מחפשת מתכון למרק גזר +חלב קוקוס

3טוטי

New member
מחפשת מתכון למרק גזר +חלב קוקוס

הייתי באירוע השבוע וטעמתי מרק גזר עם חלב קוקוס. היה מדהים ואני מחפשת מתכון של מרק חורפי שכזה...אשמח אם למי שהוא מהבשלנים יש מתכון ראוי. טוטי

מרק גזר טעים מאד pirge - שבת שלום

מרק גזר. טעים מאד.ו pirge / מתכונים ו 09:09 | 28/01/05 מרק גזר 3 כפות שמן 2 בצלים בינוניים קצוצים קילו גזרים מגוררים גס 4 תפו"א חתוכים לקוביות מלח פלפל קורט אגוז מוסקט כף מרק עוף 6 כוסות מים פחית חלב קוקוס. גזרים שלמים קטנים מגוררים כמספר הסועדים. (להגשה) מטגנים בסיר את הבצל, הגזר, ותפו"א. מכסים את הסיר ומאדים במשך 10 דקות. בוחשים מדי פעם. מוסיפים מים . מוסיפים גזרים שלמים כמספר הסועדים, לא גדולים שלמים וטריים. מכסים, מרתיחים, ומבשלים על אש קטנה כשעה. אם המרק דליל, לקחת כף קורנפלור מהול ברבע כוס מים ולהוסיף בבחישה למרק הרותח. להוציא את הגזרים השלמים לצלחת. להעביר את תכולת המרק בבלנדר. להחזיר לסיר. להוסיף את חלב הקוקוס. להחזיר גזרים שלמים. אפשר לא להעביר בבלנדר ולהוסיף חצי כוס אורז או אטריות דקות, 20 דקות לפני סוף הבישול. להגיש צלחת מרק עם גזר שלם.

שני מרקים באותה צלחת....

היי טוטי, להלן שי מרקים בצלחת אחת, הכוללים מרק גזר +++ טעים ונפלא ויהווה אטרקציה. את יכולה להוסיף למרק הכתום פחית חלב קוקוס (במקום השמנת המתוקה) שבהחלט יעשיר אותו... שיהיה
נירה שקד שני מרקים בצלחת אחת מרק קישואים: 5 קישואים בינוניים קלופים וחתוכים לחתיכות גדולות 3 תפוחי אדמה בינוניים קלופים וחתוכים לחתיכות גדולות 1 בצל בינוני 1 פרסה בינונית מלח, פלפל, אבקת מרק עוף מים אם מאד רוצים לשדרג אפשר לשים חצי מים וחצי שמנת מתוקה. אופן ההכנה: לטגן בצל ופרסה בשמן זית או בחמאה עד ששקוף. להוסיף את שאר החומרים, למעט השמנת מתוקה ולבשל עד שכל המרכיבים רכים דיים. לערבל עם בלנדר יד ישר בתוך הסיר כשהמרק עדיין חם, להוסיף את השמנת המתוקה. מרק כתום : בסיר נפרד 3 בטטות בינוניות חתוכות לחתיכות גדולות 5-6 גזרים קלופים וחתוכים לחתיכות גדולות חתיכת דלעת גדולה ללא הקליפה וחתוכה לחתיכות גדולות בצל, פרסה, מלח, פלפל, אבקת מרק מים וכנ"ל לגבי השמנת המתוקה. להכין בדיוק כמו את מרק הקישואים לאחר ששני המרקים מוכנים - למזוג באותה צלחת חצי כתום חצי ירוק ובאמצא לפזר גרעיני דלעת כשהם מטוגנים מעט בשמן זית. תהנו - בתיאבון

אני עושה מרק בטטות

אבל זה הכל, ככה וככה... מבשל 2-3 בטטות בסיר עם מים עד התרככות ואז מרסקת. מוסיפה פחית חלב קוקוס ומתבלת. בעיני הכי חשוב התיבול כאן. מלח פלפל , כמובן, עשב לימון וצילי מתוק של תאילנדים. מוסיפים לבשל קצת ומוסיפים מים עם סמיך מידי. ככה וכהה, אבל טעים...

למעלה