מחפשים אצלנו בסטארטאפ איש/אשת תכנה מנוסה - יקנעם/חיפה

bismark1

New member
מחפשים אצלנו בסטארטאפ איש/אשת תכנה מנוסה - יקנעם/חיפה

אמנם הפורום חצי מת אבל ננסה בכל זאת

החברה שאני עובד בה גדלה ואנחנו מחפשים מהנדס/ת תוכנה מנוסים שיצטרפו אלינו: אני מדביק פה את דרישות המשרה כפי שהן מפורסמות - אבל בגדול בשלב הזה מי שייצטרף יעשה קצת מהכל: פולסטאק, תכנות סיסטם בסביבה מרובת נימים/תהליכים, קצת עבודות devops ועוד - מחפשים מישהו/מישהי שיכולים לקחת על עצמם משימות מקצה לקצה - ארכיטקטורה, דזיין, מימוש, בדיקות ודיפלויימנט.

מוזמנים לפנות אליי בפרטי עם שאלות/פרטים נוספים וכו'

Job description:
A fast-paced machine vision startup with a success-driven culture is looking for an experienced senior FullStack Developer. **** is revolutionizing heavy-duty machinery introducing AI-cloud powered machines.
Responsibilities:
● Architect & Develop the core software and tools that power autonomous construction machinery.
● Own the short-term deliverables of the product features and its integration into a larger application or strategic roadmap.
● Manage unit testing, integration testing, system testing, and acceptance testing.
● Work with cloud-based dev-ops operations.
● Build CI/CD pipelines for different frameworks (Python, React, Java).
● Tune system performance to meet real-time capabilities.
● Maintain DB infrastructure.

Requirements:
● B.Sc. in Computer Science - mandatory; M.Sc. - advantage
● 5+ years of proven experience as a software developer - mandatory
● Expert in Multi-threading & Multi-process architecture - mandatory
● Moderate Linux proficiency - mandatory
● Hands-on with CI/CD concepts and best practices - mandatory
● Experience with containers and orchestration (Docker, Kubernetes, Terraform) - advantage
● Experience with Cloud services - advantage
● Python programming experience - advantage
● Experience full product lifecycle: developing, deploying, and production support - advantage
● Excellent communication and interpersonal skills
● Attention to details and high level of accuracy
● Ability to effectively operate with flexibility in a fast-paced, constantly evolving team and company environments.
● Ability to work independently, can-do spirit, proactive
● Very high level of commitment, dedication, and discreetness

כל זה אתם רוצים בבן-אדם אחד?
גם ארכיטקטורה, גם פיתוח, גם בדיקות (מ unit ועד system), גם סיסטם, גם dev-ops, גם מחשוב ענן, גם בניית סביבות וכלים בשלוש שפות, גם אופטימיזציה, גם RT וגם DBA. לא הגזמנו בכלל. זו רשימת דרישות ל 4-5 אנשים לפחות, אם לא לחברה שלמה.

אפילו אם תמצא מישהו כזה, יהיה לו זמן לעסוק בכל התחומים האלו? ואיזו משכורת לדעתך ידרוש מישהו עם סט כישורים כזה?

אם להגיד את האמת, הכרתי פעם מישהו אחד שבאמת ידע ויכל לעשות את כל הדברים האלו, ולעשות אותם טוב. הוא היה אחד היזמים של הסטארט-אפ הקודם שעבדתי בו והוא יצא ממנו עם כמה עשרות מליוני דולרים אחרי האקזיט המוצלח. זה לא מישהו שיבוא לעבוד אצלך היום כשכיר

ipv6

Member

זה בדיוק מה שעבר לי בראש.
אבל לא רציתי ללכלך לו את השרשור..

מודעות כאלה לא חריגות, הרבה פעמים הבן אדם שמתקבל יודע לעשות 20% ממה שרשום..

luis13

New member
רק שהמעסיקים מתמרמרים על זה שאין עובדים טובים

מודעות כאלה זו בדיוק הסיבה.
מודעה שמחפשת משהו לא מושג.
מזכיר לי את הנשים שמחפשות אביר על סוס לבן

bismark1

New member
לא צריך להגזים

אנחנו מחפשים מישהו חזק ששולט טוב לפחות בחלק מעולומות התוכן שאנחנו מתעסקים איתם ויהיה מוכן "ללכלך את הידיים" גם בדברים שהוא פחות שולט בהם עד שבאמת יגיעו עוד 4-5 אנשים. זה בדיוק מה שהאנשים שנמצאים כרגע בחברה עושים. גם בשביל להיות מסוגל להגיד עוד כמה חודשים "בשביל פעילות X צריך בנאדם במשרה מלאה וזה סט הכישורים שצריך להיות לו" צריך רקע מתאים.

