מחפשת המלצה מהורים לתינוקות/כל מי שיודע.

annabell Lee

New member
מחפשת המלצה מהורים לתינוקות/כל מי שיודע.

מחפשת עגלה שנשכבת ל מצב של 100%, אבל שלא מצריכה חיבור לאמבטיה..כלומר עגלה גם לניו בורן וגם למצב ישיבה לגיל מאוחר יותר. וכמובן המלצות לחנות לכל מיני מוצרים תינוקות שהמחירים שם שפוים..לא מחפשת משהו שהוא מדי אופנתי אלא עגלה טובה במחיר סביר.

ובכלל, היכן כדי לרכז את הקניות לתינוק? מהו המקום הכי משתלם? גם פיזי וגם מקוון?

תודה מראש!

לא בטוחה אבל תבדקי את

ציקו קורטינה
במבילרייד, העגלה עם הידית המתהפכת
פג פרגו סוויץ

לא בטוחה שהן נשכבות ל-180 מעלות אבל יכול להיות.

אישית אהבתי את ביי ביי בייבי, אבל גיליתי שהרבה דברים זולים יותר ברשת, בעיקר באמזון.
יש גם את בייביס אר אס אבל אהבתי פחות

Mr China

New member
הי!

נחמד לראותך פה...
לגבי איפה לקנות- בעיני אמאזון מובילים. אם לא אכפת לך לקנות מודל משנה שעברה (כלומר עגלה מ-2011 חדשה) לפעמים יש הנחות ממש משמעותיות. בכל מקרה הם תמיד יוצאים זולים יותר.
יש כמה עגלות שעונות לקריטריונים שלך, אני חושבת ששווה לבדוק את האינגלזינה, המקלרן ודומיהם (הדגמים היותר מסיביים כמובן- לא הקלילות). אם כי בינינו, גם כשכתוב עליהן שאפשר להשתמש מניובורן אני אישית הרגשתי יותר נוח לשים תינוק בן כמה ימים/שבועות בסנאפ אנד גו או במנשא ולא בעגלה עד שהיו בני חודשיים-שלושה.
לגבי שאר הקניות- הרוב באמזון, השאר בפארמים ובייביס אר אס ודומיהם.

60east

New member
אם את לא בעניין של אמבטיה,אני ממליצה

גם כן, פשוט לקנות עגלה שמוצאת חן בעינייך ולהתחיל להשתמש בה בגיל חודשיים שלושה כשהיא בזוית של 170מעלות.
בניו יורק, כולנו משתמשות/ים ביומיום בסלקל עם הבסיס של העגלה או פשוט "סנפ אנד גו".
אני התעקשתי על אמבטיה ובפועל השתמשתי בה פעמיים...

חוץ מזה, מצאתי את אמזון ודייפרס.קום מאוד שימושיים. שווה להחזיק חשבון בדייפרס כי המשלוח הוא בחינם (בקניה מעל 50$ ) ומגיע למחרת .

shemesh7079

New member
נדחפת, רק לגבי הסל קל

כדאי לציין שלא מומלץ להשאיר תינוק "טרי" בסל קל לזמן ארוך.
בשבועות הראשונים (לא זוכרת בדיוק עד איזה גיל, אבל בטוח לא פחות מ-6 שבועות) תנוחת הישיבה בסל קל מפעילה לחץ על עמוד השדרה (לנו לא היה סל קל). מנשא (לא בייבי ביורן ודומיו, אלא הרכים, מתלפפים, שבטיים או איך שקוראים להם
) או בעגלה במצב שכיבה (זה לא כ"כ משנה אם זה 170 מעלות או 180), עם רתמות. אלה ההמלצות הרשמיות.
אני יודעת שהרבה הורים משתמשים באמבטיה, בלי רתמות, ולא קרה כלום, אבל כן קרו מקרים שעגלות התהפכו, תינוקות נפלו והבנת כבר... אני מהאסכולה שbetter safe than sorry...

Mr China

New member
מעולה

לא הבנתי את המשפט האחרון...(אוטו קורקט?)
אם הכוונה לתאומות- הן מדהימות! בנות שנה וקצת, הזמן טס...
ד"א מה שלום הגיבור?

annabell Lee

New member
יותר נכון אוטו נון קורקט

כן התכוונתי לתאומות...הגיבור התאום שלי לא מפסיק להעסיק אותי כל פעם עם תעלול אחר..דווקא תאומתו שומרת על יציבות רגועה..לא משעמם.

Mr China

New member
אין רגע דל!

כן, אני מחסידות אמזון. גם אני משתמשת מדי פעם בדייפרס.קום, הם מוצלחים ויש להם גם קופונים וכאלה. בעבר הייתי קונה גם בדראגסטור.קום אבל עכשיו אני קונה יותר בבאלק (חבילות של 3 סבונים של ברט'ס ביז, למשל) אז אמאזון יותר משתלם כלכלית.
לא יודעת מה הסטטוס של אמזון מאמ עכשיו- בזמנו היה קל לקבל את הסטטוס הזה (ואז מקבלים חשבון פריים חינם, מה שאומר משלוח חינם תוך יומיים) וכעת אני מבינה שיש ווייטינג ליסט או ששונו הכללים, שווה לבדוק.

annabell Lee

New member
כל יום לומדים משו חדש

אבדוק את האמזון מאמ ווייטינג ליסט..תודה!

Mr China

New member
הנה כאן

http://www.amazon.com/gp/mom/signup/info
כרגע נראה שאם לא היה לך בעבר חשבון פריים (מאמ או פריים בתשלום) את כן זכאית ל-3 חודשים פריים בחינם ונדמה לי שאם קונים בסכום מסויים (שאני תמיד הגעתי אליו- רק על חיתולים וכאלה) זה מאריך בחודש, עד 12 חודשים.

annabell Lee

New member
זה ממש מעולה.

היה לי פריים רגיל בעבר ולא ידעתי שיש גם לאמהות.

למעלה