מחפשת חותכן בצורה של ציפור-יונה

net the jet

New member
מחפשת חותכן בצורה של ציפור-יונה

בגודל קטן ( יותר קטן מעוגיה ) להכין סוכריות במורת יונים...משהו יודע עם קיים ? איפה ? תודה

1נרקיס

New member
יש לי יש לי יש לי

קניתי בכפר השעשועים ב-11 ש"ח שקית ניילון קטנה שחשבתי שיש בה הרבה חותכנים לבצק של ילדים, אבל מסתבר שהיה שם עץ, לב ויונה פשוט במיליון עותקים... אני יכולה להביא לך אחד אם את רוצה. יש לי כמה...

net the jet

New member
wow איזה זריזות...והאמת, על זה לא

חשבתי, איזה אידיוטית אני...
בטח אמצע אם אעשה חיפוש אצל המשחקים של הילדים...בכל אופן-תודה ! אם לא אמצא אז אולי אשאיל ממך ( אם את בכלל באיזור קרוב אלי ! ) בכל אופן, תודה על הרעיון !!!

net the jet

New member
הלו...נותנת קריאה ! חשבתי על זה

אבל הגננת רצתה שאני אכתוב על זה את המילה שלום...זה בעצם היה לפני שהיא חשבה שאני יכולה לעשות ציפור, אז אולי אם יהיה ברור שזו יונה, לא צריך את המילה שלום ( או אולי אני יכולה לכתוב לה על הגב ? ) בכל אופן, אשמח ( עשית אחת קטנה בעוגת הדגלים נכון ? או שאני כבר לא זוכרת טוב... ) אני גם צריכה להכין עוגה בנושא שלום, רק התחלתי לחשוב, ועלה לי רעיון לעשות את כדור הארץ, ומעליו יונה..אבל אני מפחדת איך אני מדביקה את הגושים של היבשות, ושומרת על פרופורציה, ללא עיוותים וכ"ו, ? למפת כדור הארץ עשית שבלונה ? תודה

גם לי יש חותכן של יונה בתעופה

האורך שלה כ-7 ס"מ היא מיועדת לעוגיות אבל עוגיה קטנה למדי, לדעתי כן מתאימה לסוכריה גדולה. ואני ממש קרובה אליך כידוע לך

tsoff

New member
נטע

בגלריה שלי יש עודה עם מפה שעשיתי עם הבן שלי כפרוייקט לאחד השיעורים תיראי אם זה ניראה לך ולא תביני איך אשמח להסביר. (אבל ניראה לי שזה ברור)

net the jet

New member
יפה מאד ! נראה לי שאנסה בכל זאת

לעשות גלובוס....לא עומדת בפני האתגר ( או כמו שבעלי היה אומר-מחפשת צרות...)

Nיכל

New member
יש לי ננסית במיוחד כזו שמתלבשת על

קפיץ (פלסטיק לבן) אם את רוצה לעשות את זה על עיגול נגיד וליד לכתוב שלום

net the jet

New member
ננסית את מתכוונת לציפור ? תודה

אני אנסנ לחפש בכפר השעשועים, ואולי אחליט כבר מעכשיו להכין ציפור תלת מימידית... ( משועממת קמעה... )

Nיכל

New member
כן, יונה ננסית, אם יש לך מסנג'ר

תקראי לי ואראה לך במצלמה

net the jet

New member
יש לי מסנג'ר..אבל איך אני קוראת לך

הנה הכתובת שלי הכל אופן... ( הבנות שלי צוחקות עלי שרשימת האנשים במסנג'ר אצלי מגוחכת...לעומת הרישמות האין-סופיות שלהן... ) אז הנה: [email protected] ושוב, תודה

tsoff

New member
זהו עברנו לקריאות במסנג'ר?

אל תשאירו אותי פה לבד. אתן מאמינות שאפר להוציא את הראש מהחלון ולצעוק ע נ ת והיא תענה מארגנטינה????? אי אי אי מסנג'ר

למעלה