מחפשת המלצה למשאבה..

המלצתי היא - חכי עם משאבה.

את הרי לא יודעת איך תסתדר לך ההנקה, ויכול להיות שתוציאי את כספך לשווא... יש נשים שלא צריכות אף פעם לשאוב למרות שמיניקות, ויש כאלה ששואבות קצת או הרבה תלוי בצרכים... לכל צורך יש משאבה שונה שמתאימה הכי הרבה. לכן כדאי לחכות עד אחרי הלידה ולראות אם בכלל יש צורך במשאבה, ואם כן אז מה הצורך הספציפי (שאיבה יומיומית כשאת חוזרת לעבודה, שאיבה פעם ביום או פעם ב... רק כדי להשאיר או לבנות סטוק קטן, וכו').

אני מאמינה שאשתמש בא אולי פעם

או פעמיים ביום אין מצב שאחזור לעבודה, אני רוצה להתפנק איתה בבית!

ענתש

New member
לא צריך סקר, קבלי מאמר

ממצה מפורום הנקה. ובמאמר מוסגר - אין דבר כזה "משאבה טובה" ו"משאבה רעה" (טוב, חוץ מזו של יד שרה שהיא באמת רעה
). משאבה היא מתאימה לך או שלא מתאימה לך. המאמר יעזור לך לבחור איזה סוג של משאבה את צריכה (מבחינת סוג שימוש ותדירות שימוש) אבל את המשאבה עצמה מתוך הקטגוריה תאלצי לבחורלבד... זה עניין אישי לגמרי וכל אחת המשאבה שהא עובדת איתה הכי טוב. אני מכירה מי שמוכנה להשבע רק על הידנית של אוונט ומי שאוהבת את המיני אלקטריק של מדלה ואחרת שיכולה בכלל רק בסחיטה ידנית (שגם זה פטנט). בקיצור - תקראי את המאמר ואל תקני עד שלא תזדקקי.

יש ויש משאבות זוועתיות...

אני לא יודעת בדיוק מה יש בשוק הישראלי, מלבד המשאבות הנפוצות שתמיד מדברים עליהן... אבל בשוק פה יש משאבות שהן פשוט איומות! משאבות שמכאיבות, משאבות שלא מוציאות חלב, שצובטות את השד... אני יכולה לתת כמה שמות לא מומלצים שאם יש אותם בארץ כדאי להתרחק: כמובן זו של יד שרה, משאבה של אוונפלו, משאבה שך גרבר, ומשאבת SAFETY FIRST. את אלה אני יכולה לסכם במילה אחת - ג' י פ ה!

במידה ואזדקק למשאבה

לא חשבתי להשכיר, לקנות אך ורק חדשה.. כי לא ניראה לי הקטע הזה של להשכיר משאבה, או עריסה וכו' רק המחשבה שזה עבר איזה 9000 "ידיים" עושה לי לא טוב.

sweet pita

New member
רוני

על איזו משאבה חשמלית את ממליצה פה בצפון אמריקה? תודה תמר, טורונטו

mummy

New member
אני השתמשתי באמדה החשמלית

דו-צדדית (למרות שמעולם לא באמת שאבתי משני הצדדים), ובימים שהייתי באוניברסיטה שאבתי עם האוונט הידנית. החשמלית היתה לי מאד נוחה, גם הניקוי וההרכבה שלה מאוד פשוטים יחסית לניקוי ולהרכבה שנדרשו בידנית. לפי מה שאני זוכרת בזמנו בפורום הנקה, ובטח זה יעלה בתשובות שתקבלי כאן, הרוב בארץ משתמשות במיני אלקטריק של מדלה. יש שהשקיעו בפאמפ אין סטייל של מדלה. אם את בעניין של איסוף מידע כהכנה לרגע האמת, ממליצה לך להכנס לפורום הנקה (317 אם אני לא טועה) ולקרוא במאמרים שם. אין כמו הידע שהצטבר שם, והעזרה שנותנות בנות הפורום הזה. בהצלחה.

למעלה