מחפש ברית

תגיד את זה שוב?!

לא ממליץ לך! לא מלכלכים על IA אפי' חיים יסכים איתי!! אל תהיה מנייאק חיים!!! גבה אותי פה קצת!!

KillerA

New member
מצטער

פשוט בחיים גם לא בעוד מיליון שנה לא תרימו ברית כמו KAMIKAZA של URI אז פשוט תוותרו

KillerA

New member
קרא את מה שחיים רשם

זה בדיוק מה שאני מרגיש

דיי יא נודניק

הייתה ברית kamikaza שקמה הרבה לפי אורי קאמיקאזה.... ו-IA לקחו אותם תחת חסותם ולכן קוראים לברית iakamikaza אין שום ניסיון העתקה מאורי אז די להיות בכיינים...

אתה מדבר בלשון יחיד

ואז אומר דיי להיות בכיינים ?
בקיצור שתחררו מסובול אף אחד לא ביקש מימכם הסבר מיוחד. סובול חש צורך להביע את הרגשות שלו כלפי שלוחת URIKAMIKAZA שנותנת לו כל דבר שהוא רוצה, והכי חשוב פאן וכיף :) לכן הוא חושב שלא יהיה בחיים עוד שלוחה כזו . . . ולדעתי הוא צודק :) אין שום כוונה ליפגוע בשלוחת IAKAMIKAZA שיהיה להם רק בהצלחה במיוחד לנטע המקסימה :p . . . חלאס השנוא הזה צריך להיות מאחורינו כבר... גם כל בעיה שנטע תזדקק אני איהיה מוכן לעזור, מצידי שכל ברית תיפתח קמיקזה. העיקר שאני יודע מה יש בקמיקזה שלי :) כפרה על השועלים!!!!

KillerA

New member
את זה אני יודע

תשים לב אני לא טוען שגנבו לנו את השם אני שפוט אומר שכמה שינסו הברית שלנו יותר טובה אז עדיף למחוק את KAMIKAZA שלהם

perfect21

New member
../images/Emo13.gif

אתם אחלה ברית עם מנהל תותח שאני מאוד מעריכה וזה לא השם שעושה אותכם מי שאתם זה שיש לנו שם דומה לא אומר שאנחנו מנסים לחקות או להיות יותר טובים ממכם אז מספיק תתרגל לעניין

G i L g I L o N

New member
חיים !

מה עם השועלה ?!?! אני רוצה שועלה ! חטובה כזו ושלא קוראים לה שושה :)

razaR2

New member
חהחהחההחהחהחהחה

אהבתי!! שוב תודה שאתה מצחיק אותי על הבוקר

Mellow29

New member
ברית URI פותחת את גיוסיה!

תפנה לטל ואולי תכנס לשלוחת הגיוסים! אם תעבור את המבחנים תזכה להגיע לברית הראשית!

למעלה