מחפשת המלצה על אתר לרכישת נעלי ספורט

מחפשת אתר לרכישת נעלי ספורט מחו"ל (או אם יש במחירים סבירים בארץ) שיש בו גם נעליים שאפשר לבחור בהן גם את מידת הרוחב ולא רק את המידה ה"רגילה" (האורך). יש לי כף רגל רחבה במיוחד ועד היום לא הצלחתי למצוא נעליים מספיק רחבות בשבילה. המחירים של הנעליים בארץ מטורפים אבל כאמור אם יש גם בארץ אתר שאפשר לרכוש במחיר סביר אשמח לשמוע.

Permafrost

Well-known member
נסי אתר זה.
לא התנסיתי, אך חבר התנסה, קיבל, במחיר טוב, וניתן היה לציין רוחב ברוב הגדלים והדגמים אשר לגברים.
לא ראיתי אפשרות לבחירת רוחב בנעלי נשים, אך אולי צריך לחטט מעט יותר באתר...או אולי להזמין נעל-גברים במדה קטנה במיוחד שתתאים לרגלך...

נערך לאחרונה ב:
נסי אתר זה.
לא התנסיתי, אך חבר התנסה, קיבל, במחיר טוב, וניתן היה לציין רוחב ברוב הגדלים והדגמים אשר לגברים.
לא ראיתי אפשרות לבחירת רוחב בנעלי נשים, אך אולי צריך לחטט מעט יותר באתר...או אולי להזמין נעל-גברים במדה קטנה במיוחד שתתאים לרגלך...
תודה. הסתכלתי באמאזון גם בקטגוריה של נעלי נשים, יש שם כמה דגמים עם אפשרות לבחירת מידה רחבה, אבל בסוף הזמנתי מאתר נקסט זוג עם מידה רחבה במיוחד (x-wide). יש לי כמה זוגות נעליים שנחשבות רחבות אבל עדיין כולן לוחצות לי, לכן הפעם הזמנתי x-wide בתקווה שהפעם יהיה טוב.

למעלה