מחפש אביזרים לכרמן גיה

hellm

New member
מחפש אביזרים לכרמן גיה

מחפש לכרמן גיה;מגיני שמש,מוט הילוכים,גריל ימני קדמי,סמלים ועוד. כל אינפורמציה תתקבל בברכה. בתודה עמוס

Ghia 61

New member
בבקשה...

בארץ קשה לי להאמין שתמצא משהו קוסמטי. רק חלקי מנוע ומכניקה יש בארץ. נסה את הלינק, אני מזמין מהחברה האלה יש להם מוצרים באיכות לא רעה ומחירים סבירים יחסית. בהצלחה!! נ.ב. מאיפה הכרמן שלך ואיזה מודל? תן קצת פרטים.

hellm

New member
כרמן גיה

תודה לכם עבור תגובתכם. הכרמן שלי מודל 66 פתוחה,נרכשה לאחר חיזורים רבים . הסיפור הוא כזה שכשהיתי סטודנט היתה ברשותי מכונית כזו וכעת לאחר שנים רבות החלטתי והצלחתי לממש חלום ישן.....

m o t o m a n

New member
שלום לך גם אני צריך לעשות הזמנה של

חלקים לקרמן שלי ואשמח לקבל ממך עזרה אם אפשר

Avi 66

New member
מוטי יש לי את הקטלוג הזה של.....

West Coast Metric (הכחול) בבית. כמו כן יש לי גם קטלוג של CIP1 ואשמח להשאיל לך אותם . דרך שתי החברות ביצעתי הזמנות גם דרך האתרים שלהם וגם באמצעות הזמנה טלפונית שהיא הרבה פחות מסובכת.

Ghia 61

New member
המלצה

המלצה שלי על הזמנות רק דרך הטל. יום אחד ישבתי שעה לעשות הזמנה באתר, בסוף לא קיבל את כרטיס האשראי... קיבלתי אשור רק בהזמנה טלפונית. כל שאלה אשמח לעזור.

hellm

New member
הזמנות בדרכ הטלפון

אתה צודק בהחלט .עד עתה עשיתי תמיד את הזמנותי לרכבים אחרים בדרכ הטלפון והתוצאה היתה:מהירות זמינות ובדרכ כלל גם אמינות.

bruck

New member
בחיפוש ברשת ebay

בלי מטרה מסויימת ראיתי הרבה חלקים חפש ממוקד תחת שם הרכב ותחת ebay-motor תוכל למצוא שם הכל. הובלה ימית לא יקרה.

למעלה