מחפשת טיפולים עי סטאגים או מחקר עקב

ayelet111

New member
מחפשת טיפולים עי סטאגים או מחקר עקב

שלום אני חולה בפיברומאילגיה לצערי לא יכולה יותר להרשות לעצמי לעשות טיפולים עקב בעיה כלכלית אי לכך אני מחפשת להשתלב במחקרים או להיות מטופלת עי סטאזרים על מנת להקל על מצבי ובכך להנות מטיפולי חינם מקווה שזו לא חוצפה פשוט הכאב נוראי והשיקום שלי היה ארוך מאוד כבר כמעט שנה אני בת 32 גרה במרכז אשמח להמלצות הכוונות תודה ושנה טובה

vca

New member
חג שמח ובריאות שלמה

אני מקווה מאוד כי יימצאו מושיעים לבקשתך. האם תוכלי לפרט את תהליך השיקום אותו את עוברת ? זו מחלה שלא יודעים כרגע מה הסיבות הגורמות לה ומדובר בכאבי שרירים. בבתי הספר לרפואות משלימות ישנן קליניקות אשר בהן מקבלים טיפולים מסטודנטים בשנת הלימודים האחרונה במחיר נמוך מאוד. שווה לברר שם ואולי יקרה נס ויסכימו לטפל בך גם לאל עלות. רפואה שלמה וגח"ט.

ayelet111

New member
ראשית כל תודה רבה בקשר לשאלותיך

השיקום הינו איטי מאוד וקשה ביותר אבל למדתי שחלק מהתרופה היתה הזמן המצב היה קשה מאוד לכן החלו איתי בדברים פשוטים כמו הליכה של 2 דקות עד שהגעתי למצב של הליכות החלו לעשות לי הידרותרפיה במים חים וזה הקל מאוד על המצב תקופה ממושכת עשיתי דיקור ויטמינים למינהם פיזיוטרפיה אבל הבעיה שהמחלה כרונית וצריך להתחיל להסתדר לבד כי קופח מתחילה לקצץ הומלץ לי בחום על רפלקסולוגיה ושמעתי רבות מחברים למחלה שהשתלבו בירושליים במחקר קיבלו מס טיפולים תמורת מחקר ללא תשלום הם נתנו מעצמם על מחלתם וכן נהנו הבעיה שלי זה רחוק מידי אני מהמרכז המון תודה ושנה טובה

avorly

New member
ayelet111,ברוכה הבאה באור ../images/Emo82.gifנו

ו- רפואה שלמה.

למעלה