מחפשת שף שמבשל בבית הלקוח

ravitf

New member
מחפשת שף שמבשל בבית הלקוח

אני מחפשת שף לקבוצה, שמבשל עם האנשים ביחד, גם אוכל ברמה וגם שיהיה נחמד, בקיצור שיהיה ערב גם טעים וגם עליז, מישהו יודע?

מיכלי66

New member
יש בחור בשם ארז שטרן ששמעתי, לא

ממקור ראשון, שעושה את זה.. אין לי פרטים אבל דרך האינטרנט בטח אפשר למצוא. מקווה שעוזר.

ravitf

New member
שף מבשל בבית

שמעתי על ארז שטרן, הוא כנראה מבשל בבית שלו, אני מחפשת שף שמבשל עם האנשים בבית פרטי ושידע גם להלהיב ולהצחיק את האנשים, שלא יהיה יבש ויתרכז רק באוכל שיהיה קצת סטנדפיסט, יש דבר כזה?

שף כזה הפגין בפנינו את כישוריו

ולימד אותנו בין היתר לנצל מכל הבא ליד ולהכין מטעמים ממה שיש ובנוסף הצחיק אותנו ,התלוצץ והצליח להעביר ערב מהנה מאוד. תתקשרי ל שי עשהאל . היה בכייף . אני מקווה שהוא עדיין עושה זאת כי אני מדברת על לפני שנה לפחות

מאקי

New member
עומרי בן פרז . קרחת בצלחת

רותי אוליבר שניים מאוד נעימים מאוד מוצלחים במגע עם קהל מגוון. מהיכן את בארץ... אשמח לסייע לך. מאקי

קשיו

New member
לא ממליצה על מבשלים חוויה

האוכל מאוד בסיסי, שימוש היסטרי ברטבים מוכנים, וזו למעשה ההכנה כולה של האוכל. או בתימצות: לוקחים בשר, שופכים עליו רוטב מוכן של X [אז אוליביה היו כנראה החברה שעבדו איתה בשת"פ] ומכניסים לתנור/ מקפיצים וכו'.

רשף כשף

New member
שף אישי

שף אישי מגיע אל ביתכם לפני האירוע, זאת לאחר ביקור בשוק, רכישת מוצרים איכותיים וטריים בלבד, דגש על מוצרי העונה: מוצרים המתאימים להכנת ארוחת גורמה קלאסית אופי הארוחה נקבע במועד מקדים, התפריט נבנה באופן אישי בבית הלקוח. הבישול והארוחה משלבים ידע, יצירתיות, אהבה תוך שילוב טעמים וצבעים ייחודיים וזאת בכדי להעניק לכם חוויה קולינרית שאין כדוגמתה כך מפרסם עצמו שף סער גל-עוז באתר. הזמנו אותו לארוחה זוגית רומנטית ולא התאכזבנו! חמוד, מנומס, רואים שיש לו ידע ונסיון. מתמחה באוכל צרפתי קלאסי, בכלל לא ידענו מה זה עד שהגיע ממליצים בכל פה אפשר להתרשם עוד באתר שלו: http://www.oz-gourmet.com/

prizman

New member
ולמה בעצם

אתם חושבים שעכשיו אתם יודעים מה זה? כי הוא אמר?

ronensl

New member
שואו שף/ מבשלים דרך חיים/ בישול ..

זוגי. תנסו את כולם ב 2eat ניסיתי טעמתי והיה אחלה.

למעלה