מחפשת תצלום

nira85

New member
מחפשת תצלום

של כדור הארץ מלווין בלילה. באתר של NASA לא מצאתי.

הו... זמנים חדשים חתימות חדשות...

ואפילו מצויר בכותרת בטיפות ... ( או שאלו אחוזים ? ) אז בטרם החרוזים ( שלי ) מקדיש לך באהבה רבה ... את... יותר מזה אנחנו לא צריכים =========================== מילים: אבי קורן כבר יבשו עינינו מדמעות, ופינו כבר נותר אילם מקול. מה עוד נבקש, אמור מה עוד? כמעט ביקשנו לנו את הכל. את הגשם תן רק בעיתו, ובאביב פזר לנו פרחים, ותן שיחזור שוב לביתו, יותר מזה אנחנו לא צריכים. כבר כאבנו אלף צלקות, עמוק בפנים הסתרנו אנחה. כבר יבשו עינינו מלבכות - אמור שכבר עמדנו במבחן. את הגשם תן רק בעיתו, ובאביב פזר לנו פרחים, ותן לה להיות שנית איתו - יותר מזה אנחנו לא צריכים. כבר כיסינו תל ועוד אחד, טמנו את ליבנו בין ברושים. עוד מעט תפרוץ האנחה - קבל זאת כתפילה מאוד אישית. את הגשם תן רק בעיתו, ובאביב פזר לנו פרחים, ותן לנו לשוב ולראותו - יותר מזה אנחנו לא צריכים

נו, קבלת רשות?

טוב, מסתכנת בכל מקרה...

בהחלט כן ... וכך היא אמרה לי...

הפנקס פתוח ... והרשות נתונה... אז רק מתוך סקרנות הצצתי בפנקס וזה מה ראיתי שהיה רשום בו: יש סיפור חדש בעיר מילים חוה אלברשטין ... ========================================= יש סיפור חדש בעיר איש עשיר ולא צעיר עזב בית, עזב אישה ומשפחה בשביל ילדה אחת קטנה. אנשים אומרים - "נורא! מה קרה לו, מה קרה? איש מסודר, מכובד - איש מנוסה, לא נופל לפח כזה". למה למה לוותר למה לא לרצות יותר גם משפחה, גם כרטיס מפלגה, גם מפעל גם מעמד, וגם ילדה קטנה בצד. מה יקרה לבני אדם, אם ילכו אחרי ליבם, אם לא יקשיבו יותר לראש הטוב, לא נוכל לצאת לרחוב. אהבה היא סם כבד, אל תסכים להתכבד לא מתוך שיעמום, ולא מתוך סקרנות, אם תתחיל אתה עבוד. אהבה היא מחלה, היא נגיף, היא מגיפה, ילד עוד מסוגל לצאת מזה בקלות, אך איש זקן עלול למות. יש סיפור חדש בעיר... אבל אני מיד הבנתי שזה לא קשור אלי ... כי אני לא מורה בבי"ס יסודי...אני בתיכון ... אז מה לי ולילדות קטנות...ואין לי קשר אליהן... אז מכאן הסקתי שיש לי אישור ... מה אפשר להבין זאת אחרת ?

tutiel

New member
בני - אני מסכימה איתך ! ../images/Emo141.gif

אז תרשה לי להיות בין ראשוני המברכים (או המברכות...),

פסא'לה...לא נשמה ...

פשוט כעת הוא לא מאפשר לי לשגר מסרים... בכל מקרה ... הרעיון כאופציה חלופית ו"אנוסה" משהו ... (באם אכן את משוכנעת שכל היתר כשלו ) היא לאתר את הקובץ המפעיל ... ולשבצו בקבוצת ה- STARTUP זה כבר יפעילו אוטמטית עם כל איתחול ... אפשרות נוספת ואף יותר ראלית ... לבצע שיחזור מערכת ... ליום שזה עבד בסדר... תכונה הנמצא בעזרים ( התהליך הפיך באם לא ימצא חן בעיניך )

psa

New member
בני,אנא ממך

תוכל לכוון אותי לSTARTUP. בדיוק את השלבים... מודה ומתוודה שכעת אני ערפול חושים עם כל העסק הזה. נדמה לי שהפתרון הרבה יותר פשוט ממה שבאמת. אגב,ניסיתי כ10 פעמים לפחות ,לסמן וי ליד SHOW THE QUICH LAUNCH .אך לשווא-הסרגל ממש סורר. עשיתי אתחול עוד כמה וכמה פעמים וכלום. רוב תודות על הסבלנות .

פסא'לה...

הניסית גם את אפשרות השיחזור ? בכל מקרה הנה הנתיב: C:\Documents and Settings\All Users ואז...... הפעלה\תוכניות\ תפריט התחלה\ תיקיה דומה ישנה גם במקום בתיקית All Users נמצא גם בכינויו של מחשבך ... ( מכוון באם במחשבך יש ריבוי משתמשים ואת רוצה לאפין זאת רק בשלך ) ובכלל תיקיה זו מצוינת גם ב....בהתחל> כל תוכניות> הפעלה ... ואת יכולה גם לגרור את קובץ ההפעלה לשם.... בהצלחה...

psa

New member
בניל'ה ,רוב תודות על הסבלנות.

אנסה שוב בדרך שהצעת.

nira85

New member
גלית את מתוקה ../images/Emo140.gif

האם תוכלי לאמר לי היכן ניתן למצוא עוד תמונות? של כדור הארץ?

למעלה