מחפש דרך להמהיר את החיפוש בXP זה

מחפש דרך להמהיר את החיפוש בXP זה

איטי לאלללה לעומת WIN9X אולי בגלל האנימציה של הכלב איך אני מכבה את האנימציה או שיש טריק אחר ?

Spidi man

New member
באופן כללי, הxp לא אמור לרוץ>

על מחשב כזה טו, כמו שאר מערכות ההפעלה 98 me 2000 אז אל תתכנן יותר מידי, כי זה לא יעזור. xp היא מאוד כבדה, ולוקחת הרבה משאבים, מה שגורם לה להיות יותר איטית במחשבים כמו שלך, וגם לקצת יותר טובים משלך.(כמו פנטיום 3 800 256ram) וכאן טעית - זיכרון 196mb...התכוונת לsd ram

Spidi man

New member
נכון, אבל xp זה כבר משהו אחר>

יש לי מחשב יותר טוב משלך, אך גם לא בשמיים(לא פנטיום 4) וגם אצלי הוא עבד ככה, אז פרשתי. אצלך המחשב יותר איטי, אז אני לא רוצה לדעת איך הוא עובד אצלך
תתקין me או 98 וגם ל2000 לא חסר. אם אתה מחפש יציבות כמו של xp קח 2000 היא טובה(תופסת קצת יותר מי 98 וmeאבל עדיין לא מגיעה למימדים של xp)

מהירות החיפש תלויה אך ורק

בפירוט המדוייק של הביטוי/הקובץ הדרוש, גודל הדיסק שבו מחשפשים, מהירותו של הדיסק ( 5400 או 7200 סיבובים ), זמן הגישה אליו מתוך המערכת, מהירות עיבוד הנתונים מצד המעבד וכו´, אך אין בה כל קשר לזנבו של הכלב...

IBZ

New member
לא נכון

יש אפשרות לבטל את החיפוש ה"מעוצב" והלרויח מהירות בזמן החיפוש. שנייה אני אמצא היכן זה נמצא אצלי

IBZ

New member
-->

כנס למפתח הבא : HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\CabinetState צור ערך בשם Use Search Asst מסוג STRING VALUE ותן לו את הערך NO

מה זה אמור לעשות אני מאוד נזהר לא

לשחק עם הריגיסטרי כדי לא לעשות נזק בלתי הפיך

Spidi man

New member
אני חושב שזה משפיע IBZ, אך>

לא ממש הרבה. עדיין מערכת ההפעלה תעבוד לו איטי(באופן כללי - משחקים תוכנות, גלישה) מאשר במערכת הפעלה שתתאים למחשב שלו יותר.

IBZ

New member
הגזמת-->

גם לי יש P-III 450 מגה עם 256 זכרון. אחרי ביטול האנימציות בתהליך החיפוש חש שיפור די ניכר.

Spidi man

New member
../images/Emo13.gifאם אתה אומר, כנראה שאתה יודע>

אני בכל אופן עמדתי להתפוצץ עם האיטיות הזאת, והחלפתי אותו מיד. אבל אם יש לך רעיון שיכול לפתור את הבעיה,אז
אחלה.

למעלה