מחפש אותך

Yakir4179

Well-known member
הנעימה החברותית שאוהבת לעסות את גוף הגבר וגם לגעת בכיף בעירום מלא,אני חובב ספא וטיפולים ועיסויים 18 שנה מנוסה בתחום,אז נפגש בכיף לקפה בחוץ,נראה את הקליק והכימיה ונזרום בכיף😊😘😉

אוהב להרגיש את זה שזה בא מהלב והרגש והתשוקה אצלך..😊😉

הנעימה החברותית שאוהבת לעסות את גוף הגבר וגם לגעת בכיף בעירום מלא,אני חובב ספא וטיפולים ועיסויים 18 שנה מנוסה בתחום,אז נפגש בכיף לקפה בחוץ,נראה את הקליק והכימיה ונזרום בכיף😊😘😉

יופי יקיר, אני גאה בך.
אסור להשתשהות ולבזבז זמן יקר.
כשמתמידים בסוף מצליחים.
עלה והצלח. יישר כוח. |4U|

Yakir4179

Well-known member
יופי יקיר, אני גאה בך.
כשמתמידים בסוף מצליחים.
עלה והצלח. יישר כוח.
|4U|
מצב על הפנים בתחום ,ועם מה שמצאתי זה מורגש שזה בשביל הכסף ולא מתוך אהבת גוף,אצל הגייז אין בעיה ובאהבה רבה הם יעשו ויזרמו מעסים הגברים אם הוא בקטע!

מצב על הפנים בתחום ,ועם מה שמצאתי זה מורגש שזה בשביל הכסף ולא מתוך אהבת גוף,אצל הגייז אין בעיה ובאהבה רבה הם יעשו ויזרמו מעסים הגברים אם הוא בקטע!
עם כל הכבוד אבל אני לא יכול לסבול כשגבר מעסה את גופי.
השיער הרטוב מזיעה שיש לו על היד פשוט מחרידותי כל פעם כשזה נוגע בגופי.
זה יכול לגרום לי פשוט להקיא.
אבל אישה? |מאוהב|
אין לי בעיה אפילו אם היא שעירה.
עצם המחשבה שזאת אישה, היא כבר "מסדרת" אצלי בראש את הכל. :)

Yakir4179

Well-known member
יופי יקיר, אני גאה בך.
כשמתמידים בסוף מצליחים.
עלה והצלח. יישר כוח.
|4U|
תודה עד כה כמה בודדות או במסיבות סוינגרס,רק בקהילת הגייז והטרנס יש הענות מרובה בנושא,אך אומרים עם נשים אם הן לא מתות עלייך גם בסטוץ אז קשה יותר למצוא חוץ מאלו שגובות תשלום​

אישון34

Well-known member
תודה עד כה כמה בודדות או במסיבות סוינגרס,רק בקהילת הגייז והטרנס יש הענות מרובה בנושא,אך אומרים עם נשים אם הן לא מתות עלייך גם בסטוץ אז קשה יותר למצוא חוץ מאלו שגובות תשלום​

אישניאיש.
שיר כאב.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

יקיר,יש לי תחושה שהתבלבלת בפורום,פורום סקס ופנטזיות הוא לא כאן,לתשומת ליבך.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

פורום סקס ופנטזיות הוא לא המקום.

למעלה