מחפשת שותפה לרכיבה על אופניים

מחפשת שותפה לרכיבה על אופניים

פעמיים בשבוע, בשעות הערב, בפארק הלאומי. אשמח לקבל מסר אישי מהמעוניינות. יום נעים!

bumpymus

New member
ושותף?

בפארק הלאומי בתל אביב? אני מחפש שותף או שותפה שירכב איתי כאן ברחובות... אבל כשאני אתגייס ואשרת בתל אביב אני מתכוון לקנות אופניים במיוחד לתל אביב בשביל לרכב אחרי יום העבודה שלי

bumpymus

New member
אמממ, את יכולה לחזור אלי בספטמבר?

אני לא מבטיח שאני אזכור

שי טעה...

אין פארק לאומי בתל-אביב. "הפארק הלאומי" שאליו התכוונה הכותבת (ככה אני מניח) הוא כמובן הפארק הלאומי ברמת גן. ושי התכוון לפארק הירקון (שוב, אני מניח), רק שהוא לא מוגדר כ"פארק לאומי". וכאן עולה נקודה לדיון, מהו פארק לאומי ומהו סתם פארק?

לוּבּה

New member
למה טרולית?

דבר ראשון, שרשרת אתזה לשגיא והוא לא טרול, וגם לא טרולית
דבר שני, למה טרולית? יש הרבה אנשים שמחפשים אנשים לרכב איתם/לצעוד איתם.

קליאו2

New member
שלי אולי היא מכירה אותה? בלונדה!!

למה היא טרולית שתפי אותנו או שילחי לי מסר!!

קליאו, כמה דברים.

קודם כל- לא למדת לזהות טרולים? בדרך כלל הם חוזרים על עצמם: מציפים, מקללים או כותבים הערות לא נחמדות. ההודעה שכתבתי לא עמדה באף אחד מהקריטריונים הנ"ל. אני לא מכירה את בלונדה, אבל יצא לי לראות את סגנון הכתיבה שלה, והוא מעט יותר קרוב לטרוליזם מאשר שלי. אין חסימות על אנשים שקוראים לאנשים תמימים אחרים "טרולים"? נכנסה בחורה לפורום, שאלה אם מישהו רוצה לצאת איתה לרכיבה משותפת וקיבלה "טרולית" מבלונדה עילגת. לא נעים. באמת לא נעים.

קליאו2

New member
הי

האמת שלצערי נתקלתי בחיי בכמה וכמה טרולים.... לא מכירה אותך ואין לי שום טענות נגדך... סה"כ הגבתי לשלי ששאלה למה בלונדה סימנה אותך כטרולית... בלונדית היא בת בית אצלנו.. והאמת שהטרוליזם והיא רחוקים שנות אור...

למעלה