מחפש אתר טוב לקניית קסדה בחו"ל

• פותח הנושא mf
  • פורסם בתאריך

mf

New member
מחפש אתר טוב לקניית קסדה בחו"ל

אז ככה, מחפש אתר לרכישת קסדה בחו"ל. אחד כזה ששולח לארץ במחירי משלוח סבירים. למישהו יש המלצה? ביקרתי כבר ב-riderdiscount כבר ביקרתי. אין שם את מה שאני מחפש (shoei xr1100) אשמח לעזרתכם

jinji0

New member
Shoei xr-1100

אני קניתי את שלי פה, עלתה לי 1800 שקל (כולל משלוח) + 340 ש"ח מע"מ. אגב זהו האתר של החנות, אבל הם אומרים שמשלוחים לארץ אתה יכול להזמין רק מהסוחר בEBAY.

right turn

New member
ב-riderdiscount יש rf1100 שזה אותו דגם +

200 או 300 גרם כלומר זה הדגם האמריקאי xr1100 זה האירופאי תעשה חיפוש זה נושא די טחון

mf

New member
תראה, מנסיון

XR1000 ו-RF1000 זה ממש לא אותו הדגם. מדדתי את שניהם באביזריון. ה-XR יותר אליפטית וה=RF יותר עגולה ולכן לוחצת לי על הראש קצת. אני משער שככה זה גם ב-1100...

Mr BIG Biker

New member
אז מ"ניסיון" אתה אמור לדעת שאת הXR1100

אתה לא תימצא בריידר דיסקאונט כי זו חנות אמריקאית (מוכרות RF בעל תקן DOT האמריקאי=מינימום1500גר') והXR הינו דגם אירופאי השוקל פחות

mf

New member
בהתייחסותי ל"נסיון" דיברתי על מדידה פיזית על

הראש. הבנתי מהשרשור שה-XR הוא דגםאירופאי ולכן אין מצב למצוא אותו בחנויות אמריקאיות. מכיר חנות טובה באירופה ששולחת לארץ?

אל תטעה!, מנסיון שלי

באיביזריון ובארה"ב ובסוף קניתי בארה"ב זה בדיוק אותה קסדה ולחצה לי בדיוק באותם המקומות ! (אפילו היה טיפה מאייש כי זה הפריע לי בהתחלה)

mj1

New member
../images/Emo207.gif הבאת קסדה מחו"ל , מה משלמים בכניסה

מעמ-כמה? מכס-כמה? עוד משהו? אם מעמ, האם משולם לפי החשבונית מחו"ל? תודה לעונים

gsxr77

New member
לא הרבה

או במילים אחרות כלום כי הרי הוצאת אותה מהארץ בגלל טיול אופנועים שהיה לך בחו"ל.

Ohadiiii

New member
STG

לפני חמישה חודשים רציתי להזמין קסדת שואי מריידר דיסקאונט והם אמרו לי שהיו שינוי בהסדר עם שואי והם לא שולחים את הקסדה לישראל אז פניתי לSTG שהם גם חנות אינטרנטית ענקית שמוכרים באותו מחיר רק המשלוח יקר יותר ב25 דולר http://stores.sportbiketrackgear.com/StoreFront.bok בקשר לחנות הנל יש להם צאט אונליין שהיה מאוד יעיל וענה לכל השאלות שלי(הזמנתי דברים אקסטרא, אביזרים לקסדות שלא היו באתר) סך הכל אני מרוצה מהם

suzuka

New member
כמה זמן לקח לך לקבל את זה ?

שילמת מכס ? מע"מ ? נראה סבבה האתר שלהם ועכשיו כשהדולר נמוך זה יוצא לא רע. הם כותבים שם 50$ משלוח עם USPS שזה אומר משלוח עד הבית ?

mf

New member
אז ככה, מצאתי אתר. ישנה בעיה קטנה..

אני אמור ליצור איתם קשר טלפוני. המספר שלהם: 01325333346 הכתובת: MSG Bike Gear Newsham Hall Aislaby Eaglescliffe Stockton on Tees TS16 0QS זה אנגליה. איך לעזאזל מחייגים את הדבר הזה. ניסיתי עם קידומת 44 של אנגליה, אבל לא הולך. מישהו יכול לעזור?

למעלה