מחפשת מתנה לגיסתי

מחפשת מתנה לגיסתי

גיסתי אם ל- 3 בנים. הבן האחרון נולד לפני כחודשיים ומאז אני מחפשת מה לקנות לה מתנה??? הכל יש לה ׁ(בגדים צעצועים ספרים). התקציב פתוח אנא,אם יש לכם איזהשהוא רעיון אנא כיתבו לי תודה. ממליצה, מגזין האינטרנט תחושת בטן - על הריון לידה והורות

lilo

New member
רעיונות

מנשא, מנוי למגזין הורים, יום פינוק בספא (עם שלושה ילדים אני חותמת שהיא צריכה אחד
).

שקדייה

New member
לא הבנתי...

את מחפשת מתנה לגיסה או לילדים ? כי אם לגיסה, אז אני מציעה לך לקנות לה משהו בשבילה ולא בשביל הילדים. (בושם, שוקולדים, ספר, מוצרי אמבט, תכשיט, ארנק, תלוש לארוחת בוקר וכו'..) ואם לילדים, אז תמיד עוד צעצוע (עדיף כזה שמאפשר שיתוף פעולה בין שני הגדולים) תמיד מתקבל בברכה.

שקדייה

New member
לתינוק? או לכבוד התינוק?

אני דווקא הייתי מפנקת אותה.... 2 גדולים בבית, עוד אחד פיצפון שזה עתה נולד, היא בטח קצת עייפה וקצת מרוטה.... מגיע לה איזה פינוקון לא? וכמו שאמרת, לתינוקי מס' 3 כבר יש הכל. וחוץ מזה, הוא הרי לא יזכור שקיבל ממך משהו, אז לא שווה..

אולי עוד רעיונות למתנה../images/Emo77.gif לתינוק

אולי אני באמת אשנה ואקנה משהו בשבילה ולא בשבילו. אלא אם כן אמצא רעיון טוב.

POOH*

New member
או עיסוי?

או כל חוג אחר שיהיה נחמד לקטן וגם יעניק לו קצת זמן לבד עם אמא..
POOH

POOH*

New member
אולי?

מסג'יסט שיבוא הביתה לפנק אותה בטיפול? אולי סט של שמני אמבטיה, קרם גוף וכד'? אולי טיפול שיאצו או משהו אחר מהטיפולים האלטרנטיביים? וחוץ מזה לדעתי ספר זו תמיד אחלה מתנה.. אף פעם אין מספיק מהם.. POOH

maykee

New member
אולי איזה קורס להורים

ותינוקות (יוגה לתינוקות, שחיה,ועוד), הרוב אמנם רלוונטיים מגיל מבוגר יותר אבל ככה גם רוב המתנות שמקבלים בלידה, אפשר לתת שובר ולסכם עם המקום שזה יהיה שובר לטווח ארוך. משהו נוסף- להכין חבילה של דברים קטנים יחסית: לאמא איזה קרם גוף או פילינג גוף או כל דבר פינוקי אחר, לתינוק איזה בגד מקסים (לא שווה ללבוש רק את הדברים של האחים),אלבום לתינוק. אפשר גם אולי איזה צעצעוע חדש שיצא לשוק (לבדוק בשילב, יש להם את טייני לאב כך שכל דבר חדש של טייני לאב הוא בטוח חדש, יש את המוצרים האלו רק בשילב). יש להם נדנדה? כי יש כמה ממש שוות (של פישר פרייס למשל שיש בה גם מובייל של דגים ומנגינות וצלילים נפלאים של ים). נגמרו לי הרעיונות.....נראה לי שהכי כדאי ללכת לחנות ולברר מה "הצעקה האחרונה", איזה חידוש יש בתחום הצעצועים וללכת על זה.

נראה לי רעיון מדליק, חוג שחיה

זה גם לה וגם לתינוקי. את זה בטח אין להם. מישהיא יודעת כמה עולה??

שקדייה

New member
מציעה לך לשאול אותה לפני,בעייתי../images/Emo4.gif

לא כולם אוהבים את זה או פנויים לזה. חוג שחייה הוא בעייתי במיוחד מכיוון שיש הרבה ילדים שלא מגיבים לזה טוב מבחינת רגישויות למחלות (בעיקר צינונים כרונים ובעיות אוזנים). אם כבר הייתי הולכת על בייבי יוגה או עיסוי תינוקות- שתי סדנאות מקסימות וכייפיות במיוחד. לגבי עלויות, במסר...

בוציקה

New member
לי יש מתנה קבועה

לאמא שיש לה יותר מילד אחד - בגדים לעצמה. בד"כ אני קונה בהיינז והן תמיד מבסוטיות.

maykee

New member
עלה לי רעיון ענק!

אולי תכיני סלסלה ענקית ומקושטת של....בטריות. בכל הגדלים ובכל הסוגים. דיברנו קודם על כמות הבטריות שאנחנו צורכים מאז הלידה, בעיקר אם כבר יש שני ילדים אני יכולה רק לדמיין את כמות הצעצועים המנגנים שיש להם בבית
, ובאותו הקשר את יכולה להכין לה "קופונים" של שקט- קופון אחד לבייביסיטר שאת תעשי בכל יום או שעה שהיא תבחר, קופון אחד להליכה איתך לבית קפה וכו' וכו', זה יכול להיות רעיון נחמד.

למעלה