מחפשת המלצות על הטיולון של מוצי

dafnak

New member
מחפשת המלצות על הטיולון של מוצי

אני מתלבטת מאד בין מוצי על 3 חלקיה לבין פג P3 על 3 חלקיה. יש הרבה מידע על שלב האמבטיות אבל כיוון ששלב הטיולון ארוך יותר האם למישהי יש מה להגיד מנסיון? מחברה שרכשה את הקוויני הבנתי ששלב האמבטיה היה מעולה ואת הטיולון היא ממש ממש לא אוהבת... אז מה דעתכן?

רגיעונת

New member
איזה כיף שהקפצת ../images/Emo13.gif

בעלי ואני בדיוק מתלבטים בין עגלות (קוויני או מוצי). אנחנו לא יודעים איפה אפשר לקנות את המוצי. האם את יודעת? מה היתרונות של ה PEG על הקוויני? אם כבר שמעת / בדקת - נשמח לשמוע חוות דעת... היום רוצים ללכת לקנות. אוף איזו החלטה קשה

קפציץ

New member
אכן החלטה קשה...

אנחנו אחרי לבטים קשים (כולל סיוטים בלילה...
כן, כן) החלטנו ללכת על PEG P3 Modular. דווקא את המוצי ואת הקוויני אני פחות מכירה, כי אנחנו התלבטנו בין ה - P3, הבוגאבו ועגלת ספורט נוספת בשם TFK Buggster שהיא דיי חדשה בארץ אבל יש אותה עכשיו כמעט בכל מקום שמכבד את עצמו חוץ משילב. אם אתן רוצות מידע על ה - P3 אני יכולה לעזור בכיף. יש לנו חברים עם תינוקת בת 10 חודשים וגיליתי להם כמה דברים שהם לא ידעו על העגלה, אז אני מרגישה מוסמכת!
.

dafnak

New member
אני בהחלט אשמח לקבל פרטים וחוות דעת

על הפג P3 מודולר, ההתלבטות שלי היא בין המוצי לפג P3 מודולר.

dafnak

New member
ממה שאני יודעת:

הקוויני (יש אותה לחברה שלי והיא ממש לא ממליצה) - יותר כבדה באופן משמעותי מהמוצי החדשה (המוצי מדגם 4RIDER) משהו כמו 6 ק"ג שלדה המוצי אל מול 11-12 ק"ג של הקוויני מדגם באז. האמבטיה בקוויני לא מתקפלת יחד עם השלדה- צריך לפרק, הטיולון של הקוויני מאד מאד פשוט ולא נוח, הגלגלים- של הקויני אלו גלגלי אויר (כמו של אופניים)- קיבלה פנצ'רים כבר 6 פעמים ב-8 חודשים האחרונים וטיפול בלמים אחד (אולי זה סתם מזל רע עם העגלה אבל בכ"ז..) ובמוצי אפשר לקחת גלגלים "רגילים" שהם גם יותר קלים. (למען ההגינות אומרים שמבחינת ספיגת זעזועים והליכה ברחוב לא ישר , ירידה במדרגות וכד'- הקוויני מדהימה) ולא מכירהא ת הסל קל של קוויני אבל יודעת שלסלקל של מוצי יש 3-4 זויות מה שהופך אותו לשימושי מאד ליוצר מ-40 דק'- מה שפחות או יותר מומלץ להשאיר ילד בסל קל . זהו כעקרון, מקווה שעזרתי. המשווקים הבלעדיים של מוצי הם חנות שיושבת ברשפון- זהו האתר שלהם: http://www.motherland.co.il/ בהצלחה.

קפציץ

New member
דפנה, מה את רוצה לדעת?

