מחפשים קלאב מעולה בטורקיה כולל

מחפשים קלאב מעולה בטורקיה כולל

הכל , חדרים יפים ומחיר סביר, אשמח לקבל תגובות רבות

איריסג

New member
אני אדע להמליץ ביום ראשון...

אני נוסעת מחר לקלאב טורבן במרמריס - זה אמור להיות קלאב מאד מפנק ( 5 כוכבים), שנפתח להרצה בשנה שעברה - ועכשיו נפתח רישמית. ביום ראשון כשאני אחזור אני אספר לכן איך היה. מחיר אני לא יודעת להגיד לך - אני נוסעת עם כל המשרד - וזה במקום דמי ההבראה שלנו. (בעסה....)

אני יכול להמליץ על קלאב דלפין פאלאס באנטליה

הכל כלול ,אוכל חופשי כל היום ,מגלשות מים לונה פארק קטן ונחמד ועוד המון אטרקציות מגניבות. המחיר היה סביר כ4000 ש"ח למשפחה של 4 נפשות. ומה שהיה מוזר זה שלא פגשנו אפילו ישראלי באותו המלון.

avelul

New member
קלאב קרמלין באנטליה

זה קלאב מאד מאד מפנק וענקי עם מיליון דברים בפנים - 5 מסעדות בערך - כל אחת אחרת - איטלקית, טורקית, מקסיקנית וכו'. יש שם מגלשות מים, חוף פרטי מדהים, טניס וכו'. אני כבר לא זוכרת את כל הפרטים... החיסרון היחידי שלו הוא שמרוב שהוא גדול, יש שם ה-מ-ו-ן אנשים, ואמנם לא מרגישים את זה ככה סתם במלון, אבל כשזה נוגע לאוכל זה קצת מעצבן כי צריך לתפוס מקום לארוחת ערב במסעדה כלשהיא וכל הקודם זוכה... אבל חוץ מזה יש שם אוכל חופשי, הכל כלול, פעילויות כמו באולינג, ביליארד, קרקס בערב וכו'.

chipadripa

New member
מצטרפת להמלצה על קרמלין

אחי היה בקרמלין כבר פעמיים. ותמיד חוזר וממליץ לנו בחום. הוא מתכנן ליסוע לקרמלין פעם נוספת בקרוב

דוורפ

New member
גם אני ממליצה על הקרמלין

היינו לפני שנתיים וחזרנו לשם שנה שעברה שוב מרוב שהיה כיף...

revitaltal

New member
fame lara ואל תבלבלי עם רק - lara

מלון מדהים, הכל כלול, יחס של מלכים - הרגשתי כמו תינוקת... אוכלת, ישנה , נחה... תענוג.... זה באנטליה

vadas

New member
orange county בקמר!!

מלון מדהים שנראה כמו רחוב בהולנד. מאד מושקע, חדש, גישה נוחה, הכל כלול, חוף פרטי. בשנה שעברה בספטמבר הזמנו 7 לילות ועלה לנו כולל טיסה כ-7000-8000 ש"ח

למעלה