מחפש בית השקעות לניהול עצמאי של הכסף ללא עמלו

מצב
הנושא נעול.

urielp

New member

עמלות שמירה / מינימום ודמי ניהול חשבון. מי מכיר? עד לאחרונה הייתי בהראל בית השקעות ונהניתי מעמלות נמוכות (1.25 לני"ע בארץ). לאחרונה הם החלו לגבות 30 ש"ח דמי ניהול חשבון חודשיים. מי מכיר בתי השקעות אשר לא מתנים ניהול עצמאי של תיק ני"ע בגודל תיק ההשקעות?

גרינקו

New member
טלנירי

עמלות שמירה / מינימום ודמי ניהול חשבון. מי מכיר? עד לאחרונה הייתי בהראל בית השקעות ונהניתי מעמלות נמוכות (1.25 לני"ע בארץ). לאחרונה הם החלו לגבות 30 ש"ח דמי ניהול חשבון חודשיים. מי מכיר בתי השקעות אשר לא מתנים ניהול עצמאי של תיק ני"ע בגודל תיק ההשקעות?
טלנירי

גידעון1

New member
אתה יכול בכל זאת לרשום את גודל התיק

כדי שיהיה יותר קל להבין במה מדובר?

urielp

New member
אני לא חושב שזה רלבנטי: אם יש לי 10000 ש"ח או

כדי שיהיה יותר קל להבין במה מדובר?
100000 ש"ח או 1000000 ש"ח: המטרה שלי היא אחת: הורדת עמלות מיותרות.

גידעון1

New member
ככל שהתיק שלך יותר גדול

100000 ש"ח או 1000000 ש"ח: המטרה שלי היא אחת: הורדת עמלות מיותרות.
ככל שהתיק שלך יותר גדול
ככה ניתן להוריד בעמלות. נגזר מכך גם רמת הפעילות שלך בתיק

dw2322

New member
הנושא בטיפול

הנושא בטיפול
אתה לא הלקוח היחיד המתמרמר על דמי הניהול החדשים שהחליטו בהראל לאחרונה. כתוצאה מכך מתארגנת בפורום, מאחורי הקלעים כרגע, קבוצה של מאוכזבי הראל ולאחר שיהיו יותר פרטים עוד אנשים יוזמנו להצטרף לקבוצה המתגבשת ולהנות מתנאים מועדפים. בשנה שעברה הקבוצה השיגה תנאים טובים הודות לכך שהיה מדובר בקבוצה מכובדת של סוחרים, עם היקף כספי כולל לא מבוטל.

urielp

New member
למה לחכות אם אפשר לעבור מיידית לבית השקעות

הנושא בטיפול
אתה לא הלקוח היחיד המתמרמר על דמי הניהול החדשים שהחליטו בהראל לאחרונה. כתוצאה מכך מתארגנת בפורום, מאחורי הקלעים כרגע, קבוצה של מאוכזבי הראל ולאחר שיהיו יותר פרטים עוד אנשים יוזמנו להצטרף לקבוצה המתגבשת ולהנות מתנאים מועדפים. בשנה שעברה הקבוצה השיגה תנאים טובים הודות לכך שהיה מדובר בקבוצה מכובדת של סוחרים, עם היקף כספי כולל לא מבוטל.
אחר? יש כאן סיכון מסויים?

dw2322

New member
דברים כאלה לוקחים זמן

אחר? יש כאן סיכון מסויים?
דברים כאלה לוקחים זמן
מבחינת הסוחר הקטן להתארגן בקבוצה זה כדאי, כי מקבלים יחס ותנאים משופרים.

urielp

New member
מצאתי אז שניים: טלנירי ו BTRADE. מה עדיף?

אינני נוהג לשחק בכסף: זהו חיסכון לטוח ארוך, כך שפחות חשוב לי מערכת המידע שלהם ושירות הלקוחות. ביטחון הכסף - זה הפרמטר החשוב, מבחינתי. מהי ההמלצה?

קרלטון

New member
טלנירי וbetrader

אינני נוהג לשחק בכסף: זהו חיסכון לטוח ארוך, כך שפחות חשוב לי מערכת המידע שלהם ושירות הלקוחות. ביטחון הכסף - זה הפרמטר החשוב, מבחינתי. מהי ההמלצה?
טלנירי וbetrader
אינם בתי השקעות אלא מתווכים מול בתי השקעות. מבחינתך, מה שחשוב יותר הוא קודם כל מי בית ההשקעות מולו תעבוד, אחרי זה איך תגיע אליו. אם זה ישירות או דרך מתווך. שוב - קודם כל מול מי תעבוד, אחר כך אילו תנאים אתה יכול לקבל ואיך.

urielp

New member
BTRADER עובדים עם מגדל וטלנירי - לא יודע.

טלנירי וbetrader
אינם בתי השקעות אלא מתווכים מול בתי השקעות. מבחינתך, מה שחשוב יותר הוא קודם כל מי בית ההשקעות מולו תעבוד, אחרי זה איך תגיע אליו. אם זה ישירות או דרך מתווך. שוב - קודם כל מול מי תעבוד, אחר כך אילו תנאים אתה יכול לקבל ואיך.
BTRADER עובדים עם מגדל וטלנירי - לא יודע.
בשורה התחתונה, יש בעיה לעבוד איתם?

la DVD

New member
אם זה לטווח ארוך אין סיבה לצאת מהבנק

תגיע לסיכום על עמלות ותשתדל לקצץ בדמי משמרת, וזה מספיק

משה טל 10

New member
תעשה חשבון לבד...

תגיע לסיכום על עמלות ותשתדל לקצץ בדמי משמרת, וזה מספיק
תעשה חשבון לבד...
תעשה חשבון לבד של טווח ארוך עם 0.1 עמלת שמירה במקרה הממש טוב, ובמקרה הרגיל יורידו לך ל 0.25. אחרי כמה שנים טובות כמה זה יהיה? אלפי שקלים? עשרות אלפי? זה יהיה מספיק גבוהה בשביל לעבור לבית השקעות ואז.....לראות את התוכנה הנפלאה אורדר-נט

la DVD

New member
אתה הראשון ששמעתי מדבר ככה עלה אורדרנט

תעשה חשבון לבד...
תעשה חשבון לבד של טווח ארוך עם 0.1 עמלת שמירה במקרה הממש טוב, ובמקרה הרגיל יורידו לך ל 0.25. אחרי כמה שנים טובות כמה זה יהיה? אלפי שקלים? עשרות אלפי? זה יהיה מספיק גבוהה בשביל לעבור לבית השקעות ואז.....לראות את התוכנה הנפלאה אורדר-נט
אתה הראשון ששמעתי מדבר ככה עלה אורדרנט
0.25 על תיק של 100 אלף לשנה זה 250 שקל אם זה שווה לך את כל הבלאגן, תהיה בריא אני לא רואה יתרון בבתי השקעות כשאתה מחזיק תיק לונג ארוך

מצב
הנושא נעול.
למעלה