יש כל כך הרבה לפרט, האם יש נושא או נושאים ספציפיים שמעניינים אותך כדי שתוכלי להשוות בין העגלות? אני יכולה לספר מה אני אוהבת בפג ומה פחות: 1. ריפוד - הכל רך ומרופד, בניגוד לעגלות ספורט שבהן יש ברזנט קשיח בד"כ וריפוד מינימלי. 2. קלות יחסית - שוקלת 8 ק"ג. יש קלות יותר אבל 8 נחשב מעט. 3. קיפול ופתיחה נוחים - מתקפלת ונפתחת בקלות רבה. 4. עומדת במקום אחרי קיפול, כלומר אחרי שמקפלים אותה, היא לא נשכבת על הרצפה אלא עומדת, וזה חוסך התכופפות כדי להכניס לתא מטען. 5. מושב טיולון עולה ויורד ב - 4 מצבים, בדומה למושבי מכונית, כלור זוית הישיבה משתנה (בבגאבו, ונדמה לי שגם בקוויני הזוית שבה התינוק יושב נשארת קבועה, וכל הטיולון משנה זוית כיחידה אחת) זה פשוט נראה לי יותר נוח לתינוק. 6. מעבר נוח וקומפקטי ממצב עריסה לטיולון או לסל-קל. לא צריך לפרק סקוטשים/רוכסנים/לעשות דוקטוראט, קליק וגמרנו. 7. 4 שנות אחריות חסרונות: 1. טיולון פונה לכוון הנסיעה בלבד 2. גלגלים רגילים מגומי מקווה שעוזר...

חיסרון נוסף -

לפחות לדעתי - הוא שתי הידיות, כי פחות נוח לטייל עם העגלה ביד אחת (אם התינוק או משהו אחר על הידיים). לכן אני מעדיפה את ה- A3 שיש לה ידית אחת. היא גם יותר רחבה ויכולה יותר בקלות להתאים לילד גדול יותר.

קפציץ

New member
זה תלוי...

אפשר להחשיב את זה גם כיתרון - עם שתי ידיות העגלה יכולה להסגר באופן קומפקטי יותר. גם אני חששתי אבל ניסיתי בחנות והצלחתי לתמרן עם יד אחת ממש בסדר. זה עניין של סדר עדיפויות (תמרון מול קומפקטיות) ולא בהכרח חיסרון.

ira12ira

New member
../images/Emo41.gif אפשר כמה שאלות על A3 של פג?

האם כשמקפלים אותה היא נופלת על הרצפה, וצריך להתכופף ע"מ להכניס לתא מטען? האם הידית עוברת וניתן להסיע את התינוק עם הפנים אליי בכל זווית? האם יש אופציה לחבר אליה את האמבטיה של פג? (שהתינוק יהיה יותר מוגן בחורף) אה, ועוד משהו, מה המחיר הכי זול שמצאת בשבילה? אם במרכז, אז איפה? סליחה על מבול השאלות ותודה
נב. ההתלבטות שלי כרגע זה בין A3, P3 ופרמט של פג ואולי גם אינגליזינה -אבל אני רוצה את האופציה של פני התינוק אלי.

Lemonchela

New member
לגבי ה A3

מאחר ובעצמי התלנטתי בינה ובין ה P3, הנה כמה מתובנותי: ב A3 יש עריסה נלווית, שאם תשימי אותה הפוך, תוכלי לראות את התינוק. זה אכן יתרון, אבל לא לטווח ארוך. התינוק יכול להיות ב"מיני עריסה" הזאת לזמן מוגבל בלבד, משהו כמו חודשיים -שלושה, ואז את כבר לא יכולה לשים אותו בעריסה, וכך הולך היתרון של ה A3 לעומת ה P3. יתרון נוסף של ה A3, הוא אופן הקיפול. ה P3 מתקפלת יותר בקלות, ממש ביד אחת כמו מטריה. את ממש לא צריכה להתכופף. חוץ מזה, כשהעגלה מקופלת, היא תופסת בערך חצע מהמקום של ה A3 בגלל שיש לה 2 ידיות. זה ממש משמעותי. עד כדי כך שבאוטו שלי (יאריס) ה A3 לא נכנסה וה P3 כן. זה יתרון משמעותי גם לשלב מאוחר יותר, כשעוברים לטיולון ואז מחפשים את הטיולון שיתפוס כמה שפחות מקום בבגאז'. מבחינת משקל- שתיהן שוקלות אותו דבר, 8 ק"ג שזה יחסית קל. מחיר- עולות אותו דבר 1990 ש"ח. צבעים- המבחר של ה P3 יותר יפה ורחב, אבל יש בעיה להשיג בשל מחסור בארץ. בכל מקרה, אני מצרפת לך את האתר של "פג פרגו". במנוע חיפוש שלהם תרשמי את הדגם שאת מחפשת ותראי את המפרט הטכני של שתיהן.

1efrat

New member
קוויני או מוצי- דעתי...

