מחפשים עורך דין המתמחה בדיני משפחה ו/או הגירה

RonnieMilan

New member
מחפשים עורך דין המתמחה בדיני משפחה ו/או הגירה

שלום שוב, אני ישראלי המחזיק באזרחות גרמנית, בת זוגי מחזיקה באזרחות ישראלית בלבד.רגע לפני שאני עוברים בלית ברירה ובתחושה קשה את הליך הנישואין "דרך הרבנות" בארץ רצינו לברר האם ישנן עוד דרכים להתחתן כך שנוכל לחיות בגרמניה כזוג נשוי לכל דבר ושלאישתי תינתן האפשרות לחיות ולהתפרנס שם כחוק.כוונתינו כמובן למצב שבו נעבור לגרמניה כרווקים ושם נבצע את התהליך בהקדם האפשרי לאחר המעבר. אנחנו מניחים שזהו נושא המצריך מומחה משפטי לחוקים הרלוונטים בגרמניה.באם מישהו מחברי הפורום מכיר ,יודע או עבר הליך שיש בו מין המשותף למקרה שלנו נעריך מאוד כל שביב מידע או הכוונה. כמובן ששקלנו את אפשרות "קפריסין/פראג/ווגאס תחילה" וכו' אולם אין באפשרותינו לעמוד בהוצאות הכרוכות בכך. בתודה מראש ובברכת "איש באמונתו ועל פי דרכו יחיה", אנחנו.

bulllli

New member
אין צורך בעורך דין.

אם אתם בכל מקרה עוברים לגרמניה, צריך ממשרד הפנים טופס שנקרא מרשם אוכלוסין. את הטופס יש לתרגם לגרמנית אצל נוטריון. כשתגיעו לגרמניה הרשמו בעיריה ותבקשו להירשם לנישואין. כמובן שיש בירוקרטיה מעצבנת וצריך מתורגמן או חבר גרמני שיעזור מול הפקידים (אלא אם אתם דוברים גרמנית). אבל זה ממש לא מסובך. אח"כ אשתך שתחיה תקבל אישור עבודה ושהיה לשלוש שנים ולאחריו היא תקבל אישור קבוע. זה בקצרה. אם יש תיקונים לשאר חברי הפורום, אנא הוסיפו!

7575

New member
../images/Emo124.gif בוללי מצאתי את הפסיקים

לנשואים בגרמניה אתה צריך ,דכון ישראלי מתורגם (אפשר אפילו באנגלית) נוטריון.תעודת לידה,התעודה מגיעה ממשרד הפנים עם אנגלית ועברית ביחד כך שאין צורך לתרגם אך דרוש אפוסטיל,תמצית מרשם אוכלוסין לא דרוש בגרמניה אם אינני טועה. את כל שאר הפרטים פחות או יותר כבר קיבלת

tokit

New member
הנקודה הכי חשובה בכל הסיפור היא

הקטע הכלכלי. אם אין לכם כרגע אפשרות כלכלית להינשא בקפריסין, יהיה לכם מאוד קשה לבצע מעבר לגרמניה, כי לזוגתך שתחיה יהיה מאוד קשה למצוא שם עבודה כל עוד אתם לא נשואים, אם בכלל. כדי להינשא בגרמניה עליכם להיות רשומים שם. זוגתך תצטרך להציג תמצית מרשם אוכלוסין ותעודת לידה. שתי התעודות מתורגמות לגרמנית תרגום נוטריוני. יש מקומות בהם ידרשו אפוסטיל, אבל יש מקומות בהם אין צורך. בנוסף תצטרכו להביא אישור מהעירייה, שאתם רשומים שם. זה עולה כסף ולוקח זמן, כי המסמכים של אשתך יצטרכו לעבור אישור כדי להוכיח שהיא פנויה לנישואין. אין לי מושג לגבי המסמכים אותם אתה תצטרך להציג, אבל יש סיכוי שאלו בדיוק אותם המסמכים. בניגוד למה ש-7575 כתב, אין צורך בתרגום דרכון.

למעלה