מחפשים את דורות-אקורדים

מחפשים את דורות-אקורדים

יאללה מי הגבר גבר שמתחיל לפענח לנו אקורדים? אני אשב יותר מאוחר אבל תתחילו.. המשימה הראשונה שלי שאני חיב למצוא זה אין סופי!!!!

טוב אין לי באמת מה לעשות

אז יש בערך.. אין סופי פתיחה (רצוי מאוד לנגן את כל האקורדים בגבוה, כאילו בסריגים הגבוהים אחרת זה לא נשמע טוב) Am|B|C|E|C|B|Am (אחד על כל אקורד) בבתים זה פשוט משחק על Am "כי אין לנו דבר אחר לרצות..." Am|G|Fm#|F אני שוב אומר אני לא סגור במאה אחוז על האקורדים, אבל זה סבבה אם מנגנים בלי המוסיקה.. תהנו, אם יש בקשות לדיסק החדש אז פאנן

והתוכן...

אמממ, מצאתי את זה עוד לפני שיצא הדיסק כעיקרון כיאה לשוטים שיר טיפוסי וכיפי של 2 אקורדים Am ו G והסולו נמצא בסולם הפנטטוני (אם זה אומר למישהו משהו) של A אז בהצלחה

אגם הברברים

כנ"ל, 2 אקורדים E|E|C#|C# q וזהו להיום... ה q זה כדי שהסימנים לא יברחו אז תתעלמו

אני...

אני אוהב לנגן את ידיעה (הגרסה של ההופעה (אם חשמלית))...אבל אני לא סגור על איזה סריגים מנגנים את הפתיחה...חחח...הוצעתי את האצבוע מהזכרון כי זה קשה לשמוע את זה מהעוד...מתישהו שאני יהיה בטוח אני ייכתוב טאב...ואת האקורדים שכחתי...גם אותם אני ייכתוב..

../images/Emo110.gifאמממ

אני יודעת את כל האקורדים חוץ מ-B, איך הוא נראה? (כאילו..אתה יכול לצייר לי איפה זמים תאצבעות?) אני מתלמדת:p

SHMEKadam

New member
לי יש אקורדים - לאמונה!!!

כתבתי אותם ושמתי באתר www.mp3music.co.il כנסו... תראו. תחכימו. תנגנו. שיהיה בכיף.

למעלה