מחפשת מקום: ארוחת בוקר ל 35 אנשים + ילדים

irisgh

New member
מחפשת מקום: ארוחת בוקר ל 35 אנשים + ילדים

אם אפשר, אז מקום עם מרחב, כמו ליד הים (כדי שלילדים יהיה איפה להסתובב - למשל, לרדת לחול). חיסרון: מדובר בשבת בבוקר, כך שלא כל המקומות מסכימים. אני כתבו לי..

irisgh

New member
במרכז הארץ איפשהו כמובן

והכוונה ל 35 אנשים כולל הילדים (בערך).

irisgh

New member
ובינתיים קיבלתי סירוב:

ניסיתי שלוותא, כמובן בגלל ה location שמתאים מאוד לילדים, ונוף למבוגרים, וסירבו לי. אמרו שלא יוכלו לשרת קבוצה כזו גדולה. מאכזב.

ננה f

New member
נסי את הטרסה, ליד אכדיה הרצליה

יש להם מירפסת לעניין או היתה בקיץ שעבר. והחוף רחב ידיים ממש מתחת. רק כדאי שתראי פיזית את המקום לפני...

ממישהי ששאלה כאן אותה שאלה שבוע שעבר

הבנתי שאמרו לה כן בנועה ביפו, יש שם גם חדר הפעלות לילדים ואמרו לה כן גם באסף ארטיזנל ברמת השרון - יש פרדסון לילדים

irisgh

New member
כל הביקורות שקראתי על נועה - מציינות ליכלוך

אני ממש ממש לא איסטיניסטית, אבל אבא שלי... אני אקפוץ לאסף רוזנטל אחה"צ ואבדוק. הטרסה בהרצליה, ממה שאני זוכרת, מאוד גבוה מעל המים. כך שילדים (בני 3-4-5-6 נניח) לא באמת יכולים לרדת למטה לבד להסתובב מעט כשמשעמם עם המבוגרים. או שאולי אני מתבלבלת במקום? [יש כמה מקומות שונים באזור דן אכדיה בהרצליה].

ננה f

New member
אסף ארטיזנל.

לטעמי ילדים בין 3-4 לא אמורים להסתובב ללא השגחה גם ככה. ובייביסיטר שתצמד אליהם תפתור את ההטרדה להורים שרוצים להנות. בכל מקרה גם רואים אותם מהמרפסת. אבל טוב אולי זו השריטה שלי.

אולה *

New member
עשינו בקימל

בשבת בבוקר, ארוחת בוקר-בראנץ. יש להם חדר לכ-50 אנשים. בעיה - אין ממש מקום לילדים הסתובב.

irisgh

New member
זו באמת בעיה

אני לא נהנית כשאני צריכה לשמור על הילדים שלא יזיקו מרוב שיעמום.. ובכל זאת, איך היה השירות והאוכל?

אולה *

New member
היה מאוד טעים ואמוד נעים

הם השתדלו מאוד לרצות את כל האורחים. הביאו תוספות כשהיה צורך וכו'. גם המנה היתה ממש לא יקרה (יחסית למקומות אחרים).

נחמנית

New member
נדנדות

כל מכריי עם ילדים אורחי קבע שם. לא יודעת אם יסכימו לכזה גודל של קבוצה אבל שווה לנסות

lady_anne

New member
בליני או מאנטה ריי

בבליני בסוזן דלל הילדים יכולים לרוץ ברחבה בחוץ ואין חשש ממכוניות, ובמאנטה ריי אפשר לבקש שולחן בחוץ ואז הם יכולים לרדת לחוף (ובתפריט הבראנצ' יש גם מנות שמתאימות לילדים כמו פרנצ' טוסט או פנקייקס).

למעלה