מחפשת חומר בנושא איש איש וביתו

נירה63

New member
מרים יקרה

העברתי לפורום לפני כמה חודשים. בדקי בבקשה בתיקייה שלי ואם לא תמצאי אנא כתבי לי ואמצא אותם. הדפים עוסקים באיש איש וביתו מיועד לתלמידי כיתה ג'.

נירה63

New member
דנדי האחת יופי של רעיון

לדעתי אפשר לעשות גם כאלבום לא חייבים בפאור פוינט אבל הרעיון שלך נהדר. בכיתה של בני הכינו לפני שנה בכיתה ב' כמו ספר שקראו לו המשפחה שלי ובו משימות שונות על המשפחה.

nivsh

New member
דנדי ידידתי, זאת העבודה שלי!

תלחצי על הקבצים ושמי יופיע אני לא צריכה קרדיט אבל אנא תצייני שזה נלקח ממאגר הקבצים אשלח את המצגת כולה

nivsh

New member
דנדי ידידתי, העבודה היא שלי!

איני זקוקה לקרדיט, אבל אנא צייני שזה נלקח ממאגר הקבצים של הפורום אני שולחת את המצגת השלמה בתקווה שזה יצליח

nivsh

New member
מנסה לשלוח עוד פעםאת המצגת

בטעותשלחתי את המכתב פעמיים

nivsh

New member
שולחת את הדף עם הקישורים

המצגת היא חלק מהעבודה

dandiהאחת

New member
|חיבוקהקובץ ששלחתי עבודתה של nivsh

חבריה הקובץ ששלחתי בנושא איש איש וביתו נשלח למאגר הקבצים ע"י ניבוש הוא קובץ מקסים לא אני יצרתי אותו אך הוא היה ברשותי להבא אציין במידה ואדע מהיכן נלקח הקובץ. צר לי אך לא ידעתי מהיכן הוא הגיע לידי בידידות דנדי

דנדי

גם את לא יודעת מהיכן הוא נלקח, אם הוא מהפורום.. אז תצייני שהוא נלקח מהפורום ואת לא זוכרת ממי זה לא נעים לפתוח קובץ שלך מקבל זהות של חבר אחר. תודה,

Chaya2002

New member
../images/Emo50.gifאיש איש וביתו

בס"ד למספר דקות התגנבתי למחשב... אני קשרתי את הנושא לתורה.(כתה ב)התחלתי בספור "הבית של יעל" חיזוק המיומנות קשר בין תמונה למלל. כיצירה הכינו : בית אחר ליעל, פריטים נוספים לבית,כתיבת מכתב ליעל, כנושא אקטואלי- אין להתרחק מהבית... אח"כ הבית של נח, אברהם ושרה. סתו- הבית של החילזון. ממה עשוי בית וכל פעם התצוגה התחלפה . יצרנו ספרון יפה של בע"ח וביתו. כשנולד יצחק עסקנו בנושא משפחה- נישואין, לידה, ברית וכו' וכמובן הברכות המתאימות לאירועים השונים. במקראה לא עבדנו לפי הסדר. המשכנו בסוגי טקסטים על בית- בשפת השורות יששיר יפה. בתקוה שלא תהיה שביתה כי אני שונאת..שונאת.שו....נ...את שביתה חיה'

איוקה

New member
אני מורה למחשבים ובניתי עם תלמידי

כיתות ב' מצגת על משפחתם. הם הביאו תמונות סרקנו אותם, כתבו על אבא ואמא ואחיהם וגם על עצמם. מצגת קצרה ונחמדה ורובם גם למדו לעשות אפקטים. אפשר להציג ביום המשפחה.... או כפי שמחנכת אחת עשתה - במסיבת הסיום הזמינה את ההורים לכמה דקות לחדר המחשבים וכל תלמיד הראה למשפחתו את המצגת שלו.

חן Y

New member
שפת השורות?

ואתם עובדים על הבית יותר מאשר על המשפחה כך ניראה , תקני אותי אם אני טועה, אגב הרעיונות מצאו חן בעיני מאוד

Chaya2002

New member
../images/Emo91.gifמשפחה

בס"ד בשעורי תורה תגיעי אי"ה גם לנושא המשפחה ומידי פעם תקשרי עם ספורים מהמקראה.הרי בתורה אנו מגיעים גם למשפחה ברוכת ילדים- משפחת יעקב אבינו ושם אנו רואים שכשהיה רעב , כלומר לא היה מה לאכול, עזבו את הארץ וירדו מצרימה.חס וחלילה שלא ניקח דוגמא עכשוית כי הרי אנו יודעים שהכל נעשה בידי הקב"ה . להתראות חי'ה

למעלה