מחפש דמויות מבית McFarlane..

teasider

New member
מחפש דמויות מבית McFarlane..

בעיקר את Little miss muffet עם העכביש הענק .. מישהו יודע אם יש מקום בארץ שמוכר את זה ודמויות מבית McFarlane בכלליות ? ממש יקרים המשלוחים האלו מחו"ל .. =( תודה מראש !

כן יש מקום בארת שהיה את כל הסידרה

של טויסטד פרי טיילס 2 של מארוול ואמממ אם אני לא טועה המחיר היה 110 שקל לדמות אגב מה זו הדמות הזו בכלל מאיזה סיפור?

DVD10

New member
אני מתקן אותך

הדמות שהוא מחפש שייכת לסדרה הנקראת: Mcfarlane-Monsters-Series 4-Twisted Fairy Tales. היא יוצרה בשנת 2005 ע"י חברת מקפרלן ולא מארוול.

איך 4? אבל יצאו 2 של הטויסטד

פרי טיילס זה והסידרה של הקוסם מארץ עוץ או שיש עוד שאני לא מכיר?

DVD10

New member
הסבר על סדרות MONSTERES של מקפרלן

מקפרלן הוציאה עד היום 4 סדרות תחת השם MONSTERS: Mcfarlane's Monsters-Series 1 שכללה את הדמויות: Sea Creature Dracula Frankenstein Mummy Voodoo Queen Werewolf Mcfarlane's Monsters-Series 2-Twisted Land Of Oz שכללה את הדמויות: Dorothy Flying Monkeys Toto The Wizard The Scarcrow The Lion The Tin Woodman Mcfarlane's Monsters-Series 3-6 Faces Of Madness שכללה את הדמויות: Elizabeth Bathory Attila The Hun Resputin Billy The Kid Jack The Ripper Vlad The Impaler Accessory Pack Mcfarlane's Monsters-Series 4-Twisted Fairy Tales שכללה את הדמויות: Hansel Gretel Red Riding Hood Humpty Dumpty Little Miss Muffet Peter Pumpkin Eater כל הסדרות הם תחת אותו שם MONSTERS, זה יכול להיות מבלבל לשייך את סדרה 4 לסדרה 2 בגלל נושא דומה, אבל יש גן את 1 ו 4.

MajorWinters

New member
הסדרה אכן מTFT4

אתה יכול לנסות בחנויות כמו קומיקס וירקות, או בקומיקאזה. אתה יכול להתקשר אליהן (חפש בגוגל את האתרים שלהם, תמצא בשניות), ולבקש אם הם יכולים להזמין. חוץ מזה, בסוכות יהיה כנראה אחד מהכנסים של אגודת המד"ב או כנס קומיקס ובו בטוח יהיה להם דוכן, הם בדרך כלל עושים שם הנחות קטנות. בקשר לסדרה, אני לא התלהבתי ממנה... היא נראית די טוב, אבל בסך הכל לא הדליק לי את הניצוץ הזה של "אני חייב את זה". למרות שזה מגניב שכיפה אדומה רוצחת את הזאב. וחוץ מזה- היא אחלה כוסית. גם המפטי דמטי משעשע ונראה כמו שילוב של ג'אבה דה האט עם היצור הזמן מבלייד. סך הכל הצליחו להעביר יפה את הרעיון הTwisted בסדרה. אבל היא לא מדהימה לדעתי.

DVD10

New member
הסבר על סדרות MONSTERES של מקפרלן

מקפרלן הוציאה עד היום 4 סדרות תחת השם MONSTERS: Mcfarlane's Monsters-Series 1 שכללה את הדמויות: Sea Creature Dracula Frankenstein Mummy Voodoo Queen Werewolf Mcfarlane's Monsters-Series 2-Twisted Land Of Oz שכללה את הדמויות: Dorothy Flying Monkeys Toto The Wizard The Scarcrow The Lion The Tin Woodman Mcfarlane's Monsters-Series 3-6 Faces Of Madness שכללה את הדמויות: Elizabeth Bathory Attila The Hun Resputin Billy The Kid Jack The Ripper Vlad The Impaler Accessory Pack Mcfarlane's Monsters-Series 4-Twisted Fairy Tales שכללה את הדמויות: Hansel Gretel Red Riding Hood Humpty Dumpty Little Miss Muffet Peter Pumpkin Eater כל הסדרות הם תחת אותו שם MONSTERS, זה יכול להיות מבלבל לשייך את סדרה 4 לסדרה 2 בגלל נושא דומה, אבל יש גן את 1 ו 4.

למעלה