מחפשת הכרות לצורך הקמת משפחה

shrongafni

New member
מחפשת הכרות לצורך הקמת משפחה

שלום חברים וחברות האם יש פורום בתפוז שעוסק בהכרות למטרה להביא ילדים? אני מכירה המון גברים ונשים בני 30 40 שמעוניינים להביא ילדים ואין בכלל פורום כזה יש הורות אחרת אבל זה רק הומאים. חבל שאין פורום שעוסק רק בהכרות לצורך הקמת משפחה.

אתה טועה...

היא לא מדלגת על שום שלב, היא פשוט רוצה להכיר מישהו להקים איתו משפחה.. רק מה .. היא קוראת לזה בשם אחר., אולי ככה תבוא הישועה.

אולי זה המ שהיא מחפשת כי היא התייאשה

אני יכולה להבין אותה, יש מלא אנשים לא רציניים וקשה למצוא זוגיות, במיוחד ככל שמתקדמים עם הגיל כך נהיה קשה יותר, אני בטוחה שכולם פה מבינים על מה אני מדברת. אבל חשוב לדעת לא להתייאש ולהמשיך לחפש למרות הקשיים

אולי תכירי גם לזוגיות וגם למשפחה בהמשך

ככה תרוויחי 2 ציפורים במכה אחת...

shrongafni

New member
אני מאוד רוצה להכיר למטרה רצינית

יש לי בליינדייט בהתחלה הם רציניים ואח"כ לא רובם גרושים עם ילדים ככה שהם לא ממהרים להקים משפחה ברור שאני רוצה להכיר מישהו ולהקים משפחה נטו. האם אתם מכירים פורום כזה שמתעסק אך ורק למטרה הזאת? להכיר בחור/ה למטרת הורות משותפת?

אני אישית לא מכירה

אבל אולי תעשי חיפוש בגוגל? ובלי קשר - אל תוותרי על זוגיות. ברגע שיש ילד כבר הרבה יו8תר קשה יהיה למצוא בן זוג. לא בלתי אפשרי אבל בטוח יותר קשה. אל תוותרי, תחשבי חיובית ובסוף תמצאי

A M S T A F1

New member
בבדאי בבדאי (זה בודאי במבטא עיראקי )

נא לגשת למשרדי עם לבוש מינימלי ולהמתין בתנוחת ספא

B l a c k ICE

New member
השאל המתבקשת...

האם את רוצה רק ילדים? או שאת מעוניינת בחבילה כולה? אם את מעוניינת רק בילדים, גשי לבנק הזרע הקרוב למקום מגורייך, ובקשי את הבחור הכי חתיך שאת יכולה להשיג. (ואז תבקשי ממנו שיביא לך את הספר עם התמונות של הבחורים שתרמו...) אם את מעוניינת במשפחה שלמה. (אבא, אמא, 2 ילדים, כלב וחתול... או חמוסה אחת קטנה), בשביל זה צריך להתאמץ. יש מלא אתרים/קומונות/פורומים שהם להיכרויות רציניות. (נכון שיוצא לפעמים שזה לא רציני...) כל מה שאת צריכה לעשות, זה להציג את עצמך שצורה כזו שמישהו ירצה לעשות לך ילדים. (ואז גם להישאר לגדל אותם...)

A M S T A F1

New member
בסוף יהיו הרבה בלונדינים שחמטאים וטניסאים

מצד אחד אחים יתחתנו עם אחיותיהם איזה בלגן אני עדיין מתעקש שהיא תגיע למישרדי

A M S T A F1

New member
פעם בלונדינית קנתה זרע ולא הרתה היתלוננה וקיב

וקיבלה פיצוי חבילת מבחנות ומכתב הסבר תוכן המבחנה אינו מיועד לשתיה

למעלה