מחפשת קבוצת רכיבת כביש

kerenratner

New member
מחפשת קבוצת רכיבת כביש

הי
אני מאוד רוצה להתחיל להתאמן הרכיבת כביש (עד עכשוהתאמנתי רק בריצה).
מחפשת קבוצה שאיתה אוכל להתחיל להתאמן.

אני לא כל כך יודעת אפילו מה יש בתחום. יש קבוצות עם מאמנים?
יש קבוצות שבהן יש תורנות של רכב מלווה (נראה לי מאוד חשוב)?

אשמח לכל עזרה ומידע.

מאיפה את בארץ?

יש קבוצות עם מאמנים. יש רכבי ליווי. אם תכתבי מאיפה את, נוכל לעזור לך למצוא.

orr221

New member
גם אני מחפשת

אני מכפר סבא.. מחפשת לסופי שבוע

מור שלז

New member
רוב הקבוצות במרכז רוכבות בשבת במשולש

ובכבישים המקיפים אותו. הסיבה: יש שם אוסף כבישים שיחסית בטוח לרכיבת כביש.

אם את מוכנה לכך, ויודעת שבשבת בבוקר מכניסים את האופניים לאוטו ונוסעים לנקודת המפגש של הקבוצה, כמעט כל קבוצה תתאים לך.

מפנה אותך לשרשור קבוצות רכיבה לנשים שפתחנו בפורום:
http://www.tapuz.co.il//Forums2008/...39&MessageId=158460517&PageNumber=1&Archive=0

מור שלז

New member
ראי את התשובות שעניתי לאור ולקרן

בעקרון יש הבדל בין אמצע השבוע (שמשתדלים לרכוב בקריטריומים סגורים, כמו למשל גבעת המופעים או ראש ציפור בתל אביב) לבין סוף השבוע שאז רוב הרוכבים מכניסים את האופניים לרכב ונוסעים לרכוב באיזור בטוח. בדרך כלל באיזור המשולש, והכבישים שסביבו, אבל לפעמים גם צפונה יותר. בגבעת עדה למשל יש הקפה שרוכבים רבים פוקדים אותה בשבת, ועוד איזורים בטוחים יחסית.

הבוקר פגשתי את איתי קרמר

שאותו הכרתי בעבר דרך העבודה. לא יצא לי להתאמן אצלו אבל יצא להכיר את האיש ומפה באה ההמלצה.

איתית יחד עם שותפו, רמי, פתחו קבוצה שמתאמנת לטריאתלון באיזור לטרון.
בקבוצה שלו יש מתחילים באמת (בניגוד לקבוצות אחרות שהמתחילים אצלם עלולים להוות אתגר למי שלא רגילה).
ממליצה בחום למי שרוצה להתנסות באימוני טריאתלון שמתאימים גם למתחילות.

מצאתי ברשת את המספר 050-864943 איתי קרמר ורמי מיכאלה

לא יודעת אם המספר הוא של איתי או של רמי, שותפו. מי שגרה באיזור, שווה לנסות. גם מי שלא גרה ממש שם - הרבה קבוצות ממילא יוצאות לרכיבה מאיזור לטרון.

טלאיל

New member
ממליצה על x-team

למאמן שלהם קוראים כרמי, מקסים ומקצועי.
קחי בחשבון שרוב המאמנים ירצו לראות איך את רוכבת לפני שיצרפו אותך לרכיבות שבת.
יש גם את myway שיש להם 3 רמות של רוכבים. למאמן קוראים גווין.

מור שלז

New member
ברוכה הבאה, וכמה המלצות...

בשרשור הזה תוכלי למצוא פרטים על כמה קבוצות אופניים ופרטים כלליים:
http://www.tapuz.co.il//Forums2008/...39&MessageId=158460517&PageNumber=1&Archive=0

אני מציעה לך להרים טלפונים למאמנים, לברר פרטים על הקבוצה, כמו מתי מתאמנים? איפה? עלויות? אפשרות למתחילות להשתלב? ועוד...
השלב הבא כשמצאת קבוצה שנראית לך מתאימה היא לבקש להצטרף לאימון נסיון. ברוב הקבוצות מקובל לאפשר להצטרף לאימון נסיון, ללא תשלום, ללא התחייבות, וזו יכולה להיות דרך נהדרת בשבילך להבין במה מדובר.

אם את לגמרי מתחילה באופניים, אני מצטרפת להמלצה של טל מעלי על x-team. לכרמי יש הרבה נסיון בעבודה עם מתחילות (הוא גם קיים בהתנדבות הרבה מאוד אימונים פתוחים לנשים לפני טריאתלון נשים, ולפני מרוץ האופניים לנשים). ובקבוצה הזו יש גם הרבה אנשים שמשלבים ריצה בנוסף לרכיבה, כמוך.
עוד פרטים באתר: www.x-team.co.il או בשרשור שהפניתי אותך למטה.
(גילוי נאות: גם אני רוכבת עם הקבוצה הזו פה ושם באמצע השבוע, כך שאני משוחדת)

בכל מקרה - כל הקבוצות רוכבות עם רכב מלווה על הכביש. אין כאן בכלל שאלה, זה נושא של בטיחות.

למעלה