מחפשת המלצות על צימר בצפון באזור

חוגי1

New member
גם אני מחפשת באיזור החרמון וכזה

שמתאים לסופ"ש של ירח דבש

nona11

New member
לא ממש חרמון, אבל שווה

במושב בית הלל, אנחנו היינו שם ונהננו מאוד, כ"כ יפה שלא רציתי לעזוב. יש לה 4 יחידות, והן רק לזוגות ולא למשפחות, שיהיה קצת שקט מההמולה. רעיון נפלא. לפני שעזבנו, ישבנו איתה לשוחח ולשלם את שכרה ואז היא אמרה שאחד הצימרים ממש מיועד לליל כלולות, נכנסנו פנימה, נעתקו לי המילים, מדהים ביופיו, העיצוב, הריהוט ומה לא? יש שם ה-כ-ל. אם תהיי מעוניינת, כתבי לי בחוזר ואתן לך את יתר הפרטים.

violet78

New member
למרות שלא כ"כ קרוב לחרמון

אבל יש צימרים במקום משגע, בכפר הורדים. אנחנו הרבה פעמים נוסעים לשם. וכל פעם נהנים מחדש.

תשלחי מסר לאחותי- מיכל של יואב ואסף

והיא תוכל להמליץ לך על הצימר שהם שולחים אותנו שבוע הבא. אני רק יודעת שזה צימר מדהים בצפון, במרחק של נסיעה ממסעדת "דג על הדן" (האמתי שהתיאור של בית הילל נשמע לי מתאים...) אבל אני לא יודעת איפה זה בדיוק- כי זה סוד....

חוגי1

New member
מה יהיה?? גם רב, גם ירח דבש../images/Emo8.gifתגידי

אני אמצא אותה בפורום הזה?????בובה, המועד מתקרב מה????

ronchikit

New member
גם לא ממש בחרמון אבל ממליצה על

מושב גורן היינו עכשיו בסופש, בצימר מעולה במושב גורן,קוראים למקום "על הצוק" ארוחת בוקר מעולה! ג'אקוזי וכל זה, אנשים נחמדים, יש גינה גדולה ונדנדות ופינות מנגל בקיצור ממש ממש כיף תעשו חיפוש ב www.weekend.co.il תהנו...

muga

New member
אנחנו נוסעים לשם עוד

חודשיים בערך. איך היה? שווה? איך הצימרים? מושקעים?

טבע בהר ../images/Emo20.gif

אמנם היינו לפני שנתיים (מפחיד איך שהזמן רץ...) אבל היה מדהים! הצימרים גדולים ומושקעים (אפילו יש ג'קוזי) וארוחת הבוקר מעולה! והעיקר - בדרך ל או מ - חובה לבקר בראש הנקרה! אין כמו הניקרות בחורף, וזה לא בגלל שאני גרה פה...

למעלה