מחפשת משהוא/יא לעזור לי במציאת

דסי אשר

New member
מחפשת משהוא/יא לעזור לי במציאת

קנית אופני הרים משומשות, שאינן אופני "מדבקה" במחיר כ - 600 שקל, בתחוןם הערים רמת גן וגבעתיים. אני תושבת רמת גן, רוכבת על אופניים קרוב לוודאי מגיל שלוש.. מחפשת אופניים לרכיבה בערים רמת גן, גבעתיים ותל אביב - , מוגבלת ביכולת הכספית ולא מחפשת משהו משוכלל, אך טוב עבורי- כי גופי כבר לא צעיר- בת 57, גובהי 1.66. השארתי הודעות, על סמך המלצתיכם, בלוח כאן ובלוח הרים. אין עדיין תוצאות. ניתן לכתוב לתיבת המסרים או למייל, המופיע בכרטיס האישי. דסי

צורחה

New member
קומבינציה כואבת

לא מדבקה ו600 ש"ח. במשומש יש סיכוי. הלוחות שציינת מתאימים. כמוכן הסתובבי בחנויות. יש לרובם משומשים. בהצלחה

דסי אשר

New member
חשבתי שהתכוונת לקומבינציה של הגיל

ורכיבת האופניים, למרות שיש קשישים הרבה ממני, אותם הכרתי, וכב רכתבתי כאן לפני כמה ימים על רכיבתי אתם על למפעלי נשר ברמלה. הפניה שלי כאן לפורום, למצוא משהו שיסכים לעזור לי לחפש אופניים, כי אני לא מבינה באופניים, והידיד ויועץשמבין- לא גר באזור מגורי... האם יש משהו מיודע/מוכן להתפנות לדבר כזה. אני יודעת שזו בקשה יוצאת דופן. לשמחתי- אני עושה הרבה מאד דברים יצאי דופן... לא בכוונה- כזו אני.... דסי

RONBIKE

New member
למחיר כזה ניתן לקנות את מרידה 500

אצל חנות של רוזן את מינץ ברח הירקון ת"א.העלות כ-690 שקל. האופניים לא מברזל פשוט לא פלדת כרומולי קלה יותר. הילוכים כמו של וספה שניקראים גריפ שיפט. הילוכי SRAM שלדעתי אמינים יותר משימנו. אופניים קצת יותר כבדות מאופניי אלומניום אל ללא ספק גמישות יותר לזעזועים וקפיצות היו לי אופניים כאלו למשך מיספר חודשים ונהנתי מהם נורא ועברתי לאופניי אלומניום שהם יותר"קשים" מבחינת זעזועים בדרכי עפר. החיסרון של האופניים האלו מתבטא בעליות בגלל מישקלן . אך אני מתאר לעצמי שבמילא לא תבחרי מסלולים עם עליות. החנות של רוזן מינץ נותנת שירות מצויין כיאה לחנות של רשת של יבואן זה לא שירות של חנות שכונתית . את יכלה להגיע לחנות ולדרוש אופניים לנסיון אפילו של שעה קחי אותם לטיילת ת"א ורכבי עליהם ובדקי אותם. וכפי שכתבתי אני הייתי כל כך מרוצה מהם עד שאני אפילו מתחרט על אופניי האלומניום שנוחות בעיקר לעליות אך לא הכי נוחות לרכיבה שטוחה ששם האופניים הקודמות בהחלט היו יותר טובות.

RONBIKE

New member
יתרון עצום בקניה בחנות זו שאין

בחנויות שכונתיות (בגלל רמת המחיר שאת מחפשת מתאימה לרמת מחיר של חנות שכונתית) אצל רוזן את יכולה לקנות אופניים ולאחר מיספר חודשים אם את רוצה לשדרג אותם יקחו ממך את הישן ויתנו לך חדש רק בהפרש של התוספת במחיר. את יכולה להפסיד רק כ-10 עד 20 אחוז משווי האופניים שאת תחליפי. אופציה שלא תהיה לך בחנות שכונתית (או שיורידו לך כמחצית הערך בחנות שכונתית) כך שלא תפסידי כמעט כסף לשידרוג במידה ותרצי.

דסי אשר

New member
תודה - אני לא מבינה מילה מהמילים

המקצועיות שאתה כותב. אבל רציתי לשאול- אני רוצצה לרכב בין רמת גן,תל אביב וגבעתיים. האם העליות של רמת גן(מהבורסה לכוון ביאליק, או דרך רח' ארלוזורוב למרכז רמת גן, שזו עליה רצינית, וגם בגבעתיים יש עליות) האם אופניים אלה מתאימות? כילדה, גדלתי על האופניים הכבדות, שהגיעו מפולין בשנות השישים... אבל נסענו אתן על מישורים, ללא שום מהלכים.. אם התשובה חיובית- אסע לראות , לנסות ולקנות. אני גם יכולה לקנות אופני גברים- אין לי בעיה בהרמת הרגל- אני רוכבת עם מכנסיים.... ממתינה לתשובה. דסי

RONBIKE

New member
אלו לא ניקראות עליות עבור אופניים

כאלו. מדובר יותר בעליות ביערות כמו יער בן שמן . בתוך עיר למעט אוליי קצת בגבעתיים ישנם עליות אך קצרות ובטח שתצליחי לעשות אותם עם את רוכבת עם קצת ניסיון. מסלולים עירוניים כמו שתארת ביחד עם מסלול הירקון ואפילו מסלול כפר המכביה לא צריכים להפחיד אותך לחלוטין. אני הייתי עולה עם האופניים שהמלצתי לך גם ביערות קשים יותר מבן שמן. הם בוודאי עדיפים על כל אופניים שתיקני מהחנויות השכונתיות ומדובר בפירמה מקצועית שעושה אופניים ולא סתם אופניי מדבקה (ללא פירמה) .

RONBIKE

New member
אה שכחתי . עשיתי מסלול מהוד השרון

כל הדרך ליפו וחזרה כ60 ק"מ על האופניים הללו בלי שום בעיה, האופניים הללו קשוחות ומסוגלות להמון מאמץ שלעולם לא תגיעי ליכולת שלהם.

דסי אשר

New member
הרבה הרבה תודה,

כאשר נסעתי באופני ההרים שלי(קניתי אותם לבני- כאשר היה בן 13- כיום בן 31, ובעיקר אני נסעתי עליהם), העליות הנ"ל היו לא קלות עבורי, אבל עשיתי אותן.... והייתי צעירה בכמה שנים. הרבה מאד תודה דסי

למעלה