אנחנו הלכנו על הקוויני באז לעומת המוצי- שוב זו דעתי בלבד. הטיולון נראה לי רחב ומרווח יותר. הושבתי עליו את הילדה שלי בת הארבע וזו האינדיקציה שלי. המושב נוטה ל5 מצבים עם או נגד הפנים של האמא יציבה לא שוקלת 2 גרם ואין לי בעיהנ עם זה לא בא לי שהעגלה תתהפך בקלות שרות ואחריות של שילב(העגלה הקודמת אינגלזינה והם הוכיחו את עצמם) אני מעדיפה לשלם עוד כמה שקלים ולקבל אמא ואבא עם שם ושרות וסניפיםן בכל הארץ. אין צורך לשלם על מתאמים המתאמים כלולים לסלקל שלהם. וחשוב מכל לאור התבטיות רבות מאוד מאוד מאוד שלי, הבנתי שלצורת המושב דווקא יש יתרון, כי למשל אנחנו המבוגרים , מגיעים מהעבודה ומרימים רגלים על השולחן, גם בכורסאת טלויזיה אותו העקרון, יש משהו בשיקול של תנוחת הרגליים , וזו מסקנתי לאור מחשבות וטחינה של הנושא ימים שלמים. בהצלחה. עם לא הקוויני הייתי הולכת על פג פי 3 מודולר. כי חשוב לי מאוד מאוד עריסה.

רגיעונת

New member
החלטנו על המוצי!!! רק הסלקל לא ברור

עדכון מהשטח: היינו אתמול ברשפון ו ה ת א ה ב נ ו ! ! ! בעגלה הזו! היא נוחה מאוד ופשוט מדהימה. ואגב - יותר זולה מהקוויני BUZZ אם שוכרים אמבטיה ולא רוכשים. ההתלבטות היחידה היא הסלקל. נשמע לנו מאד נוח ונעים שאפשר להשכיב אותו. זה נשמע ייתרון כל כך גדול שגם אם לשרוך אותה בתוך האוטו זו פרוצדורה מסובכת יותר, זה נשמע עדיף בגלל הנוחות. השאלה היחידה שמטרידה אותנו לגביו היא הבריאות. מי יודע אם זה בריא לנסוע בשכיבה? זה אורטופדי? זה טוב לגב? אני יודעת שזה ייתרון אדיר אם הוא נרדם באוטו, פשוט שמים אותו ככה על השלד והוא ממשיך לישון, וזה נשמע לי הרבה יותר נוח (והרבה יותר יפה) מהמקסי קוזי, אבל אולי קצת מודרני מידיי ולא מספיק בדוק?? אם מישהי השוותה בין הסלקלים (ומפירוט התגובה זה נשמע ברור שכן) אשמח ללמוד על הסלקל שלהם. אגב - הסלקל יוצא באותו המחיר אם קונים את זה או את זה בגלל המתאמים שעולים 200 ש"ח. היום עושים הזמנה... אשמח לתגובתכן המהירה...

isidora

New member
../images/Emo207.gifמחפשת טיולון של combi

אולי נתקלתן בחיפושיכן אחרי העגלות בטיולון של combi? אני יודעת שפעם היה אפשר לקנות אותו ברשפון אבל לא מוצאת פרטים באתר שלהם וחשבתי שאולי אתן, בכל החיפושים, תוכלו לעזור...

ילד ב

New member
היבואן של קומבי היה "פג ישראל"

בפעם האחרונה שאני התעניינתי (לפני שנה+). הם יושבים עכשיו בקיבוץ משמרות - 04-6379349

