מחפשת

שמעונה 1

New member
מחפשת

מחפשת את פאולה דרסלר, שברחה מוינה ב- 1938 והיגרה לניו-יורק ומאז נעלמו עקבותיה. נולדה כנראה ב- 1906 בוינה

האם דרסלר הוא שם נעוריה?

אנא, נסי להיזכר בעוד פרטים אודות פאולה, בעיקר כאלו שידועים לך אודות חייה בניו-יורק. יחד, ננסה למצוא דרכים לקבל מידע אודות פאולה. בפרט, אשמח לשמוע על הקשר שלך לפאולה. ארנון

יעקב 1948

New member
פאולה דרסלר

חיפוש ב SSDI שהינו אינדקס הנפטרים של הביטוח הלאומי האמריקאי אינו מעלה שום Paula Drassler או Dressler . מניח שנישאה או שהיא בחיים או שמא היגרה הלאה. יעקב רוזן

שמעונה 1

New member
ובכן,

תודה לכם שעניתם כל כך מהר. פאולה דרסלר הינה אחותו של אבא שלי, אנחנו יודעים שהיא היגרה לניו-יורק אך לאחר כמה זמן העלמו עקבותיה וזה עשרות שנים שאיננו יודעים עליה ולא כלום. אינני יודעת אם היא נישאה. גם אני ניסיתי להתחקות אחרי רשימות נישאים, נפטרין בארה"ב וללא הצלחה , גם לא הצלחתי לאתר את שמה ברשימות המהגרים לארצות הברית. אני בטוחה שהיא כבר לא בחיים (בסך הכל היא צריכה להיות בת 99 ) אבל אולי יש קרובי משפחה באיזשהו מקום

האם יש בידיכם כתובת ישנה שלה?

(אפילו אם זו כתובת מלפני 60 שנה). האם שמעתם שמועות/סיפורים עליה (אני מניח שכן, עובדה שאת מציינת כי היא היגרה לניו-יורק)? האם מישהו ביקר אותה אי פעם? האם יש בידיכם תמונה שלה? אני לא חושב שחיפוש כזה הוא נטול סיכוי. תמיד יש סיכוי. עקרונית, ניתן לחפש ברשימות הנישאים של ניו-יורק, על פי שם הכלה (ניתן לעשות את זה), אך חיפוש כזה ייערך זמן רב, כיוון שצריך לחרוש את "כל" השנים, שהרי איננו יודעים אם היא נישאה. ארנון

שמעונה 1

New member
לא

אין לי כתובת ישנה שלה. אני יודעת שבניו יורק ראו אותה קרובים אחרים שלנו אך היא ניתקה מגע ונעלמה מיד לאחר בואה.

יעקב 1948

New member
Dressler -JGFF

באתר הנ"ל יש שני חוקרים החוקרים את דרסלר מווינה. מציע לך להיות "קרציה" ולא להרפות. יעקב רוזן

שמעונה 1

New member
תודה

תודה עך התשובות המהירות. האם אתם יכולים לכתוב לי את שם האתר שציינתם?

שמעונה 1

New member
ועוד שאלה

מחפשת אינפורמציה על העיר שבה נולדה סבתי - רוזה דרסלר (לבית קליינר ) מהעיר ZBOROW בפולין

שמעונה 1

New member
תודה ו...

תודה על המידע. האם ידוע לך היכן אפשר להשיג שמות האנשים בקהילה מלפני מלחמת העולם הראשונה?

יעקב 1948

New member
אתר ה JGFF

http://data.jewishgen.org/wconnect/wc.dll?jg~jgsys~jgff שייך לג'ואישג'ן.הרשמה בחינם.מה זה ג'ואישג'ן תוכלי לקרוא בראש העמוד הזה בצבעוניים. יעקב רוזן

אנימו

New member
בקשר להרשמה בג'ואישגן

על פניו ההרשמה בחינם אבל הגיעה ניירת מפה להודעה חדשה ומבקשים תרומה. האם זה הכרחי או איש כאשר ידבנו ליבו? תודה.

למעלה