מחפש המלצה למברג אלחוטי

alm985

Member
לא יודע איזה מברגה אלחוטית אני צריך עבור עבודות קטנות בבית לשימוש פעם ב... מכל המבחר והמחירים שיש תודה

לא יודע איזה מברגה אלחוטית אני צריך עבור עבודות קטנות בבית לשימוש פעם ב... מכל המבחר והמחירים שיש תודה
גם אני אחד שעושה עבודות מדי פעם. בהמלצת הפורום הזה רכשתי מברגיה חוטית Skil ויש לי אלחוטית ( מקיטה) שמדי פעם הייתי צריך להטעין . עדיין יש לי אותה , אבל כמעט תמיד משתמש בחוטית. נכון טיפה פחות נוח אבל לעולם לא נתקעתי בלי חשמל בעוד שבאלחוטית קרה גם קרה.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
למרות שלא תיארת אילו עבודות בדיוק אתה מתכננן למברגה אני מניח שלא מדובר בעבודות Heavy duty ככה שמברגה 12V (10.8V) תספיק לך.

יש לי נסיון לא רע של כמה שנים עם Bosch EasyImpact 1200, מקדחה/מברגה/מקדחה רוטטת.
היא תעשה לדעתי את כל העבודות הקלות בבית כולל קידוח בקירות עד קוטר 6 מ"מ.

alm985

Member
למרות שלא תיארת אילו עבודות בדיוק אתה מתכננן למברגה אני מניח שלא מדובר בעבודות Heavy duty ככה שמברגה 12V (10.8V) תספיק לך.

יש לי נסיון לא רע של כמה שנים עם Bosch EasyImpact 1200, מקדחה/מברגה/מקדחה רוטטת.
היא תעשה לדעתי את כל העבודות הקלות בבית כולל קידוח בקירות עד קוטר 6 מ"מ.
אני צריך לשימוש מידי פעם לחיזוק ציריות דלתות ארונות או אחרים ממש עבודות לעיתים רחוקות ומעוניין רק במברג מאוד קל במשקל ורצוי אלחוטי

רוני1955

Active member
למה דווקא אלחוטי? ההמלצה שקיבלת על מברגה חוטית של סקיל, זו המלצה מצוינת. המברגה הזו מגיעה עם חוט של 6 מטר אורך, המחיר שלה הוא זול ביחס למברגה נטענת שוות ערך, אין בעיה של סוללה שהתרוקנה, והיא תמיד זמינה לשימוש.
בכל מקרה, אני ממליץ לא להתפתות למברגת אימפקט, וברור שלא על מברגה של בוש.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
וברור שלא על מברגה של בוש.
אתה יכול להבהיר את מה שכתבת ?

יש לי כמה כלים של בוש יחד עם כלים אחרים של מקיטה וחברות אחרות ולא נתקלתי איתם בשום בעיה. לא יודע איך הם עונים לדרישות של כלים לעבודה תעשייתית מאומצת אבל ככלי שירות לבית וקצת עבודות של חובב DIY הם מצויינים.

רוני1955

Active member
מה יש להבהיר? נראה לי שזה מאד ברור מה שכתבתי.
הכל, רק לא של בוש. מנסיון, הכלים של בוש הם כישלון צורב, ולא שווים את הכסף שמשלמים עבורם. עדיף כלים עלומי שם, שגם עולים פחות, וגם נותנים תמורה הרבה יותר גבוהה עבור הכסף.

חן 1111

Active member
מצטרף להמלצה על סקיל חוטית. עולה גרושים, ואצלי היא עושה את רוב העבודות. ומצטרף לדיס-המלצה על אימפקט. יש לי אימפקט, גם כן חוטית, והיא כמו חדשה כי הסקיל עושה כמעט את כל העבודות, עם פחות רעש...

למעלה