מחפש ביקורת

LeeCooper69

New member
מחפש ביקורת ../images/Emo13.gif

תהיו רעים
ואגב... אם אתם מעירים תתנו כבר הצעות לשיפור- אחרת לא שווה שהערתם. הכל נבנה לבד, אגב... כולל הגרפיקה, הכפתורים, הטקסט, הסקריפטים- הכל

OguyO

New member
מאוד מאוד מאוד אהבתי את העיצוב ...

את התוכן לא ממש הבנתי האתר הוא על עצמך???????????

y YuvaL

New member
): לא אהבתי

לא אהבתי את העיצוב בכללי. הכחול הזה יותר מדיי, צריך גיוון :) התמונות שבתפריט - לא משהו.. תנסה לגוון מהכחול, ולעשות משהו יותר יפה |: בכל מקרה, עדיין נראה נחמד, בהצלחה בהמשך

LeeCooper69

New member
בחרתי בכחול כי...

זה צבע שמרגיע את העין. לפני כן היה כחול בהיר יותר. שעיצבן אותי פצצות
לאיזה צבעים נראה לך שכדאי להחליף
ומה הכוונה בתמונות של התפריט

Spidi man

New member
הכחול בהיר מידי והורס את העניים

לדעתי. בחר צבע יותר כהה.

LeeCooper69

New member
הכחול הוא כחול כהה....

יותר כהה מזה זה כבר שחור
המממ תן לי מספר של הכחול שאתה מתכוון אליו. אני השתמשתי ב#008dff לרקע.

just2click

New member
ביקורת - קטלנית

שלום ג'ינס באתי לכסח לך את האתר קצת (אתה ביקשת). אז ככה: * שילוב הצבעים שלך גרוע, אין שילוב צבעים למעשה, יש צבע אחד שממנו עשוי הכל, הרקע הכפתורים ואפילו הכיתוב הוא וריאנט של הצבע הזה. אתה חייב להוסיף עוד צבע דומיננטי (אפילו הכתום שלך יהיה טוב אם הוא יצא מהלוגו שלך וישולב באתר). * יש חוסר אחידות בין הדפים שלך, למשל הבלוג שונה משאר הדפים והדף על האומנות גם הוא עומד בדד ברוח. אם אתה רוצה אתר שמרגיש מקצועי אתה חייב לקבוע איזשהו פורמט אחיד - למשל, אם לכל דף תהיה כותרת כמו בבלוג זה יראה הרבה יותר טוב מאשר כותרת אקראית בדף מסויים. * אותו דבר לגבי הלוגו שלך שבחלק מהדפים הוא זז, אם תציץ באתרים מקצועיים תראה שהלוגו ורוב המרכיבים שמופיעים בכל הדפים קבועים (למשל סרגל כלים), הדפים About, Cools, ו Contact למשל נותנים תחושה יותר מקצועית שלא הכל זז. * אתה יכול שבדף הבית הלוגו יהיה יותר גדול וממוקם שונה משאר האתר אבל לא כל דף בפני עצמו, אגב, אם תבנה לעצמך תבנית קבועה (Template) יהיה לך גם יותר קל לתחזק ולשנות את האתר. * הפורום הוא משהו חיצוני, מה שכן הייתי מוסיף לתוכו לוגו של האתר שלך כדי לחזור ישירות לאתר ללא הזדקקות ללחיצות על 'Back' על מנת לברוח משם. * בדף My Art חסר סרגל הכלים, שוב רק על ידי 'Back' אפשר לצאת משם. * לגבי התמונות, הייתי מנסה לערוך את התמונות כך שיהיה להן גודל אחיד והייתי מוסיף מנגנון שיאפשר לנווט בין התמונות (כלומר לעבור בין התמונות בלי לשוב לאתר בשביל כל תמונה) הייתי גם מוסיף קישור לחזרה לאתר עצמו מכל תמונה (אמור להיות חלק מתבנית הדף של הצגת תמונה). * הגודל של האימג'ים בדף הראשי בסרגל הכלים שונה מהכפתורים שמופיעים בשאר הדפים, שוב, לא מקצועי וזה משגע את הצופה. * הוספת כותרת (אימג'?) לדף תוכל לסייע למשתמש לדעת איפה הוא נמצא (רק התוכן לא תמיד מספיק בשביל להבין את זה). * אם הדף גולש מעבר לגבולות המסך מקובל להוסיף לינק לחזרה למעלה. * הייתי מוסיף קצת מסגרת לאתר, מפריד את החלק העליון עם סרגל הכלים משאר הדף, מוסיף מסגרת להודעה הרצה שלך. זהו בינתיים, אתה מוזמן להגיב או לא

LeeCooper69

New member
תודה-

לקחתי לתשומת ליבי ואני אעבוד על זה השבוע אני מקווה
אני לא לוקח את כל העצות שלך אלא דברים שבאמת אתה צודק בהם ולא קטנוני
בקשר לframes היו לי מסגרות בעיצוב הקקודם של האתר. ויתרתי על זה כי זה שיגע אותי וזה היה ממש דפוק. את רוב העצות שלך אני אקח- ותודה

just2click

New member
Frames?

בשום מקום לא דיברתי על Frames וגם לא התכוונתי ל Frames. התכוונתי ליצירת מסגרות ויזואליות על ידי שימוש בטבלאות HTML ואימג'ים. אני חסיד קטן מאוד של Frames. אם אתה רוצה אני יכול לשלוח לך דוגמא למשהו. שידגים את הרעיון או אפילו לצרף פה משהו.

LeeCooper69

New member
אתה יכול לשלוח ../images/Emo13.gif

(אגב, יש שם מסגרת בלבן
) אם אתה רוצה לשלוח לי אני באייסיקיו 170600744

CoooooL

New member
טוב מאוד../images/Emo70.gif

אכן ביקורת לעניין. באמת הייתי מציע לקחת כמה עצות ולנסות לשפר.

y YuvaL

New member
אני מתכוון ל..

אני מתכוון לגיוון צבעים. אין לי בעיה עם כחול, אני אוהב את הצבע. אבל אל תעשה צבע אחד, 2 / 3 צבעים יעשו את העבודה

למעלה