אני חייב להגיד שהתגובה קצת מפתיעה אותי, זה הסטרטאפ השלישי שאני עובד בו ומה שהיה משותף לכולם זה שבתחילת הדרך אתה עושה דברים שחורגים מהגדרת התפקיד הצרה שלך, פשוט כי אין מישהו אחר, חברות לא נולדות בבת אחת עם קבוצת פיתוח של 20 איש.
אז כן, היה אפשר לכתוב שאנחנו מחפשים "פולסטאק" נטו אבל מציאותית מי שנגייס יכול למצוא את עצמו עושה חודש אחד בקאנד וחודש אחרי זה נופל עליו להתעסק עם הדיפלויימנט של המוצר ועוד חודשיים לפתור דדלוק בפייפ של האלגוריתמיקה - לטעמי עדיף לכתוב את הכל ולתת למי שפונה להחליט אם משהו מדבר אליו מאשר לכתוב רק חלק, לבזבז לאנשים את הזמן או ליצור מצג שווא. החברה בתהליך גדילה ועם הזמן ייווצרו ההתמחויות שהזכרת, זה ברור לכולם, כרגע מחפשים מישהו שיהיה מספיק מנוסה וורסטילי.

luis13

New member
מציאותית מישהו שגייסת אותו לפולסטאק ותקעת אותו בדב אופס יהיה

ממורמר.
&nbsp
אין דבר מבאס יותר לעובד מזה שמגייסים אותו למטרה מסוימת ואז זורקים עליו דברים שלא קשורים לעולם שלו.
&nbsp
אני חושב שחברות כמו שלך לא הגיעו לתובנה שאנשים ברמות האלה לא רוצים להיות כולבויניקים.
&nbsp
אגב, הסיכוי הריאלי למצוא מישהו עם סט כישורים כזה או מישהו שיש לו חלק מהכישורים ויהיה מוכן להכנס לשאר העולמות האלה הוא נמוך מאוד.
מכיר תפסת מרובה לא תפסת?

ipv6

Member
כל אחד מגדיר אחרת "חזק" ו"שולט טוב"

במרכז הארץ מאד לא פשוט לגייס בן אדם 'חזק וורסטילי' יודע שיש לו רק את התכונות שהגדרת כ-mandatory.
אלא אם המצב בצפון הפוך לחלוטין והשוק שוק של חברות, ברור שתצטרכו להתפשר על רוב ה-advantage, או שהמודעה הזאת תצטרך להתפרסם זמן רב..
יכול להיות כמובן שההגדרות שלנו ל'חזק' ו'שולט טוב' שונות לחלוטין.

bismark1

New member
לא חושב שהמצב שונה מהותית

יש פול יותר קטן של חברות וגם של מועמדים, יכול להיות שיש שונות בגלל התמהיל של החברות שהוא קצת אחר אבל אני גם כאן זה שוק של עובדים, לפחות בתחומים שמעניינים אותנו.

כן, יכול להיות שלא נצליח לגייס, במקרה הזה או שנצטרך לעשות חושבים על מה אנחנו מוכנים להתפשר או שנהיה במצב מבחינת תקנים שנוכל לפצל את המשרה.

(בכל מקרה את הפידבקים אני מעביר למי שצריך - אולי המודעה תעבור רוויזיה)

luis13

New member
הבעיה של חברות היא אחרת..

כשיש להם אדם שהוא תותח ועונה על כל מה שצריך.. הם לא יתחזקו את רמת השכר שלו ולכן הוא יאלץ לעזוב כדי לשפר את השכר משמעותית.
&nbsp
הרבה חברות מעדיפות לצאת לתהליך גיוס שיעלה להם הרבה כסף מאשר להשאיר את האדם שהם כבר יודעות שמתאים לתפקיד ושהוא גם רוצה להשאר אם רק יעלו את המשכורת שלו.

user32

Well-known member
מנהל
כישורים סטנדרטיים למתכנת העצמאי

לאו דווקא עצמאי בהקשר של עסק אלא מתכנת שיודע להרים פרוייקט באופן עצמאי מקצה לקצה.
כמו שאני קורא את המודעה: מחפשים מתכנת עם נסיון במולטי תרד על לינוקס, שמסוגל להעלות ולהריץ את התוצרים שלו בענן בלי לבכות לאבא ואמא. משהו שמצופה ממועמד של 5+ שנות נסיון עם יכולות ארכיטקטורה, או בקיצור: איש פיתוח בכיר.

למעלה