מחפשת רעיון

מחפשת רעיון

גבר אהוב, בן 40, משהו קטן וסמלי, שיגרום חיוך, ללא הגבלה תקציבית, שלא יבלוט, ללא קשר לשום ארוע - סתם כך. תודה.

avivit28

New member
מה הוא מסמל עבורך???

מה היית רוצה שהוא יבין מהמתנה? יש המון דברים מקסימים .. יש לו משרד במה הוא עובד? וכאלה תתני קצת פרטים ואז בכייף יהיה אפשר לעזור לך

מסמל:

אהובי שיבין שאני אוהבת אותו שחושבת עליו יש לו משרד אבל זה לא יכול להיות תמונה וכאלה איש מחשבים... עוד פרטים? וחיפשתי בכל מיני המלצות מהפורום והדבר היחידי שצד את עיני היה רעיון המסטיקים... גם אוהב וגם עיניין הדבק... אז משהו בסגנון נראה לי מתאים. תודה רבה.

n a t a l i 99

New member
../images/Emo27.gif../images/Emo26.gif../images/Emo27.gif../images/Emo26.gif../images/Emo27.gif>>

משהו עם הקדשה כמו:עט,מעמד ליין+יין,מצית,מאפרה,שעון עם תמונה שלך,מעמד לכלי כתיבה, בוקסר עם תמונה שלך מאוחרה ולידה לרשום "תמיד מאחורך" או שיש משפט אחר שימצא חן העיניך..
ארוחת ערב במסעדה או בביתך.
להזמין אותו לספא.
איזה שהוא חולצה מכנסיים,או פריט לבוש מיוחד,כדי שידע שאת תמיד שם כדי לחבק ולחמם אותו.. אני בכיוון
מקווה שעזרתי

תודה אבל

לא יכול להיות גלוי וארוחת ערב וספא זה אחלה אבל מחפשת חפץ, משהו שיישאר. תודה בכל אופן.

libib

New member
אוקיי הינה כמה רעיונות ../images/Emo13.gif

נראה לי שמשהו למשרד יכול להיות ממש מגניב כי הרי הוא נמצא הרבה במשרד וזה נחמד שיש סביבך דברים שאנשים שקרובים לך הכינו. את יכלה לקנות אפילו משהו יפה שיתאים לשולחן שלו במשרד ולכתוב עליו עם טוש ארטליין למשל הקדשה או משפט יפה.. (אני פעם קניתי למישהי למשרד פסל של איש חושב וכתבת עליו משפט יפה ולמשל למישהי מהצבא קניתי למשרד קופה בצורת נגמ"ש עם חיילים וכתבתי לה "למורעלת שלי"...). ואם לא למשרד אז את יכולה להכין מחזיק מפתחות עם תמונה שלכם או הקדשה.. מה את אומרת..?

חוק מרפי..

היא יכולה להפתיע ופתאום לקפוץ לביקור.. אך כשכותבים לה היא כנראה כבר יוצאת
.. אבל תודי שנחמד לראות את שמה מתנוסס פה מידי פעם, נכון?

n a t a l i 99

New member
אני פה!!!!!!!!

חחח אתם ממש מתוקות וחמודות וקוקילדה ומוש 10 וכל השאר ששלחו לי מסר ולא עניתי...להגיד לכם ת'אמת
אבל אל תעליבו
פשוט התעצלתי...
ותודה לכולם
I love you|

לפחות את אומרת את האמת../images/Emo13.gif

אבל נטלי.. תעשי לי טובה .. תבקרי אותנו יותר.. טוב
טוב

צומיש

New member
את יכולה...

לקנות לו מחזיק לדפים ולהוסיף הקדשה.. מחזיק לכרטיסי ביקור +הקדשה ומחזיק מפתחות יש בג'נטלמן יפים...

למעלה