מחפשת מסעדה באיזור מצפה רמון

nShor

New member
מחפשת מסעדה באיזור מצפה רמון

שלום לכולם, אנחנו נוסעות לסופשבוע באיזור מצפה רמון, ורציתי לדעת אם מישהו מכיר מסעדה טובה באיזור ? או אולי מישהו שמכין ארוחות בבית ? מוכנה להרחיב את הטווח עד כשעה נסיעה. תודה רבה על העזרה.
 

MoRunner

New member
יש במצפה רמון

את מסעדת פאנג'יה... בטווח שעה הגעת לאילת
(זו באמת שאלה..
)
 

nShor

New member
תודה על ההמלצה

אפשר קצת יותר פרטים על המסעדה ? איזה סגנון ? מגישים צהרים ? ערב ? ולא חושבת שמגיעה לאילת בשעה...
 

MoRunner

New member
קצת יותר פרטים

במצפה רמון תמיד יפה לשבת, הנופים שם יפים... האוכל כשר (אם אני לא טועה)- מנות בשריות - גריל,סטייקים וכו', אוכל איטלקי - קצת פסטות ג'בטות ...בנוסף יש דגים... שעות : כל יום מהבוקר (8:00) עד 2:00 בלילה. פתוח בצאת השבת...
 

ננה f

New member
נאות סמדר.צומת שיזפון, דרך המכתש..

נאות סמדר, קיבוץ מדהים. על אם הדרך, כמו במערב הפרוע, פונדק דרכים, שגם בחורף נראה מאובק , אבל בפנים חביב ונעים. ההתמחות שלהם- גידולים אורגניים.משמן זית מזן נבאלי.. שחבל על הזמן, זיתים תוצרת בית גבינות צאן מדהימות (חייבת לנסות את השומית גם אם לא אוהבת שום..) והיוגורט שיש לו המון טעם (ואין..אין לו ריח, אז לא צריך לומר , עיזים איכס..רק צריך לברר קודם אם הטלאים גמרו לינוק כי בתקופת ההמלטה אין דברי חלב, וזה לא שווה) , וגם וגם את הלאסי שלהם!. גם פירות וירקות אורגניים עם טעם של פעם..וריח של שמש חורפית כי הכל מבשיל יותר מוקדם שם.. ולחמים שאופים במקום. ועוגות מאפה בית של שתי הבנות שמנהלות את הפונדק, וקפה איילי ,ולא יודעת אבל בקיץ יש להם גם גלידות מדהימות..עם פירות ובלי צבעים וחומרים.. והשנה יש להם גם יינות, מדהימים מרמת הנגב..שהבדלי הטמפרטורה במדבר עושה להם רק טוב, ואפילו הם לא מגופרתים.. אבל זה רק למי שאיכפת.ולמי שלא נוהג.. לדעתי שווה את הסיבוב. לא זוכרת כמה זמן זה בדיוק מצפה-נאות אבל הדרך דרך המכתש היא הדרך היחידה בה אני מוכנה להגיע לאילת..
 
למעלה