מחפש חבילת אינטרנט ללא התחייבות, האם קיים??

Gforce3D

New member
מחפש חבילת אינטרנט ללא התחייבות, האם קיים??

שלום, אני מעוניין לעשות חיבור לאינטרנט ללא התחייבות ומחפש את החבילה הזולה ביותר. לא הצלחתי עד כה למצוא חבילה ללא התחייבות, והכי זולה שמצאתי זה 35 שקל (ל-3 חודשים ראשונים) בבזק בינלאומי עם התחייבות לשנה. בנוסף, מדובר בדירה מחולקת, שקיימת בה תשתית הוט שהשכנה עשתה, האם ניתן לעשות שימוש בתשתית זאת (באישורה כמובן) גם לאינטרנט ללא חיוב נוסף? או שמה זה דורש תשלום נוסף להוט? תודה.

Gforce3D

New member
יש למישהו ניסיון עם הספקים האלה?

לא יצא לי לשמוע על אף אחד מהם. כמו כן, האם קיימת לי בדירה תשתית הוט שמישהו עושה בה שימוש לאינטרנט\טלוויזיה, האם אני יכול לעשות בה גם שימוש אם אני מזמין רק ספק ללא תשתית? תודה

dani666

New member
CCC ו 018 (אקספון) ותיקים ומוכרים. FAST ...

.. חדש יחסית. שלושתם מציעים חיבורים ללא התחיבות במחירים שבין סבירים, דרך נמוכים ועד מצחיקים (50 ש'ח לחצי שנה של 2.5 ב FAST לדוגמא). קח ונסה. לגבי החבור של הוט אצלך בדירה - הוט אכן מספקת תשתית אינטרנט, אבל לא תוכל להשתמש כך סתם בחבור שלהם (וגם אם היית יכול טכנית - זה לא חוקי). אתה צריך להתקשר אתם כספק תשתית, הם צריכים להתקין אצלך מודם, ואחרי זה - השמים הם הגבול !

rafid1

Active member
מנהל
יתכן ואפשר להזמין אצלם שני מודמים

למרות שהדרך הנכונה - פשוט לחבר נתב ואליו כמה מחשבים שאתה רוצה...

Gforce3D

New member
האם הוט טובים בתור תשתית?

עד היום הייתי דרך בזק, האם יש הבדל או שזה אותו דבר בתכלס? ניתוקים, מהירות? יציבות החיבור? טיב המודם שלהם? הבנתי כשהוט באים לחבר את האינטרנט הם דבר ראשון שמים חסימה על השידורי טלוויזיה (במידה ואין מנוי), האם כך הדבר? אני לא רוצה להתחבר פיראטי, אבל אני בשיתוף עם השכנה והיא משלמת על שני ממירים בשביל שאני אשתמש באחד ואשלם חצי תשלום כבלים...

dani666

New member
אתה מחובר להוט - של דירה שכנה ? אל ...

... תשזוב אפילו על התשתית שלהם !! יגיע טכנאי - אתה והשכנה תסתבכו. שלא יהיו לך ספקות - השכנה שלך עוברת על תנאי ההתחברות של הוט, ואתה - נחשב כגנב. סלח לי אם טעיתי בהבנה - אבל זה מה שמובן מדבריך. אתה לא רוצה להתחבר פיראטי ? אתה *מחובר* פיראטי כבר עכשיו.

Gforce3D

New member
זאת אותה דירה

יש כניסה אחת רק המטבח משותף. גם כל שאר החשבונות שלנו גם ביחד (חשמל\מים).. יש פשוט שני חדרים ושני שרותים. זה לא מפוצל לשתי דירות כמו שבאופן כללי בכלל לא חוקי...

wil

New member
אז היא לא שכנה, היא שותפה לדירה

ואז הכל בסדר (+/-) אם יש לה כבר אינטרנט אז למה לא להתחלק גם בו? קו אחד של 5M יעלה הרבה פחות משני קווים של 2.5, ובהנחה ששניכם לא משתמשים ב100% כל הזמן, אז שניכם תקבלו ביצועים טובים יותר מתי שאתם כן משתמשים.

למעלה