מחפשים מקום לחופשה משפחתית ענפה

מחפשים מקום לחופשה משפחתית ענפה

שלום לפורום,

משפחתנו המורחבת מתכננת טיול לחודש פברואר. מדובר בשישה מבוגרים (מתוכם שניים כמעט בני שמונים), 5 צעירים (טינאייג'רים או גילאי העשרים המוקדמים) ותינוקת אחת. אנחנו מפוזרים בין ישראל, ארה"ב ובריטניה.
הרעיון המקורי היה קרוז לקאריביים אבל נבהלנו מהמחירים (רק על תינוקת בת שנה רצו $600 לקרוז בלבד). מחירי הקרוז יחד עם טיסות לכולם הגיעו לסכומים אסטרונומיים.
התקציב שלנו די רחב (משהו בסביבות 2300 דולר לאדם) ואנחנו מחפשים רעיון לשבוע שלם. התחלנו כבר להסתבך עם עצמנו וכל אחד רוצה משהו אחר. בגדול הכיוון הוא מקום חמים יחסית, לא עיר גדולה ושיהיה מה לראות באיזור.
אשמח לשמוע רעיונות.

היה לנו גם רעיון שיוצא מהקווים - חופשת סקי. כולנו מאד אוהבים אבל ההורים (המבוגרים בני הכמעט שמונים) כמובן לא גולשים. האם נראה לכם אפשרי והאם יש מקום אידאלי שבו נוכל כולנו להנות מחופשת סקי ולשלב טיולים וקניות במסגרת התקציב?

תודה!

iris mom of two

New member
אני מתמקדת בארה"ב

כי זה מה שאני מכירה.

דיסני אורלנדו. היינו עם המשפחה המורחבת, תקציב דומה, היה פנטסטי. 14 איש, עלה למשפחה של 4 $6,000 כולל טיסות פנים לשבוע. היה נהדר! לכמעט בני שמונים שכרנו סקוטרים כדי שלא יצטרכו ללכת. הטינאייג'רים נהנו הכי. שכרנו שתי סוויטות של שומה, באחת היינו שתי משפחות של 4, באחת משפחה של 4 וההורים. בשתיהן היו מטבחים מלאים וזה היה בתוך האתר של דיסני.

מקום נוסף היה טאהו, אבל שם היינו בקיץ. היה בעייה עם הגובה, חולת הלב סבלה שם מקוצר נשימה, עד כדי בקור במיון. בחורף יש שם סקי, אבל אל יודעת מה יהיה לבני הכמעט שמונים.

תודה איריס

אורלנדו לא רלוונטי כי כולנו חרשנו את מרבית הפארקים מספר פעמים. אחי הגדול חי כבר הרבה שנים בפלורידה ובילינו שם הרבה חופשות משפחתיות כולל אורלנדו.
אנחנו ממש בבעיה. העונה מאד מגבילה ומעבר לכך, אם נוסעים לארה״ב אז הוחלט שהכי טוב שהבסיס יהיה במיאמי (שם נמצאים אחי ומשפחתו) ומשם לצאת או בהפלגה או ברכבים. אנחנו פתוחים לעוד רעיונות ולכן לא הגבלתי את זה קודם אבל להוסיף טיסות מעל ההגעה של כולם לפלורידה נשמע לי קצת מחוץ לגבולות התקציב

אם עוזבים את עניין הגלישה

יש לי שני רעיונות נהדרים לתקופה הזו של פברואר: מצד אחד קנקון, ומן הצד השני תאילנד. בשתיהן תוכלו לעשות יופי של חופשה שמשלבת גם מנוחה וגם טיולים, בצורה כזו שכולכם תוכלו להנות.
בתאילנד, שבה המחיה זולה, אני ממליצה לכם מאד להזמין מראש מדריך תיירים פרטי עם נהג, שיהיו צמודים אליכם לאורך כל הטיול.

אם בכל זאת סקי, יש לי ידידה שיצאה עם המשפחה המורחבת לחופשת סקי באספן, קולורדו, והם כולם מאד נהנו שם. ההרכב המשפחתי כלל שני ילדים קטנים (3,5), כמה בני נוער, כמה מבוגרים וזוג הורים קשישים.

תודה רבה!

אנחנו בוחנים עכשיו את האפשרות של תאילנד. כולנו מאד בעד כי לא ביקרנו שם.
תודה רבה על הרעיון!

למעלה