מחפשים צלם וסלון כלות/מעצבים מהצפון

חיפוש.. חיפוש.. חיפוש...

לפני שמצניחים שאלה כזאת כללית על הפורום, לא כדאי לדפדף אחורה, ולעשות חיפוש ? בשבועיים האחרונים דנו בסלוני כלות, צלמים ו-DJ מאיזור חיפה.

nuninuni

New member
בובה... למה ככה להתנפל על הילדה

על הבוקר... בוקר טוב מתוקה...ושבת שלום

אני מפלצת, לא ?

הלימודים המשעעמים האלו מוציאים ממני את כל האגרסיות. אבל אני עומדת מאחורי התשובה שלי - שתעשה חיפוש.

את ממש קרצייה , שחררי מותק, אף

אחד לא מינה אותך כאן לזאת ששומרת על הסדר כאן בפורום. ברוך השם יש כאן מנהלת שעושה את העבודה כמו שצריך אז שחררי אותנו כבר ממך ........

צמוקיה

New member
ודי נמאס מכל אלו

שממצאים שמות וכותבים בפורום. אם למישהו יש בעיה אז שיכנס בשמו שכולנו מכירים ויכתוב !!! כבר נאמר- למי שלא טוב לו יש למעלה
שבת שלום

Hydra

New member
בובלה - למה את לא נכנסת בכזה כוח

במפרסמים כאן. כואב לך? נמאס לך? קחי שני אקמול ולכי חלפש במקום אחר.

ameital

New member
סליחה, מפלצת אבל

מותר פה לכל אחת לשאול שאלה, גם במידה והיא כבר נשאלה בעבר וענו עליה. אם נמאס לך לענות, את לא חייבת, פשוט תתעלמי. אין מקום פה לאף אחת ואף אחד לחנך אחרים. אני מצטערת שאני מתערבת אבל דבר אחד אני יודעת בוודאות - מותר לשאול שאלה אפילו שלוש פעמים! באמת! זו לא הפעם הראשונה שאת עונה ככה לשאלות וזה מעליב אפילו אותי, בתור קוראת מהצד. תאמיני לי שהשאלות פה לא מופנות אישית אליך ואת לא חייבת להעיר סתם. זה באמת מתחיל לעצבן ואנחנו באנו לפה להנות ולשאול ולעזור. ולך, שואלת השאלה - אני לא מהצפון אז אני לא יכולה לעזור אבל אם יכולתי, הייתי עונה לך למרות שכבר ענו קודם...

הבנתי והפנמתי -

לא אענה ככה יותר, מבטיחה. אם נכנס מישהו כזה, ושואל, ולא עונים לו. הוא מקפיץ, ולא עונים. אולי עונה לו מישהו אחר. לא להפנות אותו למנוע החיפוש (אולי בגישה שונה?)

מני שמש

New member
והמצחיק זה...

המצחיק זה שכל מי שמתלונן איננו מעיז להיחשף בניק האמיתי ואינו עוזר בד"כ ח'ברה עם יש מישהו כמו מיה שעוזרת ומחפשת בשביל אחרים אתם צריכים מאוד להעריך את זה כי במתחתנים אתם רואים לבד מהתגובות. והאמת אם שואלים אותה שאלה 10 פעמים באותו שבוע זה קצת מעצבן אז מפנים אותו לחיפוש לא צריך להעלב ולא להעליב תגדלו כבר

מפלצתי, אני שולחת לך ../images/Emo24.gifים

אני ממש לא מקבלת את הגישה הזו שכל מי שרוצה להתנפל פה על אחר נכנס עם שם חדש. חוץ מזה שיש צורה יותר נחמדה לומד דברים (ואת זה אני אומרת לשני הצדדים). המפלצת אמנם קוראת לעצמה מפלצת, אבל היא באמת מפלצת מפרווה שכיף לחבק. היא עוזרת המון לכולנו ואני מאוד מודה לה על כך. אבל זה נכון שאם מישהו שואל שאלה שכבר נשאלה מספר פעמים ולא בא לנו לענות, פשוט לא צריך להגיב (אני עושה את זה הרבה), או לומר בצורה יפה יותר שדיברו על זה כבר והיא יכולה לחפש כמה ימים אחורה. באמת שלא צריך לכעוס על הבוקר... מה קורה לכם אנשים (או יותר נכון לנו)? בשביל המריבות הללו יש את פורום "מתחתנים ברשת" ואני מציעה לכל מי שקם על רגל שמאל, לזרוק שם כמה הערות עוקצניות ולחזור רגוע ועם
אלינו לפה.

איזה ניק יפה בחרת לך!

עוד פחדנית שבאה לעשות בלגן? איך אני אוהבת את מי שממציא לעצמו ניקים רק כדי לרדת על אחרים.. השאלה הנ"ל נדונה מספר פעמים בשבועיים האחרונים, לשם כך נועד החיפוש. ואם אחכ יש עוד שאלות אנחנו פה.. תות

looshik

New member
בקשר לחיפוש

הוא כזה גרוע! באמת. כל הזמן נתקע ומוציא את הנשמה. באבלו שלחה אותי לחפש את תמונות החתונה שלה מנובמבר. נשבעת לך שישבתי שעתיים שלמות (אם לא יותר) כי החיפוש לא רצה לעבוד לי (אפילו שביקשתי רק את נובמבר). בסוף מה שעשיתי היה חיפוש דף דף. הרגשתי כמו מנפת עדשים. כל שניה כמעט נשברתי. והתמונות בסוף נמצאו בסוף נובמבר, כך שעברתי על כל החודש! אבל מה... היו שוות את זה. רק אל תגלו לבוס שלי, הוא יעיף אותי לקיבינימאט ואז גם הלך המימון של החתונה.

החיפוש בעיתי כשמדובר ביותר מחודש

חודשיים. אז זה סיוט. אבל חיפוש על החודש האחרון הוא לא בעייתי. תות

looshik

New member
כן אבל 2003 זה בעייתי

אני כבר לא מנסה יותר מחודש, חודשיים - גג. הבעיה מתחילה כשאני מנסה משהו משנה שעברה. מעצבן ביותר.

אני כבר מתחילה להתמחות בזה -

בעיקר מאז שגיליתי שצריך לחפש במקטעים של חודש (אוקטובר עד נובמבר, נובמבר עד דצמבר). לרוב אני מצליחה למצוא מה שאני מחפשת (גם אם זה עולה לי בזמן יקר). משעשע...הנהלת הפורומים ב"פורום משוב" טוענים שאין שום בעיה במנוע החיפוש.

ויקי38

New member
מקדו את החיפוש שלכם ואני אנסה

לעזור גם אני מתחתנת בחיפה.

למעלה