מחפש אפשרות להפרשה חודשית

מצב
הנושא נעול.

ב מ ב י

New member
רק בקרן בנקאית יש השקעה חודשית?

שאלה לקארינה
לפי התשובה הזו- לא כדאי להכניס כסף לקרן נאמנות שנפתחה לפני פחות מחמש שנים, גם אם נפתחה למשל לפני שלוש שנים אבל היא רווחית? א.
רק בקרן בנקאית יש השקעה חודשית?
האם אפשר להשקיע בקרן נאמנות לא בנקאית , אלא של חברת השקעות פרטית בהשקעה קבועה וחודשית? ואיזה? או שהם לא מתעסקים "בסכומים נמוכים"?

קארינה2

New member
ין לי תשובה לכך

שאלה לקארינה
לפי התשובה הזו- לא כדאי להכניס כסף לקרן נאמנות שנפתחה לפני פחות מחמש שנים, גם אם נפתחה למשל לפני שלוש שנים אבל היא רווחית? א.
ין לי תשובה לכך
כל מקרה לגופו. אינני כזאת מומחית כדי לערוך ניתוח ולבדוק קרן חדשה. דיברתי באופן כללי כיצד אני מסתכלת על הממוצעים. מלבד זאת, בורסה היא תמיד הימור וגם מנהל קרן הוא לא אלוהים. מה שטוב בקרן שיש פיזור סיכונים משום שהקרן לא משקיעה במניה בודדת ומנהל קרן בדרך כלל יושב שם עם היד על הדופק אבל גם כאן אין תשובות מוחלטות. מה שכן. מי שזקוק לכסף ואין לו סכומים בצד "לשחק איתם" שלא ייכנס למסחר הבורסה ויחפש השקעות סולידיות כשהוא יודע מה יקבל מחר תמורת הכסף שלו כשיצטרך אותו.

leelaa

New member
רק מניות לטווח ארוך

מחפש אפשרות להפרשה חודשית
שלום אני כבר הרבה זמן חושב ומחפש, אפשרות להפריש כמה מאות שקלים ( 200-300 ) כל חודש (זה התקציב שלי, מצטער אין לי כמה מאות אלפים, - יש גם כאלו אנשים), בתוכנית שתהיה בשוק ההון שאומר רווח שנתי של כ 20% לשנה לפחות . כמו שמקובל בשוק (בורסה). האם יש כזו אפשרות? ושלא כל פעם יקחו ממני עמלות קניה מכירה וכו' (כמו תוכנית חסכון אבל בשוק החופשי). בלי שאצטרך לנהל באופן אישי תודה
רק מניות לטווח ארוך
על מנת להשיג תשואה כזו עליך להשקיע בתעודת סל לאורך שנים המתמחה במדד ת"א 25 או 100. כפי שציין conundrum3 ויש לציין כי עליך להיות סובלני וסבלני כי מדובר בטווח של 4 שנים ומעלה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה