מחפשת קטע של הגיים בוייז.. תעזרו

lililulu

New member
ספירע???

גם את לא הלכת היום לביצפר? מבריזניות שכמונו
סתם אני חולה
לא כיף לי אני כל הזמן עייפה חחחח למה את בבית?

../images/Emo110.gifחחח כמוך כמוניייייי

גמאני חולהה כםרעעע יש לי מחר הופפעהה שאנחנו מופיועת הבית ספר שלייי ודאקק עכשיוו אני מהז צרוקהה אין לי קולל והרגלים שלי מזה תפוסות אני לא יכולה לזוזז אז לא יכלתי ללכת היום לבית ספר
אוףףף אני מקוה שיעבור לייייי לאבותךךך

lililulu

New member
גמאני מקווה שיעבור לך../images/Emo3.gif

את לא מאמינה איך אני משתגעת כבר... כבר יומיים אני בבית! לא יוצאת החוצה לא נושמת אוויר לא כלום חחחח נמאס לייי!!! חחחח כל היום SMS עם אנשים שלא יהיה לי כל כך משעמם.... אבא שלי אומר שכשצרודים צריך לשתות תה זה עוזר חחחח תנסי

../images/Emo110.gifשתיתי בבוקר../images/Emo10.gif

תגידי לאבא שלך תודההה אבל לי זה לא עזררר חחחחחחחחחחחחחח אוףףף אני שונאת את עצמי ככה אני יורדת במדרגות שליה בית כמו איזה נכה חחח אני לא יכולה לקפל תרגל חחח

../images/Emo110.gifלא נראלי בכלל שיש למשיו קטע

כזההה חחחח מתופפים חח כפרעליו אני מתארת אותו על תופים גררררר חחחחח

../images/Emo110.gif../images/Emo207.gifבנות????????????????

נשארתיי היוםם בביתת יש לי מחר הופעהה שאנחנו הבית ספר שלי מופיעותתתתתת ודוקאא עכשיוו אני מזה צרודה אין יל קולללל והרגלים שלי תפוסות אני לא יכולה לזוז אז לא הלכתיי לבית ספררר אוףףף אני מאוד מקווה שזה יעבורר
מי פע???אני מרגישה שאני לבד מהבוקר חחחח מי פע עכשיו???נראלייייי זה פורום יחודי לספיר קנפוו אני ועצמי לבד חחחחחחחחחחחחחח סתם כפרות מי פעעע שתדברררר=]

lililulu

New member
מה את עושה פה בשעה כזאת?!../images/Emo3.gif

ולמה את הולכת להופעה של נינט?!
ללכת להופעה של נינט זה חטא! [אפילו מתחרז
]

ביטלו לי שעתיים . [:

חע אמית את ממש מצחיקה, למה ללכת להופעה של סקעת זה יותר טוב ? לא. עם כל הפאקצות שנמצאות שם , | ; יישלמו לי אני לא אלך להופעה שלו ...

למעלה