מחפשת פתרון קסם לרגליים דואבות

מחפשת פתרון קסם לרגליים דואבות

בדר"כ, אם אני יודעת שמצפה לי הליכה מרובה יחסית במהלך היום, אני דואגת להגיע לעבודה עם נעליים נוחות (לא נעלי ספורט או כפכפים, אבל משהו יחסית נוח).
לעיתים קורה שמצפה לי הפתעה, ואני מוצאת את עצמי הולכת לא מעט עם נעליים שלא הייתי מייעדת להליכה בכל במקרה אחר (לא מדובר על סטילטו, אלא "סתם" נעליים שנוחות יחסית בשגרה אבל מתחילות ממש לכאוב אחרי חצי שעת הליכה במצטבר). זה אומר שהאצבעות הקיצוניות בכף הרגל ממש מתחילות לכאוב, בעיקר האצבע הקטנה
ואני מוצאת את עצמי סובלת משפשופים ומשלפוחיות כואבות

אז אחרי שאתמול היה לי עוד יום כזה ועכשיו יש לי שלפוחיות כואבות נורא, אני מחפשת המלצה על איזו משחה שאפשר למרוח בערב או בלילה ותעזור להרגעת המקום ולזירוז ההחלמה.
יש למישהי רעיונות?

adif11

New member
לא מכירה כזאת משחה . "מרפדת" בפלסטרים ביום שאחרי

לא משחה מיוחדת אלא פשוט פינוק ועיסוי לרגלים

עם קרם מיוחד לכפות הרגלים ואחרי זה גורבת גרביים שנותנים בטיסות שהן מפנקות ונעימות במיוחד.
לפעמים גם גרבי ספורט ישנות של הבעל עושות את העבודה - הכוונה לגרביים רפויות.

תשובה מרוכזת + שאלת המשך

פוקה, לצערי מסאג' לא יעזור כאן... באופן די מפתיע, אין לי כאבים שנובעים מההליכה המאומצת, להם עיסוי אכן היה מועיל. אצלי אלו שפשופים ושלפוחיות שכל מגע בהם כואב נורא...

פלמינגו ומייס, אין סיכוי שתראו אותי עם נעלי ספורט בעבודה.... וכמו שאמרתי, זה לא שאני מסתובבת עם עקבים אימתניים או עם נעליים לוחצות ולא נוחות. סה"כ נעליים באמת סבבה, לא לוחצות ולא מכאיבות בכלל (חלקן אפילו מוגדרות כנעלי נוחות!), אבל אחרי שהולכים איתן יותר מדי (נגיד שעה וקצת במצטבר, אולי אפילו יותר לכיוון השעתיים ומעלה) זה כבר מתחיל לכאוב. ואחרי שזה מתחיל לכאוב גם למחרת כואב וזה מעגל קסמים כזה... וגם עם נעלי ספורט, שבאמת אין יותר נוח מזה, הרגליים מתחילות לכאוב בשלב מסויים (נגיד בטיולים, אחרי יומיים כבר מתחיל לכאוב, אבל ממאמץ ולא משפשופים בדר"כ. אבל שוב, אין סיכוי שאלך עם נעלי ספורט לעבודה אז זה לא רלוונטי).

יוליק, תודה רבה, אני בהחלט אנסה! לא חשבתי על זה בכלל כי אני יודעת שזה מיועד ליבלות ואין לי. לא חשבתי שזה יכול לשמש גם לשלפוחיות ושפשופים ובטוח ירפד הרבה יותר טוב מפלסטר. ארנבינה, אני גם די בטוחה שיש כאלה בסופר פארם.

ושאלת המשך: איך אתן מטפלות בשלפוחיות? אמא שלי תמיד הייתה מנקזת אותן. היום גם אני ניקזתי את שלי (כי זה באמת היה בלתי נסבל וכואב בטירוף) וכשבעלי ראה אותי עושה את זה הוא אמר שלא כדאי לנקז אותן ועדיף לתת להן להיספג בעור.
אז מה אתן עושות?
כדאי למרוח משהו? ואם כן - אז משחה מלחחת או משהו מייבש (פולידין ושות')? אני נוטה לחשוב שאולי עדיף משהו מייבש לשלפוחיות, אבל יש גם שפשופים באיזור וזה נראה לי ממש לא רעיון מוצלח להוסיף שם משהו מייבש.... אז כבר לא יודעת מה עדיף, אשמח לשמוע רעיונות...

תודה רבה לכל העונות!

דווקא לא התכוונתי לנעלי ספורט

אלא לנעליים שטוחות כמו בלרינה, בובה,סירה, מוקסין, אוקספורד.

יש לי גם כאלו

(אם יש משהו שאי אפשר להגיד עליי זה שאין לי מספיק נעליים...).

לא קלארקס דווקא, אבל כן ביוטיפיל ודומיו (קלארקס נורא יקר והאמת שאף פעם לא ראיתי שם משהו שאהבתי).
מצד שני, אולי חשוב לומר שכשאני קונה נעליים אני לא אקנה את הזוג הכי מכוער אך סופר נוח, כי חשוב לי שהנעליים גם יהיו יפות (שטחי מצידי, אני יודעת
).

ופלמינגו, נעלי סירה וכו' גם עושות שפשופים בכיף אחרי הליכה ממושכת (מניסיון...).

חשוב לי להדגיש שאני באמת לא מדברת על נעלי עקב או משהו שמוגדר אצלי כ"לא נוח בעליל" ומשמש לאירועים בלבד.
אני מדברת על סתם נעליים, שאם כבר יש להן עקב אז הוא מאוד נמוך וגם רחב. נעליים שאני מודדת בחנות ואפילו אומרת: "וואו, הן ממש נוחות". אבל אחרי קצת הליכה הן כבר לא ממש נוחות....

סתם מבקרת

Active member
הנוזל בשלפוחית הוא למעשה הדרך של הגוף לייצר כרית

הגנה לשיפשוף.
אם ניקזת את הנוזל כדאי לשים פולידין, שהוא מחטא ואנטי דלקתי, על מנת למנוע חדירת זיהום ודלקת במקום השיפשוף.

אחלה דרך באמת

כי כל כך כאב לי שלא יכולתי בכלל לדרוך על הרגל. אני בטוחה שחוסר דריכה על השפשוף יזרז משמעותית את החלמתו

אמרח פולידין בערב, תודה (וכמובן שניקזתי רק אחרי שחיטאתי היטב את האיזור ואת אמצעי הניקוז...)

אשרז4

New member
נראה לי שמדובר במבנה הרגל שלך, אחרת נשמע די מוזר ופלסטר וגרב

אלא אם כן זה קורה לך אחת לשנה ובגלל שעכשיו כואב ומציק נשמע שזה כל הזמן קורה לך.
יש אכן פלסטרים עם "מקום ליבלת
אבל, הם גם משמשים להגנה על האזור הבעייתי מכוון שיוצרים מרחק בים העור לנעל עצמה.
דבר נוסף שעלה לי תוך כדי קריאה, אם את הולכת עם גרבים אולי כדאי לנסות כאלו בלי תפר
אולי התפר עצמו הוא זה שמשתפשף בקצה הזרת.

emu99

New member
הנעלים שלך הן נעלי עקב?

כי אם לא, אז תשקלי להשקיע בגרבים, יש גרבי ספורט וגרבי טיולים מיוחדות ששוות את הכסף
&nbsp

למעלה