מחפשת תינוקות לפרסומת

roni3322

New member
מחפשת תינוקות לפרסומת

שלום אני מחפשת תינוק\ת לפרסומת בן שנה וקצת שיראה קטן מאוד לגילו עם מעט שיער מדובר בפרסומת למוצר מזון הצילומים הם בתשלום כמובן לפרטים,0543238020 תודה זהבית. [email protected]

מנצל"שת - שלום לכן!!!!

וואו, איך הפורום גדל וכל כך הרבה ניקים חדשים... מתגעגעת אליכן. אנחנו בסדר גמור, דניאל בן 3 וחצי חודשים ומתוק מאוד. האמהות אחלה
הבנזוג אחלה. אתמול היה לי לילה מזעזע. אבל מי זוכר... מחר יום חדש. היה לי פוסטפרטום מדהים - ישבתי ונחתי והגישו לי אוכל וטיפלו בי ודאגו לי - בעיקר בעלי אבל גם חברות הביאו קופסאות עם תבשילים. סוף הדרך. אין כמו פוסט טוב בשביל להתחיל את החיים האלה ברגל ימין. אני מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד ממליצה להתייחס לתקופה הזאת ברצינות. 4-6 שבועות של החלמה ומנוחה מוחלטת - אני חושבת שההשלכות של זה הן לכל החיים. שווה להשקיע כדי להשיג את זה, כמה שרק אפשר. הלידה שלי נראית כאילו קרתה לפני שנים על גבי שנים. אבל לפעמים אני חושבת עליה ומאחלת לי שהבאה תהיה עוד טובה יותר, קלה יותר בשלב הלחיצות
והפעם עם רפלקס פליטת העובר. מאחלת לידות טובות לכולן, ופוסטים מרופדים בסביבה תומכת

אם פי 3

New member
שלום לך!

כיף לראות אותך (וחבל ששרשרת את הודעתך דווקא לכזו... ) מקווה שבקרוב תמצאי את הזמן לבקר יותר. משמח לשמוע על ה-PP המוצלח. הלילה יהיה יותר טוב. אני מקווה.

למעלה