מחפשת קטע

juanes

New member
מחפשת קטע

שלום לכולם, אנחנו עושים אירוע קטן לכבוד הולדת התאומים שלנו, ואני מחפשת (ולא מוצאת...) איזשהו קטע להקריא - שיר או טור שמדבר על ילדים, על הקשר בין הורים וילדים. האם למשהו יש רעיון איפה ניתן למצוא? או שיש לכם איזשהו קטע? אשמח לעזרתכם, המון תודה, נועה.

juanes

New member
../images/Emo13.gif

הם יהיואז בני שמונה שבועות ושלושה ימים. והקטע שמצורף הוא אחלה, אבל אם אני אקריא אותו אנשים יירדמו, כי הוא ארוך מדי, לא?

AquaG

New member
בדיוק קיבלתי מחברה שלי

גם אם זה לא בדיוק מתאים לכם כדאי לקרוא

juanes

New member
מקפיצה

משמרת ערב- מקווה לישועה... אני מאוד רוצה להקריא משהו.

ELLA32

New member
תחסכי לעצמך את הפאדיחה

לאחרונה בכל מיני אירועים יש מופע מרכזי כזה ש"מקריאים". בחתונות, בריתות וכל מיני.. בתור אורחת באירועים זה משעמם, טרחני, מייגע, וחוץ מבעלי השמחה זה לא ממש מעניין מישהו.

Rossella

New member
אני דווקא לא מסכימה איתכן

כאורחת (טוב, גם כמארחת) אני מאוד אוהבת שיש "תוכנית אמנותית", בתנאי שהיא קצרה, מעניינת ועשויה בטעם טוב. אצלנו היה סרט (קצר) שקרובת משפחה עשתה בשבילנו. לא מצליחה כרגע לחשוב על קטע מתאים, לצערי

Rossella

New member
סתם, קליפ קצר

עם תמונות של שחר יוצא מבית החולים, עושה אמבטיה, מטייל בחוץ וכו', עם שיר חמוד ברקע.

mentorit

New member
לא מייגע אם זה אישי וייחודי

אבל כל הדקלומים הורסים אותי וגם הטון הדידקטי

juanes

New member
אז ככה:

אני לא רואה בזה פאדיחה. לא הייתי רוצה אירוע של באים-אוכלים-הולכים. אני חושבת שכדאי שיהיה תוכן מסוים. אני לא מתכוונת להקריא מגילות או מקאמות, אלא רק קטע קצר, משהו שאולי באמת אני אכתוב. חשבתי לשלב את זה עם שיר או קטע קריאה קצר. ברגע שזה לא ארוך, אני לא חושבת שזהמייגע, להפך- זה שובר שגרה.

ELLA32

New member
אגב, מה זה "אירוע" ולמה?

לא היה ברית מילה? למה את עושה "אירוע"? לא חשבת שאולי אנשים מעיק להם האירועים האלה שתמיד מתלווה לזה צ'ק, שלא לדבר על משפחה שזה בגדר חובה. מילא חתונה / ברית / בר מיצווה.. אבל סתם אירוע? סתם?!

למעלה