מחפש דו"ש ....נמוך

hofesh

New member
מחפש דו"ש ....נמוך

אולי זו נשמעת בקשה קצת מוזרה, אבל חברים מה לעשות אני נולדתי נמוך ורזה. וכנראה שאני גם אשאר נמוך 1.65 מ´(לגבי הרזה, אני לא כל כך בטוח). ומכיוון שכך, ומכיוון שאני לא רוצה להפסיד את חווית אופנועי השטח, אני אשמח לקבל את המלצותיכם/חוות דעתכם בסוגיה הנ"ל. בקיצור, אני מחפש אופנוע דו"ש בנפח 250cc עד 650cc שאני גם אוכל להגיע איתו עם הרגלים לריצפה בלי להיעזר בסולם. תודה מראש לכל מי שיוכל לעזור.

MexMex

New member
סע לשלום...

אישית, 1.67 ו55 ק"ג.... התנסיתי כמעט בכולם...גבוהים, נמוכים, רזים, כבדים, חלשים וחזקים... תתחיל ממשהו נוח למתחילים (נגיד DR350) ותמשיך כמו כולם. נכון, אולי תיפול מדי פעם עקב "רגל קצרה מלהושיע", אבל בסופו של עניין, תהנה, בדיוק כמו כולם... בוקר
+

hofesh

New member
אגב, מתחיל אני ........לא

בהיסטורי שלי רשומים כבר 4 אופנועי כביש כבדים. כמו כן, לצערי רשומה על שמי תאונה די קשה. בכל מקרה, תודה על ההמלצה

CRSSSS

New member
הייתי ממליץ על

TW 200 כלי מעולה!!!נמוך וחזק רצח!!! או KLR 250 שגם הוא כלי מצויין

hananlv

New member
אתה בטח צוחק

TW חזק רצח? עם 15 כוחות סוס? לקטנוע ממוצע יש יותר

CRSSSS

New member
אתם צוחקים אהההה בואו תקשיבו

וואלה בסדר אתם צוחקים אני מוכן לעשות התערבות עם כל מי שיביא לי כלי בין 200ל300 סמ"ק שיקח את חבר שלי בשטח מה שהוא רוצה לא להביא CR ים למניהם כלים דו שימושיים חבר שלי שיפר את האופנוע הזה בצורה מפחידה כך שהוא אוכל הרבה מאוד DRים!!! אז אל תצחקו

MexMex

New member
"בצורה מפחידה", מה?

למיטב ידיעתי, כל המשפרים הטובים בעולם (האחים וויט, פרו סירקיט, פרפורמנס אינג´, וכו´), מקבלים בד"כ שיפור של 10% במקרה רגיל, או לאופנועי מירוץ של ממש, שיפור של 15% (וזה מחייב שימוש בדלק מירוצים בלבד...). נוסיף לזה עוד 10% של הגדלת נפח (עשה דבר כזה החבר שלך? אני ממש בספק...) אתה יודע מה? נהייה לרג´ים - 20% תוספת סה"כ, נניח שהחבר של עשה את הרשימה המופיע מטה, הוא קיבל תוספת של 35% (ותאמין לי, אני סופר לארג´ היום...) ולכן => 15 כ"ס * 1.35 = 20.25 כ"ס...אין מה לדבר, פחד אימים
רשימת השיפורים הנדרשת: 1. אגזוז מירוצים 2. הגדלת נפח ע"י חריטה/סליב 3. החלקת מעברים 4. קרבורטור מיוחד 5. גלי זיזים חמים 6. פילטר אויר 7. קופסת אויר שונה 8. השחזת ראש ליחס דחיסה גבוה 9. בוכנת קומרסיה גבוה 10. השחזת שסתומים מיוחדת (3 זוויות) בוא נגיד, שהעסק הנ"ל עולה, בערך, כ4000 דולר...ל-פ-ח-ו-ת... וכמובן לא דיברנו על שיפורי מתלים/שלדה... כאמור...נו באמת...

mad dog 3

New member
חולה על אתגרים....../images/Emo107.gif

לא בקטע של זילזול ידידי... אני תמיד מתייצב לכל אתגר למרות...שאתגר רכ אני לא מוצא באופנוע הנ"ל!!!

CRSSSS

New member
אתה מוזמן לבוא ולראות אותו

כמעט כל יום שישי הבחור רוכב עליו בפלמחים לפעמים רוכב עליו אחיו בן ה 17 קשה לפספס

mad dog 3

New member
פלמחים...????../images/Emo107.gif

אימאל´ה.... tw בדיונות.... זה צריך להיות מעניין!!!

MexMex

New member
תתיצב...

עדיף עם DR350/XR250 או משהו מביש אחר.... ממתינים בקוצר רוח לדיווח על ה"חיה" המדהימה שנושאת את האותיות המלהיבות TW.... יאללה, אתגר... אדיוס

איפה חנן ? איפה ? דווקא שצריכים

את הערותיו בנוגע לאותו כלי אדיר הספק ומומנט שלועס WR ורייסינגים ? אגב אני מציע את יום שישי הקרוב בשעות הצהריים במסלול בפלמחים להצגת תכלית TW בריון נהוג על ידי רוכב פלא בעלייה הגדולה בפלמחים ..וקולרגול מתפעל מצלמה
מה דעתך ? מה דעתו של הכלבלב שיגיע עם הבייבי דול
? מה דעתו של מקס מקס השוהה בנכר ? ומה דעתו של הCRRRRRRRRRRRRRR ?

hananlv

New member
מתחיל להיות חשוד

לך תדע אולי הבחור התקין מנוע של R1 בתוך השלדה של ה TW וכולנו נתחיל ללעוס כובעים?

OFF DoRes

New member
תשמור לי כרטיס בשורה ראשונה ../images/Emo3.gif

יש כבר שעת התחלה?

שכחתם משהוא חשוב בקשר לכלי הנ"ל

לא לשכוח, יכול להיות שהרוכב המופלא הוא בחור גבוה (בשביל הכלי הזה מספיק גובה של 1.7 מטר) והוא בכושר מצוין ואז אפשר להגיע לרעיון שהוא פשוט רץ מהר בדיונות עם האופנוע בין הרגליים. מבחור כזה צריך להיזהר !!!

למעלה