מחפשת מישהי לשעה בשבוע באיזור ב"ש

מחפשת מישהי לשעה בשבוע באיזור ב"ש

מחפשת מישהי שיכולה להוציא את מיטבוש מהגן פעם בשבוע בשעה 17:00 עד 18:00 וקצת הציעו לי עבודה מעולה אבל יום בשבוע אני צריכה להישאר עד 18:00 ואני בבעיה כי ההורים לא גרים פה ובעלי איש קבע ואי אפשר לסמוך על השעות שלו. מה אני יעשה???? לא רוצה לפספס את העבודה

babybooms

New member
אולי תפרסמי באוניברסיטה?

אני בטוחה שהרבה סטודנטיות ישמחו לעבודה כזאת.

babybooms

New member
כן, תתלי מודעה בתוך בית הסטודנט

מצד שני תקופת מבחנים עכשיו ואח"כ חופשה, אבל כדאי לנסות.

עדכון- איזה גננת מדהימה יש לי

סיפרתי לה על הצעת העבודה ושאלתי אם היא חושבת שאחת המטפלות ירצו לקחת אותה לשעה בשבוע הביתה כי חבל לי לסרב לעבודה בגלל שעב בשבוע והיא אמרה לי "קודם כל תגידי כן ואח"כ נסתדר מקסימום אני אקח אותה אלי שעה או אישאר איתה פה בגן" אז כנראה זה הסתדר....

אילתית 2

New member
איזה גננת מקסימה

כל הכבוד תחטפי את ההצעה מה הכי טוב מגננת או אחת המטפלות שהיא מכירה מאשר איזה בייביסיטר שאת לא מכירה... (טוב שיש עוד כמה גננות כאלה...חברה שלי הבת שלה בגן עיריה יום לימודים ארוך עד 15:30 אבל פרט ליום ראשון שהיא מסימת ב13:30 והיא עובדת ובעלה עובד משמרות ולא תמיד יכול לקחת את הילדה כשהגננת שמעה גם במקרה שיש להם לפעמים בעיה ביום ראשון...הציעה ולוקחת את הילדה איתה הביתה (לא קבוע מתי שהם נתקעים) והילדה מבסוטית

כן מבחינתי זה הכי טוב

הרי הבן שלה בגן בכיתה של הגדולים ויש לה עוד ילד גדול בגן אחר ותינוקת ולכן יש לה 3 כסאות בטיחות באוטו והיא גרה קרוב לגן בגלל שיש לה ילדים בגילאים דומים אז יש לה צעצועים וכו שמתאימים לה וכמו שאמרת היא מכירה אותה אז בכללל... יש לציין שבכלל אני תופסת ממנה אחלה אישה אחלה גגנת ויש לה גן מקסים אני מודה כל יום שמצאתי כזה גן!!!

babybooms

New member
כל הכבוד לגננת !

לפעמים הפתרונות צצים ממקומות שלא חשבנו עליהם!

תותים5

New member
שיהיה בהצלחה בעבודה החדשה../images/Emo57.gif

וראיתי את מיטב בשוויץ והיא פשוט גדלה כל כך יפה והיא מקס
ימה

תודה אבל עוד לא עברתי את הראיון

רק רציתי לוודא קודם שיש לי אפשרות בכלל לשקול אותה ותודה על המחמאה אני אמסור למיטב יש לי עוד מלאאאאא תמונות מ ד ה י מ ו ת !! אבל אני לא מוצאת את הקבל שמקשר בין המצלמה למחשב אז אני לא מצליחה להעביר תמונות

תנסי גם לפרסם באתר

של אגודת הסטודנטים, בלוחות. אני לא זוכרת היכן בדיוק בתוכם, אבל יש שני אתרים מתאימים: bgu4u.co.il bgu.co.il

למעלה