מחפשת לאמץ 2 גורים זכרים

l i r i 78

New member
מחפשת לאמץ 2 גורים זכרים

הכלב שלנו לא מבין שהוא כלב, ולכן 2 החברים הכי טובים שלו היו זוג חתולים. לצערי הם הורעלו ( כנראה שמישהו פיזר רעל ברחוב) ומאז הוא בודד ועצוב מאוד. אנחנו רוצים להביא לו 2 חברים חדשים (ברור לנו לחלוטין שהוא יסתדר איתם ולא יקרה להם שום דבר רע).תהיה להם שם חצר גדולה,חלקה מקורה,מקום חם לישון וכמובן שאוכל , מים והרבה אהבה אגב, מדובר בכלב צעיר יחסית ( מגיל חצי שנה היה בחברת חתולים ) ולא מאיים ( הוא טיפה יותר גבוה מחתול בוגר) אם למישהו יש גורים מתאימים (רצוי מהצפון, אבל לא חייב) , אני אשמח לשמוע, גם במסרים

l i r i 78

New member
ואיך תדאגי שהחתול שלך לא יברח ויידרס?

ואיך תדאגי שהוא לא יחלה/יפצע ? בדיוק בשביל זה ציינתי במפורש שהם כן יהיו מחוץ לבית וכמובן שלהבטיח שהם לא יורעלו אף אחד לא יכול להבטיח.הרעל לא היה מכוון אישית אליהם ולכן אני מאמינה שזה היה חד פעמי. החתולים האלה חיו שם המון שנים ולא קרה להם כלום (ככה שזה לא דבר שכיח) . לפני 18 שנה הכלב שלי הורעל גם הוא(במקום אחר לגמרי) .לצערי גם הדבר הנורא הזה יכול לקרות, אבל לא זה מה שמנע מאיתנו לקחת כלב אחר ,שמת בשיבה טובה אחרי 15 שנה. להבטיח רק אלוהים יכול

Mind Games

New member
החתולים שלי יוצאים רק לגינה הפרטית שלי.

אין מה לעשות, חתולים זה כמו ילדים קטנים וצריך להשגיח עליהם ואם יש סכנת הרעלה אולי לא כדאי לתת לו לצאת לגינה.

l i r i 78

New member
לצערי ( ובאמת שלצערי)

אין אפשרות למנוע יציאה מהחצר. את רוב הזמן שלהם הם בילו בחצר, אבל מדי פעם היו יוצאים גם לרחוב ( לא מדובר ברחוב סואן עם מכוניות או משהו כזה) ואת הרעל הם כנראה אכלו בחוץ נכון שהכי אידיאלי היה אם הם היו רק בתוך הבית ללא אפשרות לצאת החוצה , אבל זה לא אפשרי סכנת הרעלה יש בכל מקום ובכל זמן וגם לגינה שלך יכולה מחר לזחול חולדה שאכלה רעל ולגרום לחתולים שלך להרעלה ( חס וחלילה) בכל מקרה, לפחות עד שהם ילמדו לקפוץ ממש ממש גבוה הם לא יוכלו לצאת מהגינה

bastis

New member
לירי אנא תתלי את המכתב המצורף

באזור שלך. רצוי גם להגיש תלונה במשטרה.

בילי28

New member
יש לי שני גורים זכרים, בני חודש וחצי בערך

בריאים, חמודים ואנרגטיים. הבעיה היא שאם את גרה באיזור הצפון אין לי שום דרך להביא אלייך את הגורים כי אני גרה ברמת גן ואין לי רכב. יש מצב שמתישהו בשבוע הקרוב את תהיי אולי באיזור גוש דן ותוכלי לקפוץ אלי לראות אותם? (מובן שאם התשובה שלך חיובית אני אתן לך כתובת מדויקת ואת השעות שבהן אני בבית).

מולי33

New member
חתולים קטנים ומתוקים בצער בעלי חיים רמת גן

נראה כי הכלב יסתדר מצוין עם שני קטנטנים ואולי יעזור לגדל אותם. אמנם תל אביב זה קצת רחוק, אבל זאת תהיה מצווה גדולה להביא לו את השלישיה או שניים מתוכם של גורים מתוקים שננטשו בצערב עלי חיים רמת גן והסביבה, רח' חפץ חיים 4 תל אביב. http://www.spca.org.il תודה רבה

למעלה