מחפש המלצות על קטנועים 200-250 סמ"ק

fire051

New member
מחפש המלצות על קטנועים 200-250 סמ"ק

מחפש המלצות על קטנועים 200-250 והתקציב בערך 8 שיהיה אמין ויסחב טוב 35 קליטמר ביום (17 וכל כיוון)ושיסעה 110-120 (שבכיש החוף לא כולם יעקפו אותי)בלי להישרף

kfir1983

New member
הונדה

הונדה ch זולה ,אבל טיפולים שוחטים! קטנוע מנהליים גדול ונוח ויש גם כוח 250 סמ"ק

אהוד א1

New member
תגיד כפיר....

בתור אחד שעד עכשיו שאל שאלות מאוד בנאליות וטריוויאליות - איך אתה מרשה לעצמך לענות ולהמליץ? יש לך מספיק ניסיון? מה לגבי קצת יושר כלפי גולשים אחרים? כמו שאתה מצפה לתשובות אמיתיות מבוססות ידע-כך גם הגולש שמולך.
יש לך מושג מה עלות טיפול בהונדה CH? אם אתה לא יודע את התשובה אז התגובה שלך ממש מיותרת.

nshalev

New member
המלצוט לקתנואה

בתקציב הזה אפשר למצוא קראנד גינק 250 או ז'וירייד 200. אבל הם יהיו ותיקים למדי. אבל בשביל 35 קליטמר ביום בכיש החוף אולי מספיק משהו יותר קתן.

ohadbenita

New member
לרמה הזאת עדיין לא הגענו ../images/Emo5.gif

אנשים כמוך גורמים לי להתחיל להאמין באלוהים. קראנד גינק ? אחלה קטנוע, אחד הטובים, הרבה יותר טוב מגראנד דינק, נאמר. ז'וירייד - מה זה הגרסה הצרפתי לג'וירייד ? קליטמר זו כנראה יחידת המידה המקבילה לקילומטר במאדים. כיש החוף זה המאכל הזה שאוכל בבית הפנקיק בכביש החוף. קתן - אח של נחש הפתן הקטן. המלצוט - זה כמו המלצות אבל לא בדיוק. קתנואה - אפסו התקוות כנראה...

marshmel

New member
מצחיקולי

אהבתי תתגובה שלך, אבל תקבל אנשים שטועים לא כולם יודעים "עברית גדול"

אסף12351

New member
סליחה אבל.....

פחחחחחחחחחחחח..... וחשבתי שלי יש שגיעות כתיב לי יש פאםפ כמיסים

אורי-

New member
שלום nshalev

אין אפשרות להשאיר הודעות כאלו, מי שלא בקיא בתחום, יתקשה להבין על מה בדיוק המלצת, וכל קורא צריך להתאמץ כדי להבין מה כתוב. כאן לא האקדמיה ללשון, אבל כאן מתקשרים בעזרת כתיבה. אתה מוזמן להעזר במעבד תמלילים כלשהו (כמו WORD), לכתוב בו את הודעותיך ולבדוק שגיאות, אח"כ תעתיק את המלל אל חלונית "הוסף תגובה". נכון, זה מעט לא נוח, אבל כשאתה משגר הודעה כזו אתה גורם אי נוחות לכל מי שמנסה לקרוא את ההודעה ומתייאש אחרי משפט אחד/ לא לוקח אותך ברצינות. תודה.

nshalev

New member
סליחה, קצת הומור

בסך הכל הגבתי לשגיאות שכתב אדון fire051 " 35 קליטמר ביום (17 וכל כיוון)ושיסעה 110-120 (שבכיש החוף לא כולם יעקפו אותי) " זה לא אני התחלתי, זה הוא. שבת שלום

אורי-

New member
../images/Emo31.gif לא מצחיק.

אני נמנעתי מלרמוז ששגיאות הכתיב נראות מוגזמות, ולו בגלל שיש סיכוי שאתה אמיתי. עכשיו תבחן את הסובלנות שהפגנתי אל מול ההודעה שלך, ואת ההודעה המלגלגת שלך, ותלך לעמוד בפינה מבוייש

למעלה