מחפשים מפעל

veralearning

New member
מחפשים מפעל

אנחנו מחפשים מפעל כדי לייצר משחקי קופסה שלנו. זה צריך להיות מפעל של ייצור אריזות קרטון, שגם יודע להדפיס קלפים. למישהו יש הצעות?

מצופלח

New member
עצה

בס"ד מפעל שמייצר אריזות קרטון, בד"כ מייצר אריזות קרטון. בית דפוס בד"כ ידפיס לך את ההדבקה על האריזה ואת הקלפים. כשתפני לבית דפוס לבקש הצעה לאריזת קרטון, תקבלי הצעה גבוהה, כי בית הדפוס פנה לקבלן המשנה - מפעל לאריזות קרטון, והדפיס את המדבקה שמודבקת על הקרטון עצמו. כנ"ל לגבי מצב הפוך, שבו פונה מפעל האריזה לבית דפוס חיצוני. העצה הטובה ביותר - קבלי הצעה לאריזת קרטון בגודל שאת צריכה ממפעל לאריזה, והצעה להדפסת המדבקה, ההדבקה, הקיפול והדפסת הקלפים, מבית דפוס. לגבי בית דפוס אני יכול להמליץ על עצמי ועל דפוס גסטליט. גסטליט הרבה יותר מנוסים ממני
לגבי מפעל אריזה, אני לא יודע מה להגיד לך, כי אף פעם לא יצא לי עדיין לחפש... אם מתחשק לך לחסוך כמה אלפי שקלים של דמי תיווך, תרכיבי עסקה טובה יותר בעצמך...

istern

New member
זה חייב להיות בארץ?

מפעלים בארץ מבקשים בד"כ אפילו פי 6 ממחיר ייצור בסין, למשל.

מנחם64

New member
דפוס לבנוני ביבנה

צלצל לשם , דבר עם דני או עם אוהד ותמסור ד"ש מאלי זמט הם מתמחים בהדפסה על קרטונאז' ושטאנצים של קופסאות - כל העבודה inhouse החל בלוחות ובהדפסה וכלה בהדבקת הקופסה. מקצוענים וגם נחמדים טלפון לא אתן כאן בגלל חוקי הפורום אבל אשמח לתת לך במערכת המסרים בהצלחה

veralearning

New member
אלי תודה

אני מכיר אותם ונראה לי שגם מכיר אותך - רק שכמה פעמים ניסינו להפגש ולא הצלחנו מיכאל

למעלה