מחפשת עבודה זמנית ומיידית

לקשמי

New member
מחפשת עבודה זמנית ומיידית

ההודעה הקודמת שלי עברה לדף הקודם, אז אני כותבת שוב: אני בת 30, מחפשת עבודה זמנית עד סוף אוקטובר. במקצועי אני קלדנית, אך מוכנה לעבוד בכל עבודה שהיא (מלבד מכירות) ובלבד שתהיה מיידית ככל האפשר. אני מאזור ת"א (יכולה גם לעבוד בסביבה - הרצלייה/רמת גן/ גבעתיים וכו')

אורום

New member
3 משרות זמניות

אדמיניסטרטור\ית או.אר.אס מרכז . תאריך עדכון: 21-06-2006. איש קשר: אורנה, פקס: 03-6705040. דואר אלקטרוני: [email protected] לחברה מובילה דרוש\ה רפרנט\ית לקידום תערוכה בת"א. תיאור: תיאום ארגון ולוגיסטיקה בין גורמים שונים. עבודה במשרה מלאה+ שעות נוספות העבודה מוגדרת זמנית עד 21 לספטמבר. שכר בסביבות 5000-6000 יכולת עבודה מול גורמים מחו"ל - אנגלית ברמה גבוהה, דרישות: שליטה מלאה באופיס- אקסל חובה. מסירות, דינאמיות שירות \ תמיכת לקוחות מכון שבא רעננה. תאריך עדכון: 21-06-2006. איש קשר: משאבי אנוש, דואר אלקטרוני: [email protected] לחברה מסחרית בפ"ת דרוש\ה: תיאור: איש\ת קשרי לקוחות ושירות לקוחות למוצרים בתחום הרפואי. המשרה זמנית עם אופציה לקביעות. תיאור התפקיד: מענה טלפוני ותמיכה בלקוחות המוסדיים של החברה (בתי"ח, קופ"ח, מרפאות), הכנת מכרזים, הצעות מחיר, קליטת הזמנות, טיפול באישורים ממשלתיים, עזרה בהכנת קורסים לאחיות ורופאים, טיפול במחירונים ועוד. ימי עבודה: א'-ה'. שעות עבודה: 08:00-17:00. שכר: 6000 ש"ח ברוטו. מיומנות הדפסה - חובה. דרישות: אופיס -חובה. מיומנות בתוכנת פריוריטי - חובה. אנגלית ברמה טובה מאוד. חריצות, מוטיבציה גבוהה, רצון ויכולת לימוד מהיר, אוריינטציה למכירות וכושר שכנוע, שירותיות, ראש גדול, יכולת קבלת החלטות עצמאית, יכולת קבלת מרות. מגורים בפ"ת \ אזור המרכז. הופעה ייצוגית ומטופחת. עוזר\ת למנהל\ת לקוחות טופ-פיק בע''מ - רמת גן רמת גן. תאריך עדכון: 21-06-2006. איש קשר: דואר אלקטרוני: [email protected] לחברת הייטק גדולה ואיכותית באזור המרכז דרושה רכזת תפעולית למשרה זמנית תיאור: (החלפת עובדת בחופשת לידה). מדובר בסיוע לProgram Manager- האחראי על כל נושאי הלוגיסטיקה מול הלקוחות, גיבוי אדמיניסטרטיבי לפעילויות התפעול והלוגיסטיקה (מעקב אחר הזמנות, תפעול מערכת ממוחשבת וכו'). העבודה בצוות באווירה מעולה! *** נא לציין משרה מס' 277 בנושא המייל *** * נכונות לעבודה זמנית כמחליפה. דרישות: * נסיון אדמיניסטרטיבי, רצוי בסביבת תפעול ולוגיסטיקה. * שליטה טובה בOffice -. * רקע במערכות ERP - יתרון. * רקע ביבוא\יצוא - יתרון. * מאורגנ\ת, ראש גדול.

למעלה