מחפש חוות דעת והמלצות על בתי דירות

RedAnGe11

New member
מחפש חוות דעת והמלצות על בתי דירות

שלום לכולם בשבוע הבא אני טס לאיה נאפה, אני רוצה לדעת חוות דעת שלכם על מספר בתי דירות שמציעים החברות: 1. קורדליה ? איך הוא? יש מטבח ומזגן והכל טוב? ממוקדם קרוב לסנטר? 2. בית מלון סנסטה נאפה 3 כוכבים, למישהו יצא להיות בו? לפי זה שהוא בית מלון זה אומר שהוא נמצא ליד החופים שזה אומר 10-15 דקות מהסנטר? 3. וסילאנה ? איך הוא? מטבח ומזגן טובים? קרוב לסנטר? 4. סימון מג'יק ? איך הוא? מטבח ומזגן? קרוב לסנטר? 5. על בית המלון אנטאה יצא לי לקרוא כאן מדי פעם, מלא ישראלים? איפה הוא ממוקם? 6. ליזי למון ? שמעתי שהוא דיי גרוע? רק ללינה ולהכין ארוחות , זה מה שאני צריך, הוא עד כדי כך גרוע? אני אודה לכל מי שיגיב וכך יעזור לי לתכנן חופשה מדהימה כמו שהיה לו ולחברים שלו אני גם אשמח לשמוע חוות דעת שלכם על בתי דירות אחרים שלא הוזכרו כאן תודה תודה תודה ! תמונות יתקבלו בברכה :) נ.ב אני בחודש האחרון כל הזמן קורא שאנשים טסים לשם ושואלים כמה ימים לפני איך המקום לינה שהם קיבלו, לא יצא לי להיתקל באדם שפתח הודעה כזאת וחזר לאחר החופשה ונתן הסבר לגבי הבית דירות/מלון ואיך הוא היה ואם עמד בציפיות, תראד כזה שירכז מידע גדול על בתי המלון ובית הדירות יהיה מועיל מאוד לכל אחד שמתכנן נסיעה כזאת. שוב תודה !

rdx4

New member
וקשה

קורדליה קרוב לסקוור מזגן כספת בחדר בריכה מרפסת החלפת מצעים כל יומים שלושה ריקון פחים כל יום קיצר מקום טוב. ויש תמונה!

RedAnGe11

New member
תודה !

יש לי שאלה ממש דחופה, מישהו שמע על ה RIVER SIDE HOTEL APP ??? איך הוא ואיפה הוא ממוקם? ממש דחוף ! תודה !!!!!!!!!

e k e k

New member
מספר 5

אנטאה מלון חזק..צריך רק לעלות במדרגות ואתה מגיע לסקוור ככה שהוא ממש קרוב.. יש הרבה ישראלים תכיר הרבה חבר'ה..ויש מלון ליד עם בריכה ענקית שאפשר להיכנס אליו..

למעלה