מחפש המלצה למחשב נייד סביב ה4000 שח

ras81

New member
מחפש המלצה למחשב נייד סביב ה4000 שח

שלום, אשמח לקבל את המלצתכם בנוגע למחשב נייד סביב ה4000 שח. ישמש בעיקר לאופיס, אינרטנט ואולי קצת סרטים אבל זהו מחשב שני והמרכזי הוא המחשב הנייח שלי. אבל למרות שהוא לא יהיה המחשב המרכזי אני עדיין מעדיף לא לקחת מחשב "פושטי" כדי שלא יהיה איטי ושלא יצריך אותי לחשוב פעמיים איזה תוכנה כן להתקין או לא והעיקר שיחזיק מספיק זמן (לא ימות אחרי שנה שנתיים). חשבתי על פי הודעות בפורום ללכת על DELL, אולם יש להם כל כך הרבה דגמים, שאני מרגיש שאני נאבד בסבך. HELP....

ypm

New member
ממליץ Studio 1555 עם 3 שנים אחריות ומחיר טוב

מחשב טוב

ras81

New member
מה לגבי?

Dell Latitude E5500 Dell Vostro 1520 T6570 Dell Vostro 1015 T5870 קשה לי לראות את ההבדלים בינהם (כולל ה1555) מי מהרביעיה הזאת עדיף (ומדוע)?

ypm

New member
עברתי עליהם לפניי ששאלת ולדעתי ה1555

הכי המתאים לך לפי הדרישות שלך לפי המחיר ולפי זמן האחריות והאיכות

ras81

New member
קודם כל תודה רבה

האם לאחד מהדגמים הללו יש TRACK POINT כמו שיש לIBM?

RoyBO

New member
לא

זה קיים רק בסדרות עיסקיות כמו דל לטיטוד לנובו טינקפאד וכו'

sharonov5

New member
יש לך גם את

טושיבה שהם מצויינים תוכל להשיג נייד במחיר שציינת עם מסך 15.6 מעבד חזק T6500 וכרטיס מסך מעולה שיתאים לך לסרטים וכל מה שתרצה.

sharonov5

New member
הדגם

הדגם TOSHIBA SATELLITE L500 12T יש לו מסך 15.6 - HD מצויין לסרטים מעבד T6500 מחשב מצויין אני מרוצה מכל רגע לגבי השירות - המחשב אצלי רק שבועיים אבל הבנתי מהרבה אנשים שיש להם טושיבה שהשירות מעולה (בנוסף ל3 שנים אחריות יש בשנה הראשונה ביטוח של "לא משנה מה" עקב גניבה, שבר או כל דבר ) בהצלחה.

למעלה