mazgn

New member
עוד על המוצי

הי אנחנו רכשנו מוצי, צריך לרכוש אותה מראש ולוודא שהיא תגיע לפני התל"מ, אם לא הם מביאים משהו חלופי. דבר נוסף חשוב וזה מה שהכריע את ההחלטה שלנו שהסל קל של מוצי מגיע ל- 178 מעלות, זה נראה לי יתרון אדיר, חברים שלנו מאוד מרוצים מהמוצי ולמשל לחול הם נוסעים רק עם השילדה והסלקל, בלי טיולון וככה נוח להם מאוד. כפי שכבר כתבו פה, חברה אחרת שקנתה קוויני אמרה לי שהיה לה כבד מידי ואחרי כמה חודשים היא נשפרה וקנתה טיולון קל וזול, ומהמביה היא מאוד נהנתה. זה מה שמצאתי מזמן, סליחה שאני לא יודעת מי כתבה את זה , אולי בוטנית... אני מקדימה ואומרת שאותנו עניינו שלושת העגלות האלה בגלל העובדה שבשלושתן ידיות מתכווננות להורים גבוהים - דבר שנדיר למצוא בעגלות אחרות!! (אשמח אם תתקנו אותי...) אז ככה... יש את הBUZZ(באז) של קוויני (איתה את מתבלבלת שהיא "מקסי קוזי", זה פשוט אותה חברה). המחיר שלה, כולל אמבטיה וטיולון, הוא משהו כמו 3900, אם אני זוכרת נכון (מחיר אחיד בכל אופן, ברשת שילב). סלקל של מקסי קוזי, שמתלבש עליה, עולה עכשיו 700 ש"ח. סה"כ סביב 4500 ש"ח. אני חושבת שזו אחלה עגלה, נוסעת מאוד מאוד נעים, מתקפלת לא רע ונפתחת מאוד נחמד (לחיצה אחת!) אבל...ויש אבל - היא מאוד רחבה ומגושמת, אפילו יחסית לחברות הלא קטנות שלה - המוצי והבאגבו. לדעתי, הרוחב שלה הוא חיסרון לא קטן, ומשהו שבהחלט צריך לחשוב עליו. חוצמזה, וזה כבר עניין של טעם, אני פחות אוהבת את העיצוב שלה. יחסית ל-2 האחרות היא נראית מגושמת ופחות כיפיית לעין. מבחינת מצבי ישיבה וכו´ - אחלה של עגלה. העגלה השנייה היא Bugaboo(בוגאבו). האמת שעליה אני יודעת הכי פחות, ואני אקדים לומר למה. הזוויות של הטיולון שלה פשוט נראות לי לא נוחות. התינוק ישן כשרגליו מקופלות בצורה נורא לא טבעית... לדעתי יש מעט מידי זויות ישיבה, וזה דופק את כל הפלוסים של העגלה המקסימה הזאת. חוצמזה, הדגם החדש שהם מוכרים עכשיו הוא מבד פליז - יש לזה יתרונות (חורף) וחסרונות (קיץ, ניקוי). בכל אופן - לי לפחות נראה שאין לה שום יתרון על פני המוצי, שאליה אני מיד מגיעה, והמחיר שלה גבוה בהרבה (1000 ש"ח יותר). כמובן שהיא מדהימה ביופיה. אה, ואין לי מושג לגבי טיב הסלקל ומבחני הבטיחות וכו´, פחות שומעים עליו. אחרונה חביבה - MUTSY (מוצי). העגלה שהיא החלום שלי, שאולי אולי יתגשם. עגלת דור שלישי יפייפיה בעיצובה, צרה יותר מהבאז, נוסעת רך כמו חמאה, גבוהה, נוחה לניקוי, קיפול נוח יחסית, גלגלים מתפרקים בשנייה (אם יש תא מטען קטן מידי), כמובן שהידית מתהפכת... המחיר שלה, בלי סלקל, הוא משהו כמו 3500, ואת יכולה להלביש עליה את הסלקל המוכר והאהוב של מקסי קוזי (קונים אצלם מתאם ב100 או 200 ש"ח).סה"כ 3700 ואת מלכה (והיא נסיכה). בניגוד לבאגבו, הטיולון נוח וכולל את כל הזוויות הנחוצות וההגיוניות. בעיני היא הקנייה הטובה יותר באופן חד משמעי מבין 3 העגלות! ואגב - את הסל קל שהם מציעים לא הייתי קונה. הוא ניתן לחגירה בשיכבה וזה מוזר לי, מסורבל להרכבה ונורא יקר. מקסי קוזי זה אחלה! (למרות ששלהם יותר יפה, יש גבול לכל שטות). את המוצי את יכולה לראות רק ברשפון בחנות של היבואן(MOTHERLAND), וחשוב להזמין אותה כמה שיותר מהר, כי הרבה אמהות שמאוד מרוצות מהעגלה דיווחו שיש בעיות באספקה והצוות שם לא כ"כ הכחיש כששאלנו. בקיצור - אם תחליטו שכן - תזדרזו, כי צפויות בעיות. לי זה נראה שווה את זה. וגם לעמוד להם על הראש, לא לוותר!

RGO17

New member
מישהי מכירה את TFK של באאגסטר

מוכרים אותה בכלבו לתינוק ב3200 ש"ח עם אמבט נשלף ואח"כ למצב טיולון שוקלת 6 ק"ג מגיעה עם תיק ויפייפיה ומאוד מאוד דומה למוצי? מישהי ראתה/ התרשמה?

למעלה