מחפשת הצעות ל...

מחפשת הצעות ל...

אנחנו רוצים לעשות פעולת שוקולד... הפתעה למדריך.. ואין לנו מושג מה מו מי ואיך... קיבלנו כמה וכמה הצעות אבל אנחנו לא מסופקים ונשמח לעוד ועוד.... הכל יתקבל בברכה.. תודה... חניכי ח' קן אר"ץ.. למל"ם- לא מתקרבים למוסד (המבין יבין).
והנגב עוד יהיה
פורח
 
כמה הצעות

למשחקים. אליפות בליעת סירופ שוקולד. בניית מגדלים מקוביות שוקולד. שש בש שוקולד. תן קו עם סירופ שוקולד משיכות שוודיות כשיש סירופ על הידיים הקווקאה עם קרמבואים- אחלה של כיף.
 
תודה רבה.. אבל...

אפשר קצת פירוט למשחקים הבאים: שש-בש שוקולד תן קו עם סירופ שוקולד משיכות שוודיות כשיש סירופ על הידיים והמשחק עם הקרמבואים תודה רבה שוב.... הפירוט לא חייב להיות מדוייק אבל קצת להסביר לבורה כמוני את מהלך המשחק..
ושוב
.....
 
אני אשתדל!

שש- בש שוקולד- כשיש חפיסת שוקולד וחולצת תנועה במרכז סכין ומזלג, ומעבירים קובייה למי שיוצא שש בקובייה צריך לרוץ למרכז המעגל ללבוש את הבגדים ולאכול את הקוביות רק בעזרת הסכין והמזלג, כאשר מותר לחתוך קובייה אחת כל פעם. הקוואקאה דה לאומה את מכירה?! עושים את זה כשיש קרמובאים על הידיים ומה שקורה זה שהם נמעכים ביחד ואז מעבירים גוש מגעיל של קרמבו!! משיכות שוודיות- מחלקים את הקבוצה ל-2 נעמדים ב-2 שורות אחד מול השני. המדריך מצייר גבול או מגדיר גבול והמטרה היא להעביר את כל הקבוצה שמולך לצד שלך מי שעבר הופך להיות חלק מהקבוצה שהוא נמצא בצד שלה! כל זה ע"י משיכה ביד... על הידיים שמים את הסירופ וזה הופח להיות מצחיק כי כולם מחליקים. תן קו- יש הגדרה, ואחד מצייר אותה על הלוח והשני צריך לנחש עפ"י הציור מה ההגדרה... את הציורים עושים עם הסירופ. לכתוב את השמות של הקבוצה עם סירופ שוקולד על דף... והיה משהו עם דומינו או מגדל אבל אני לא זוכרת בגרוש... קיצר אם את צריכה עזרה את יכולה לפנות אליי!
 
הצעה

זהו משחק מוכר ששוחק בכל פעולת שוקולד שעליה שמעתי. אביזרים וחומרים:מס' פרטי ביגוד (כובע, כפפות, מעיל..) ,צלחת ,חפיסת שוקולד חלב ,מזלג ,סכין ,קוביה. מהלך המשחק: יושבים במעגל שבאמצעו יש את הבגדים, והצלחת עם חבילת שוקולד שלמה וסכין ומזלג. כל אחד בתורו זורק את הקוביה פעם אחת. אם למישהו יוצא 6 בקוביה- הוא צריך מהר לרוץ לאמצע המעגל ללבוש את כל הבגדים ולאכול כמה שיותר שוקולד בעזרת הסכין והמזלג בלבד. באותו זמן כל שאר המשתתפים ממשיכים לזרוק את הקוביה כל אחד בתורו כאשר מטרתם היא להוציא אותו משם כמה שיותר מהר. אם יוצא למישהו מהם 6, החניך שבאמצע חייב לפשוט את הבגדים מהר ולהעביר לזה שזכה. ואז הלה צריך לאכול את השוקולד עם הסכו"ם. וכך הלאה.. מטרת המשחק: כיף כיף כיף ולאכול מלא שוקולד!!!! טיפ: אם המשחק כלול בפעולת שוקולד כדאי לעשות את המשחק בתחילת הפעולה, כי אם דוחים אותו לאחר כך יש מצב שלא יהיה לחניכים מצברוח לזה מרוב שהם כבר מפוצצים בשוקולד.
 
למעלה